Корсет_на_шурупах• 19 марта в 01:08

Як думаєте коли скінчиться ця клята війна?

Живу в Києві і за 3 з гаком роки дістали ці кляті тривоги, ракети, шлюхеди щоночі. Немає життя тут, чоловіка не кину. Думаєш ну може ось-ось і все закінчиться, але ні, цей дощ надовго. Ось навіть зараз пишу, і чую як працює ППО, ну немає вже сил на це все. Як ви думаєте чи довго нас ще тероризуватимуть? Гайки згоріли, психіка у відставці.
JannyMoney• 19 марта в 09:10
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
И что?Пусть что хотят друг другу лижут и сосут на властном Олимпе.Это их личные неприятности.Народу на это должно быть пофиг.Зеленский перед выборами обещал на колени перед Путиным стать,чтобы войну закончить.И гордые украинцы за него проголосовали.
а вы думаете это спасет страну?
тогда не было полномасштабной войны и тогда не было тысяч убитых россией невинных людей.
Вы бы сейчас встали на колени перед путиным? только честно.
Айпишница• 19 марта в 09:11
Ответ дляФайна_зупка
В смысле? я не совсем поняла вас..
Тому що про це ніхто не задумується з диванних експертів.
Якщо Україна ’ляже’ під рашку, а президентом стане прорашиський чел, він же головнокомандувач, армія стане ну типа союзниками. А тепер подумайте - в світі зараз всього дві армії з бойовим реальним досвідом. І якщо їх об´єднати і командувачем буде якесь пуйло - чи чекати миру далі?

На окупованих чоловіки думаєте за кого воють, якщо їх мобілізують? А були наші. Так то мілкий масштаб
Antiprom• 19 марта в 09:11
Ответ дляЗадолбулька
Теж посміялася. Ну і люди тупі та заздрісні
Тож їдь так само і єбаш по 12 годин на пакуванні наприклад. Щоб оплатити житло і купити хліба. А щоб купити ще масла до хліба то і на вихідних підробляй. Сидить саме сутками, нічого не робить,тільки гадить на порадниці . Їдь і спробуй тієї Європи , тоді кордон так само відкритий як і виїхавшим
То повертайся сюди.. нащо тобі та Європа де треба ’єбашити’
JannyMoney• 19 марта в 09:12
Ответ дляAntiprom
На жаль велика ймовірність, дуже велика...
вас только это волнует? ну представьте выбрали другого преза, пуйло перестанет убивать украинцев и захватывать территорию чужой страны?!
Коли мовчу- приємна жінка• 19 марта в 09:13
Ответ дляАйпишница

Ну и что дальше будет?
Заела_пластинка• 19 марта в 09:13
Ответ дляAntiprom
Влаштував я маю на увазі що через те що він вийшов з мирних перемовин в 2022 наші закордонні патрійоти мають можливість вже 3 роки жити і отримувати допомогу.. і так вони будуть хотіти щоб тут війна тривала роками, щоб їх діти вивч в закорд вузах маючи такі самі права як місцеві, щоб їм житло оплачували
Житло сплачують може тільки в Німеччині, більшість давно працює і забезпечує себе повно українців по інших країнах . А якщо, навіть комусь допомагають чужі країни, то спасибі їм за це, тому що наші нікому допомогти не можуть, ні одинокій мамі з малими дітьми, ні людям з інвалідами чи пенсіонерам, бо безсоромно крадуть гроші. А ще згадайте, як Зе просив ті гроші допомоги направляти йому, а він розподілить. Навіть німці хохотали з нього і півсвіту
І як би ви не любили тих людей, не вони винні у війні, і щоб вони не хотіли - від них нічого не залежить, тим більше завершення, і не там ви ворога шукаєте
КвартираЧья• 19 марта в 09:14
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Можна детальніше? Що ви маєте на увазі, коли говорите про Парагвайський сценарій? Бо мені видає тільки імпічмент президента з політичних мотивів
Війна потрійного альянсу.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Війна_Потрійного_Аль...
Antiprom• 19 марта в 09:14
Ответ дляJannyMoney
Так хвилює тільки це..вам то чого за Україну хвилюватись ..виїхали 10 років тому і в кожній політ темі і вас що цікавіших подій в житті не має?
Секретница• 19 марта в 09:15
Ответ дляAntiprom
Нащо їм було хотіти щоб її знищили?
Вороги в державі
Antiprom• 19 марта в 09:16
Ответ дляЗаела_пластинка
Да мені посрати на виїхавших, якби вони тут зі своєю підтримкою Потужника не лізли
Antiprom• 19 марта в 09:16
Ответ дляЗаела_пластинка
Так оплчують в Нім, тому туди і виїхали близько 2 млн ЩИРИХ ПАТРІЙОТОВ
Файна_зупка• 19 марта в 09:17
Ответ дляЗаела_пластинка
6 чоловік- всі мої знайомі чи колеги, які побігли в воєнкомат, 3 привезли на поховання ще в 22, 2 - ховати майже нічого, приліт в учєбку, один без вісті
Кого і де вони зупинили?
у меня одноклассника убило на войне еще в 2014 году в ато и он тоже в итоге оказался ’почти нечего хоронить’ потому что его тело пролежало больше месяца где то в поле донецкой области летом и было до костей съедено собаками или дикими животными.... каково жене было узнать что тело ее мужа сперва брошено в чистом поле, а потом собаки его доели до конца
даже не знаю хоронилось ли там что то от него или нет .....
ЗновЗдоров• 19 марта в 09:17
Ответ дляЦвірінь
я хочу виїхати , ніяк не можу, бокордони закриті вже три роки, якщо ви не в курсі
С 2014 было понятно
Antiprom• 19 марта в 09:18
Ответ дляСекретница
Вороги в державі
А мені здається звичайна тупість та недбалість.. були зайнятті тим що своє барахло вивезти до поч війни і начхали на Мрію та муз експонати
JannyMoney• 19 марта в 09:19
Ответ дляAntiprom
я в разных темах. Вы следите за мной? Ужас)
Ну круто, что вас не волнует, что пуйло продолжит убивать невинных людей, только теперь не будет ни оружия, чтобы обороняться, ни разведданных чтобы понимать, откуда прилетит.
Я в этой теме потому что очень расстроенна ’результатами’ переговоров двух упырей.
Это означает что будет еще хуже, а трамп импотент в мирных переговорах.
Но хорошо что вас это не расстраивает.
Коли мовчу- приємна жінка• 19 марта в 09:19
Ответ дляJannyMoney
а вы думаете это спасет страну?
Я не даю обещаний,которые не собираюсь выполнять.Это первое.И второе,война полномасштабная началась в 2022 году.Зеленский уже три года президент.За это время он не смог выделить пару минут для того, чтобы выполнить своё предвыборное обещание?
КвартираЧья• 19 марта в 09:19
Ответ длямладокошкина
Так контрактна армія, відсутність мобілізації за минулого президента не влаштувала. Як і прокачка контрактної високопрофесійної армії, ракетні програми...
Наслідки свого вибору треба приймати гідно.

Трагедію наробив сам собі могутній український народ, який хотів смішно, дороги і миру в очах путіна.
А тепер лізе в кущі і під спідниці дружин, бо кацапам нічого не заважало вломитися аж під Київ.

Ви нас сюди завели. Наші місяться четвертий рік. Міситись ще довго. Ви теж не соскочите. Скільки вам ще треба фактів в рядочок, що ця війна скоріше ща все буде дуже довгою, і що доведеться або помирати або битися далі?
Є ще варіант не битися, а просто поїхати.
Айпишница• 19 марта в 09:19
Ответ дляДуша компанії
Я якби знаю. Можу про це казати. Але чому мовчать усі військові і їх дружини
У дружин військових бачення інше. От вище написала чого я боюсь. Зараз по реакціях буде видно, що люди про таке навіть не задумувались.
Метровий сантиметр• 19 марта в 09:21
Ответ дляЧерговий по кухні
С Беларуси много бежит людей в ЕС
А с ЕС многие тоже бегут. Есть точка, с которой не бегут?
Antiprom• 19 марта в 09:21
Ответ дляJannyMoney
Но хорошо что вас это не расстраивает.
Удалено администрацией...
Заела_пластинка• 19 марта в 09:22
Ответ дляДуша компанії
Скажіть
Айпишница• 19 марта в 09:24
Ответ дляДуша компанії
Чому?
А ви історію почитайте.
Спочатку Україна з рашею разом приймали участь в програмі ’партнерство ради миру’, це один з етапів перед поданням заявки в НАТО.
В 2010 році (погугліть хто тоді був президентом) указом вилучили пункт з нашого законодавства про напрям до НАТО. Тобто з 10 року ми мали курс позаблоковий.
В прописали в Конституції курс на НАТО лише в 2014 році, вгадайте після яких подій - підкажу, після нападу.

А далі вже самі почитайте докладніше.
Коли мовчу- приємна жінка• 19 марта в 09:24
Ответ дляАйпишница
Ваш військовий за професією чи мобілізований?
Айпишница• 19 марта в 09:25
Ответ дляДуша компанії
Мені цікаво чому мовчать на те що я написала😀
Як де і що всі знають
Бо толку немає писати.
Коменти почитайте на такі дописи, реакції подивіться.
младокошкина• 19 марта в 09:25
Ответ дляКвартираЧья
Хто хотів - поїхав. Переповз. переліз і переплив )
Забули, як тут наративи просували про героїчних чоловіків, які рятуючи своє життя, перепливають річки і днями блукають Карпатами без води і їжі, але вигризають, здобувають, відвойовують свою волю?
Про сталі ціни на інвалідність в МСЕК?:)

Так що за 3 роки всі, кому було треба, поїхали.
Коли мовчу- приємна жінка• 19 марта в 09:26
Ответ дляАйпишница
А ви історію почитайте.

А далі вже самі почитайте докладніше.
В 2014 році прописали в Конституції курс на НАТО?Невже?
Айпишница• 19 марта в 09:26
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Чоловік військовий, два брати мобілізовані. Ще одного брата вже немає, ще після АТО.
JannyMoney• 19 марта в 09:27
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
вы не ответили на мой вопрос. Вы бы встали, зная, что он сделал с Украиной и украинцами? Лично вы. Да и толку. Хоть все украинцы встанут, он продолжит убивать.
Европейские лидеры тоже до начала полномасштабной общались очень неплохо с пуйлом, а с началом нападения на Украину ему руки никто не подаст и рядом находиться не хотят. Обстоятельства изменились.
Файна_зупка• 19 марта в 09:27
Ответ дляАйпишница

Так при вхождении Украины в состав рф это даже не союзная армия будет, а уже одна российская армия.
КвартираЧья• 19 марта в 09:28
Ответ длямладокошкина

Не всі поїхали, хто хоче. Деяким не підходить нелегальний перехід, щоб потім були питання як так або платити не хочуть. Кордони повинні бути відкриті, як в нормальних країнах.