Пополняю_Карму• 18 марта 2025

Відносини з забезпеченим, треба погляд зі сторони

Вибачте за довгий текст наперед, але хочу детально розповісти, щоб зрозуміли суть. Дякую всім , хто прочитає і напише думку.
У відносинах з дуже забезпеченим чоловіком. Він бізнесмен в повʼязаний з політикою, йому 50, мені 36. Розлучений, має трьох дітей, 2 з яких проживають разом з ним. Колишня проживає з найменшою дитиною за кордоном. Я не була заміжня, дітей немає.
Що я отримала від цих відносин? Знімає квартиру, купив автомобіль середнього цінового сегменту, подорожі раз в 2-3 місяці до екзотичних країн: Філіппіни, пд Корея, США , Саудівська Аравія.. в подорожі з нами їдуть 2 його дітей, тобто це не романтик, а сімейна подорож для нього. Мене це не влаштовує, бо подорожі набувають зовсім іншого змісту. Спільних дітей він не хоче, бо вже є 3. А я б хотіла дитину, але розумію, що він не дасть мені народити. А якщо і дасть, то з часом забере дитину, як двох старших у колишньої.
Чоловік подобається, але не знаю чи варто чекати на те, що він згодиться на спільну дитину і я стану коханою дружиною замість жінки для подорожей з дітьми. Я розумію, що 36 це не 26. З іншої сторони чоловіка такого рівня і достатку я більше точно не знайду. Тому я на роздоріжжі.
Фінанси в мене є , він влаштував мене на роботу в одну установу, робота ні про що, за хороша. Але знову ж, такого більше я не знайду, а з таким майбутнього як подружжя точно не буде, бо і з матірʼю своїх дітей він жив цивільним шлюбом.
Що б ви порадили?
Кусачая Я• 19 марта 2025
Ще й не факт, що як він автора покине, то на роботі її триматимуть. Поки ви з ним, то й достаток ваш є.
В моїй хаті моя правда• 19 марта 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Дівчата, я не троль, чесно
Тут цього чоловіка колись вже обговорювали з фото, але в іншому контексті, знаходила тему про нього на цьому форумі
На яку букву ім´я?
Пффф 100%• 19 марта 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Я хочу дитину
Але не виховувати її в зйомці однушці
Так в чем дело? Вы свою зарплату с хорошей работы куда деваете? Мозгов не хватает даже со стартом и платформой готовой иметь цель и купить квартиру? Значит не очень то оно Вам и нужно.
автор Пополняю_Карму • 19 марта 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
На яку букву ім´я?
Ви його знаєте?
Точу ляси• 19 марта 2025
Ответ дляБезникаЯ
Точно не 10 лет он будет ждать Это буквально пару лет отношений потом найдёт более молодую Чем ниже потенция тем моложе любовница
Да, вы правы может быть и раньше, 10 это максимум. В любом случае это не любимая женщина, а приживалка, компаньонка назовите как хотите, которую можно выкинуть из своей жизни в любой момент. И ни о какой любви здесь речи не идет.
Точу ляси• 19 марта 2025
Автор, а вы не подумали, что таких компаньонок как вы, у него несколько? Живете же вы отдельно я так поняла. И потом просто останется самая подходящая?
автор Пополняю_Карму • 19 марта 2025
Ответ дляТочу ляси
Так ездит же он со мной, плюс с детьми же
Но в фейсбуке помтоянно разглядывает девушек, но то такое уже
Точу ляси• 19 марта 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Так с другими он ездит в другие поездки) без детей. или просто они у него для секса. Вы уверены, что вы у него единственная?
автор Пополняю_Карму • 19 марта 2025
Ответ дляТочу ляси
Ну о всех его поездках я знаю, видимся часто, плюс он занят для нескольких женщин, это же все время
Точу ляси• 19 марта 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Ну такое себе утешение. Я бы не обольщалась.
ПрипоРошенная• 19 марта 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Такі подорожі ворогу не побажаєш
А що з ними не так? Подорожами?
Шумелка Мышь• 19 марта 2025
як не ліпи з лайна цукерочку - все одно не вийде
В моїй хаті моя правда• 19 марта 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Ви його знаєте?
Не факт, але раптом
автор Пополняю_Карму • 19 марта 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Не факт, але раптом
По батькові на літеру В
Багиня• 19 марта 2025
Ответ дляМerida
А если не будет? Судя по автору, она не готова быть одинокой мамой. А он может запросто постать, куда подальше
Куда он пошлет, его же ребенок главнре правильно продать и ´заметить´ уже тогда, когда нельзя делать аборт. Ее ребенок будет иметь право на наследство
Багиня• 19 марта 2025
Ответ дляГолодаю
А тихо заберенеметь це як? 😆
Люди роками целенаправлено і не виходить?
А тут якимсь сказочним образом занесе вітром від одного раза
Они что раз в году трахаются? Вы как маленькая
В моїй хаті моя правда• 19 марта 2025
Все обговорення не читала, але по темі, - просто визначтесь, що для вас важливіше: повноцінна сім´я чи подорожі, сьогоденне задоволення, фінансова підтримка, але перспектива бути самостійною та незалежною в усьому.
Мerida• 19 марта 2025
Ответ дляБагиня
это бред, и надежды на авось.родить она может. но, процент того, что ребенок ему будет нужен - ничтожно мал. и про наследство - если отец не захочет, то сделает так, что этот ребенок получит дулю. алиментами разве что довольствоваться будет.
Багиня• 19 марта 2025
Ответ дляМerida
Какой авось? ну и алименты там будут не маленькие, а чего дулю. Он других детей отлично растит и этого будет обычно детей от вторых жен и поздних детей любят больше.
Мerida• 19 марта 2025
Ответ дляБагиня
перепишет 300 раз, и не будет иметь ничего. это жизненный опыт. лично мой.
растит детей, которых хотел. этого не хочет. и как отреагирует - никто не знвет. у автора нет желания быть одной с ребенком. да, алименты будут . максимально, при огрмных доходах = макс 10 прожиточных минимумов.
Голодаю• 19 марта 2025
Ответ дляБагиня
а ви як взросла )) тіпо чоловік, який не хоче більше дітей, не буде предохраняться? 😄 яким чином вітром туди надує)) вони навіть не живуть постійно разом
Багиня• 19 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Чем предохраняться он собрался если женщина хочет, то все выйдет. Прямо тяжело что ли, я вас умоляю))
Голодаю• 19 марта 2025
Ответ дляБагиня
Йому 50, ій 36, треба ще дуже постаратися щоб традиційно вийшло
Вероятненько• 19 марта 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Чому? Бо з дітьми?
Авторе, а скільки тривають ці відносини і як давно він розлучений?
автор Пополняю_Карму • 19 марта 2025
Ответ дляВероятненько
4 роки, їздити разом почали рік тому. Розлучений теж 4 роки майже
Вероятненько• 19 марта 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Ви, м’яко кажучи, дорослішаєте з кожним днем.
Йому взагалі не треба дитину. Кохання шаленого і близько нема.
Збирайте на квартиру та шукайте батька своїй дитині
Багиня• 19 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Моему было 52, мне 39, получилось в первый же месяц
Голодаю• 19 марта 2025
Ответ дляБагиня
Рада за вас❤️
Але там стільки нюансів, що я не вірю, що можна випадково пальцем дитину зробити
Багиня• 19 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Рада за вас❤️
Можно умеючи, и кстати он был очень против детей - теперь самый любимый сын (типа внук ) на детей от первого брака забил, а я вышла замуж. Мужики с деньгами на дороге не валяются. Не понимаю, почему Автор щелкает клювом 4 года
Голодаю• 19 марта 2025
Ответ дляБагиня
Розкажіть як вийшло?)