черная мамба• 19 марта в 15:06
У кого гастродуоденит или рефлюкс?
Какие симптомы? Что больше всего беспокоит? Я так понимаю диета на всю жизнь? Пока сижу на диете пока и хорошо, только что-то сьем жесткое или больше порции, то сразу обострение и плохо
лаМпочка• 19 марта в 15:10
Хворію з 14 років, зараз мені 42. Раз в пів року в основному весна і осінь загострюється, пропиваю омез і алмагель і знову як огірочок. Раз в 5 років роблю гастроскопію. Дієти притримуюся тільки коли загострення, а так їм усе.
черная мамба
• 19 марта в 15:26
Ответ дляСонечко
Це ще добре, що Вам дієта допомагає
Та незавжди. А що буває що і взагалі не допомагає?
Маю декілька думок• 19 марта в 15:26
Ответ длялаМпочка
просто цікаво як вам назначили вживати омез і алмагель ?
хочу порівняти з своїм призначенням. може я щось не так роблю, бо печія турбує ввечері
А вот недавно• 19 марта в 15:27
Ответ дляСвета С Приветом
Який саме рефлюкс?
Автор мабуть же має на увазі ГЕРХ.
Коли не працюють сфінктери - нижній або обидва, і йде закид жовчі
лаМпочка• 19 марта в 15:28
Ответ дляМаю декілька думок
Алмагель мені ще з 14 років призначали, він мені гарно підходить. Омез років 10 назад лікар призначив, я запитала чи можна з алмагелем, сказали приймати, проблем у мене не виникає. Ще призначали де-нол (віс-нол) але мені він не підійшов.
Маю декілька думок• 19 марта в 15:28
Ответ длялаМпочка
вам його призначили лише коли турбує печія, чи 1-2 рази в день???
Света С Приветом• 19 марта в 15:28
Ответ дляА вот недавно
Автор мабуть же має на увазі ГЕРХ.
ГЕРХ це закид кислоти у стравохід, а закид жовчі в шлунок, то інше. І вони далеко не завжди разом)
лаМпочка• 19 марта в 15:29
Ответ дляМаю декілька думок
Три рази в день, при загостренні 2 рази в рік, приймаю поки банка не закінчиться.
черная мамба
• 19 марта в 15:31
Ответ дляСвета С Приветом
В мене обидва
А вот недавно• 19 марта в 15:34
Ответ дляСвета С Приветом
Жовч зазвичай разом. Може поясните, як жовч може потрапити в стравохід, якщо нижній сфінктер працює і в шлунок закиду немає?
Света С Приветом• 19 марта в 15:34
Ответ длячерная мамба
В мене обидва
Перший -це ІПП + дієта. А другий...( Прокінетики, відсутність закрепів і здорові нерви.
Маю декілька думок• 19 марта в 15:34
Ответ длялаМпочка
пОмез 3 рази в день, а алмагель ?
лаМпочка• 19 марта в 15:34
Ответ дляМаю декілька думок
пОмез 3 рази в день, а алмагель ?
Омез приймають 1 раз в день зранку до їжі, алмагель 3 рази в день через 45-60 хвилин після їжі.
Маю декілька думок• 19 марта в 15:35
Ответ длялаМпочка
ні фіга собі. навіщо 3 рази??? мені 1
лаМпочка• 19 марта в 15:36
Ответ дляМаю декілька думок
ні фіга собі. навіщо 3 рази??? мені 1
Інструкцію почитайте
Света С Приветом• 19 марта в 15:38
Ответ дляА вот недавно
В стравохід потрапляє кислота зі шлунку і те, що в шлунку.
Маю декілька думок• 19 марта в 15:43
Ответ длялаМпочка
Інструкцію почитайте
ви його потім протягом року приймаєте, якщо турбує печія?
допомагає так само, бо я так не приймала, боялась що буде звикання(((
лаМпочка• 19 марта в 15:44
Ответ дляМаю декілька думок
Мене печія турбує тільки в періоди загострення, 2 рази на рік по банці приймаю і все, на пів року про печію забуваю взагалі.
Маю декілька думок• 19 марта в 15:44
Ответ длялаМпочка
дякую вам!!!
Це дуже неприємна хвороба. Вже три місяці якесь замкнене коло. І заспокійливі атаракс приймали. І омеги великі дози. Алмагели,гавіскони…. Уколи. А крапельниці, уколи. …. Симптоми у вигляді тошнота і печії є. Це десть сину 17 років. Нічого не допомагає. Я дивилась мільйон відео. Були у декількох лікарів ( там по схемі) але кажуть від нервів тому залишається лиш АД ( антидепресанти) Нажаль. Але так не хочеться Піднімали ліжко, на ніч не їв…поляну капсулу. Це все пройшли теж(((