Сегодня я не я• 19 марта в 10:58
Проблема шкільного туалету
Дівчата, підкажіть тут будь-ласка. Син навчається у 6 класі, є проблема туалету. Ніколи не ходить туди! У них хоч і є двері, але замків немає, кожен може відкрити кабінку під час "процесу". Причому в молодшій школі було те саме, але ходив. А з 5 щось трапилося і перестав, терпить. Та й учора не дотерпів. На порозі все сталося. Тепер не хоче йти до школи, просить перевести до іншої. Сьогодні залишила його вдома, а сама гадаю. Чи має сенс йти до директора і як вирішувати питання із замками? Чи реально простіше перекласти, якщо сам просить?
Мир Мир Мир!• 19 марта в 11:08
У всіх державних школах нема замків. У мого теж проблема. По великому в школі не ходить. 9 кл
Сегодня я не я
• 19 марта в 11:08
Ответ дляТролю як можу
Автор, ну по маленькому боятися то вже трохи перебор. Особливо хлопчику.
Він же може спиною до дверей стати.
Тут у дитини психологічна якась проблема.
Він же може спиною до дверей стати.
Він просто дуже соромʼязливий на цю тему(
ЛюбимаЯНЬ• 19 марта в 11:08
Ответ дляХомо_сапиенс
А зачем их в такой ситуации слушать? Или думаете, грудью на дверх встанут?
Грудью - вряд ли )) но есть дети которые будут сидеть и терпеть :(
У Автора ребенок до дома терпит, думаете сможет среди урока встать и выйти если учитель скажет нет?
ПадаюВреверансах• 19 марта в 11:08
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Замков нет по технике безопасности
В інших чогось вони є. У школі моїх дітей є.
Але там інша проблема. 4 кабінки на всю школу. Старші не пускають малих. Відштовхують. Діти плачуть. Бо не встигли сходить. Сина вчитель не випустила потім на уроці. Він ледь дотерпів до наступної перерви. Я мусила підіймати тему, щоб випускали на уроках. Вчитель гостро відреагувала і трохи псіхувала, чого це я вказую їй як організовувать навчальний процес
Рожайтретьего• 19 марта в 11:09
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я майже впевнена в туалеті щось сталося. Питання не власне в замках.
Согласна. Там что то происходит и дело не в кабинке
Кондуктор маршрутки• 19 марта в 11:10
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Не мають, але трапляються такі :(
Тому що йдуть до туалету і пів уроку їх немає, і не зрозміло чим зайняті. Може пішли в магазин поруч, мож палять - все що завгодно, як то проконтролює вчитель. (тільки не розказуйте про вахтера якому начхати)
ЛюбимаЯНЬ• 19 марта в 11:10
Ответ дляГейСюда
Покажіть, де це написано?
В школе спросите, Вам покажут
После 18• 19 марта в 11:10
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А тут уже учителя могут не отпускать :(
Ні, це дуже популярна тема останні кілька років, на педрадах регулярно оголошується, що вчитель не має права не відпустити, так само, як щабрати мобілку, навіть якщо дитина грається під час уроку
ГейСюда• 19 марта в 11:10
Ответ дляPrervana
Замков на кабинках в школе не было. Девочки спокойно по двое. Одна дело делает, вторая ее прикрывает. Это прям в порядке вещей было. А пацанам и того проще. Отвернулся ко всем спиной и дзюрит.
Я не думаю, что вам установят двери и замки на кабинки после вашей просьбы
Діти зараз дурнуваті.
Якщо не замкнені двері - можуть вриватися і знімати цей процес на камеру.
Те, що нема замків - не норма.
Пузата Хата• 19 марта в 11:10
Як працівник школи кажу!
вимагайте від директора замки!!!!
Пишіть у РУО також!!
вимагайте від директора замки!!!!
Пишіть у РУО також!!
Тролю як можу• 19 марта в 11:10
Ответ дляСегодня я не я
Поговоріть з дитячим психологом. Терпіти не варіант взагалі.
Це може перерости з часом у велику проблему.
Або обпісяється просто на уроці ...це ще гірше
Мрію про пончик• 19 марта в 11:10
Ответ дляПадаюВреверансах
А вона була б рада, та вчителька, якщо принести біотуалет в клас і поставити під стінкою
Хомо_сапиенс• 19 марта в 11:11
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Такие дети будут сидеть и терпеть, даже если отпускают. Постесняются попроситься ((( а тех, кто не стесняется, можно научить не слушать учителей
Как же я благодарна своим учителям, которые не устраивали из этого проблему. Всегда работало правило: нужно выйти - тихо встал и вышел
После 18• 19 марта в 11:12
Ответ дляАпофиозная
Це взагалі приниження дітей. В нашій школі навіть дверей нема😢
З уим можна боротися, років 15 тому активисти добилися, що двері в шкільному туалеті обов´язкові, пошукайте
Ответ дляГейСюда
Діти зараз дурнуваті.
Те, що нема замків - не норма.
Да дверей вообще нет обычно. Вот на фотке классика жанра. Там особо никуда не ворвешься, подружка ж жопой стоит прикрывает
После 18• 19 марта в 11:12
Ответ дляПадаюВреверансах
Тю, дикість якась.
миссАрфография• 19 марта в 11:12
аналогічна тема будла десь пів року тому.
1. як би ви не ’стукали’ по голові адмістрації ала туалети можна буде переробити тільки при черговому ремонті. а це може ще років 10-20чекати.
2. спілкуватися з дитиною, можливо психолога залучати, щоб подолати в нього в голові ’бар’єр’ походу в туалет в школі.
Сало не люблю• 19 марта в 11:12
Ответ дляКучМала
я купки класти в школі виходила на уроках, коли ніхто не заважає і не бачить..
а купки класти дома можна? взагалі не розумію як це можна робити не дома
ЛюбимаЯНЬ• 19 марта в 11:12
Ответ дляПадаюВреверансах
Коли мало туалетів то взагалі капець :( я якось таку школу бачила.. діти на перерві не встигають сходити :(
Але при цьому у вчителів окрема кімнатка з ключиком.. їм норм.
А от стосовно замків - син вчився в 3 школах то замків ніде нема в туалеті.
У подруги діти в 2, то так само з замками. Двері є, замків нема.
ГейСюда• 19 марта в 11:13
Ответ дляPrervana
Такого вже давно нема по школах.
Де ви це фото відкопали?
Хомо_сапиенс• 19 марта в 11:13
Ответ дляКондуктор маршрутки
Это проблемы учителя и администрации - пусть думают, как их решить, не ущемляя прав детей
ЛюбимаЯНЬ• 19 марта в 11:14
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну бачте. Тут і вчителя можна зрозуміти (через такі прогули замість походу до туалету), і дітей можна зрозуміти (на перерві не встигли/соромились).
После 18• 19 марта в 11:14
Ответ длямиссАрфография
Навіщо перероблювати туалет? Я сама за 5 хв можу прийти і накрутити гачки шуруповертом.
Ответ дляГейСюда
Такого вже давно нема по школах.
Де ви це фото відкопали?
В гугле. У меня такое было, у мамы в учебном заведении до сих пор такое. Только недавно разговаривала с приятельницей, тоже вопрос туалетов школьных всплыл в разговоре, тоже рассказала про кабинки без дверей
миссАрфография• 19 марта в 11:15
Ответ дляПосле 18
ви впевнені, що вам це дозвоить робити адміністрація і так повинно бути за санітарними нормами?
Хомо_сапиенс• 19 марта в 11:15
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Прикольно было бы учителя не отпустить в туалет под предлогом, что он там ширяться может. Ото представляю, как бы он верещал
ГейСюда• 19 марта в 11:15
Ответ дляPrervana
Ми обговорюємо сучасні туалети, а не савдеп зразка
Я-ваш шанс• 19 марта в 11:16
4 поверхи. На кожному є туалети. Окремо хлопці окремо дівчата. В жодному немає замків. Адміністрація каже що з міркувань безпеки. Так що дівчата ходять по 2 по 3 групками.