Оце фіфа• 19 марта 2025
Стоит ли идти в фитнес клуб, если там Очень мало посетителей?
Зашла на сайт элитного фитнес клуба. Там есть страничка, где можно записаться и указано количество свободных мест. Буквально на сегодня на каждое групповое занятие записались 1-3 человека, а всего 15 мест. Думаю, может фитнес клуб плохой, раз люди идти не хотят? Или это норма 2 человека на занятии?
П.с.: групповое занятие стоит 400 гривен, ремонт у них красивый.
Результат:
вже голосів:
26 (92.86%)
Стоит
1 (3.57%)
Не стоит
1 (3.57%)
Ответы
Свідок Перемоги• 19 марта 2025
Якби була можливість, то сходила б на пробне і сама роздивилась. Взагалі не завжди в протих чи ’елітних’ є різниця у заняттях.
Оце фіфа
• 19 марта 2025
Ответ дляБабульція
Я ходжу на групові з пол денсу. Мені теж краще, коли менше людей - ніхто не плутається під ногами, тренер більше приділяє мені уваги і може індивідуалізувати тренування під мій рівень підготовки.
Можно вам вопрос? У нас есть стретчинг в студии пол денса. Меня интересует, как проходит растяжка в студиях пол денса.
Бабульція• 19 марта 2025
Ответ дляОце фіфа
Звичайно проходить як і в інших танцювальних студіях. Розминка, розігрів мʼязів, робота з суглобами і активна розтяжка. В кінці - шпагати/мости.
Оце фіфа
• 19 марта 2025
Ответ дляБабульція
А тренер растягивает учеников?
Бабульція• 19 марта 2025
Ответ дляОце фіфа
А тренер растягивает учеников?
Залежить від тренера. Надаю перевагу тим, хто не тягне учнів силоміць, а дає вправи на активну розтяжку і дає розтягнутися самостійно. Це довго, але менш травматично. Але бувають і інші тренерські підходи.