А я женатая• 19 марта в 03:59
Ви комплексуете, що не водите авто?
Не маєте прав/машини?
В чоловіка є авто, воно особисто мені начебто і непотрібне, але ж вже всі жінки самі їздять, це гнітить🥺
Результат:
вже голосів:
53 (39.55%)
Я за кермом.
42 (31.34%)
Не їжджу, але хочу.
39 (29.1%)
Не хочу водити/не можу.
ОливьЕЖечка• 19 марта в 08:32
Посвідчення водія в мене з 2008 року, їздила зовсім мало. Після розлучення авто не ділили. Своє не купувала, бо для мене це стрес.
Зараз навіть не бачу необхідності в цій покупці.
Комплексую, що не можу просто сісти і поїхати, боюсь потрапити в ДТП.
Я начала водить машину после начала войны. Собственно как только открылись автошколы в апреле 2022 так и пошла. До того, она мне была откровенно не нужна, мы жили в отличном районе прекрасного города, где все, что мне было нужно было на расстоянии до 700-800 метров. И фитнес и школы и сады и супермаркеты и хорошие кафе и пекарни, 2 прекрасных парка и др. А работа давно была удаленной. То что дальше, легко перекрывалось метро или такси, но и не нужно было регулярно.
Никаких комплексов по этому поводу не было. Да и с чего бы?
И вообще про вождение, это как любой другой навык, освоить его, при необходимости и хорошем наставнике может каждый. А получать удовольствие нет. Тут как со всем прочим. Море людей не любят танцевать, готовить, играть в компьютерные игры, вязать и прочее. И нет такого что каждый обязан водить машину и ему это должно нравиться.
Полуничка• 19 марта в 10:05
Ответ дляСусідка зверху
Тю, пошли в автошколу и выучились. Делов то
Очень редко в автошколе хорошо научат.
Обязательно допольн тел вне с хорошим инструктором
Полуничка• 19 марта в 10:11
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Права больше 17 лет,страх так и не прошел. Езжу потому что нужно, но не кайфую.
У меня две машины ( именно мои) за рулем 27 лет))) и не фига не кайфую , да езжу и езжу хорошо , долгое было обучение с проф инструктором, но бесят те, кто ездить не умеют, а ездят, а таких море.
ГендиреХтор• 19 марта в 10:57
Дітей не маю, працюю віддалено, так само, як і чоловік. Спорт здебільшого вдома. Багато друзів живе поряд, особливої потреби їздити в гості немає. Для пересувань на дальні дистанції існує таксі і метро в 5 хв. від квартири. Мешкаю в прицентральному районі, до магазину, лісопарку, кафе, ресторанів і спортзалу 5 хвилин пішки. Я заощаджую сотні $ на місяць за рахунок відсутності необхідності витрачатися на ТО і паливо. І в 22 році я була в Києві без жодної думки про виїзд, тому навіть війна для мене не аргумент 👐
ГендиреХтор• 19 марта в 11:03
Авторко, потрібно відштовхуватись від вашого способу життя і потреб. Капіталізм пропагує наявність авто, щосезонну зміну лахів і шмаття, щомісячні ’розвиваючі’ покатушки за кордон (як відомо, без бананового смузі на переповненому туристами узбережжі або без кави в забитому центрі найпопулярніших туристичних точок планети рівень IQ падає на 20%), щотижневі поповнення запасів косметики і парфумів. Пояснення просте: маркетологам потрібно на щось жити. Варто розвивати критичне мислення і відокремлювати власні бажання від суспільної повістки. Особисто мені не потрібно відповідати чиїмось вимогам, соціальний аспект ’усі побігли, і я побігла’ не грає для мене значної ролі. Тому я вчуся задавати собі питання, чого хочу я, а що мені намагаються відверто впарити
Трусиковед• 19 марта в 14:56
В мене права я. Але для мене водити, то занадто стресово, сідаю за кермо у крайній необхідності. Мені більше подобається, коли чоловік возить.