Голубая фишка• Изменено 19 марта 2025
У Києві померла 28-річна жінка, яку не госпіталізували
Прийшла жінка до кардіолога чи по швидкій чи у приватну, вони дізнались,що приймає антидепресанти,почали кричати, крутити у скроні, відправили додому
а вона від серцевої недостатності померла через декілька днів.
знаєте, я вважаю що і той хто призначив антидепресант ( а скоріше від панічки) теж винен, бо треба було спочатку обстеження зробити, багато антидепресантів кардіотоксичні, але лікарка вкрай погано себе повела
Що ви думаєте?
Результат:
вже голосів:
182 (71.37%)
Лікар винен
52 (20.39%)
тиц
21 (8.24%)
Лікар не винен
Ms. Искренность• 19 марта 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я тоже в ЕС, и назначают АД по жалобам. Ни разу никаких анализов не сдавала. Только по моим жалобам давали направление на экг.Испания, если что.
Я в Дании)
Черпак_для_фантазий• 19 марта 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Онлайн консультация разве бесплатно?
Я написала, що безкоштовно задати питання можна у фейсбук через приватне повідомлення і на сайті (є там ’задати питання’). Це може бути питання з приводу обстеження, спитати про аналог препарату, щодо симптоматики, домовитися про дату і час онлайн консультації.
Онлайн консультація платно.
Все до блиску• 19 марта 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
В Европе назначают подросткам в переходном возрасте 🙈
Моему в 9 лет назначили..
Закусенец• 19 марта 2025
Причина смерті: І51.9 Ішемічна хвороба серця
Іванчук Катерина Ігорівна, 1996 р.н. місце народження: місто Кам´янець-Подільський, місце смерті -м.Київ, дата смерті 07.03.2025
Чарівна патика• 20 марта 2025
Ответ дляВся в кредитах
Какой ,бть,абзац?
Вы давно не вызывали скорую.
У них все лекарства есть,а вот в больнице как раз и нету.
Я по работе вызываю,я тётке вызываю,я брату вызывала,отцу,матери,всех спасли с инфарктами .
Как вы бесите,сволочи,не благодарные
Вы давно не вызывали скорую.
Как вы бесите,сволочи,не благодарные
Вызовите ещё раз. Пусть уколят вам что-то успокоительное))
оксюморон• 20 марта 2025
боже моя однолітка, жах
в мене 3 група від недавна але з 20 я бігаю по лікарях і скільки разів я чула що все ок я себе накручую що я ще молода щоб хворіти , а потім коли чують мою хворобу очі по 5 копійок і купу питань бо цікаво, а з 25 мала змогу ходити по приватним, а там відразу АД без обстежень, хоча маю протипокази
і доречі перед першою операцією бігала по лікарях ще в коледжі а мені неврлог виписувала вітамін б в дупу і рибоксин чи якось так, а то зовсім інше виявилось
Лизетта-ukr• 20 марта 2025
Ох, кошмар какой(
Помню, лежала я в онкологи (к счастью, опухоль оказалось доброкачественной, но речь не об этом), так вот мне врачи, у которых я проходила обследование перед операцией, в один голос говорили: что у такой молодой может быть, какие болезни?!
А мне 29 тогда было.
Вообще не удивляюсь, увы(((
А мне 29 тогда было.
Вообще не удивляюсь, увы(((
Лизетта-ukr• 20 марта 2025
А после другой операции 12 лет назад у меня вообще ПТСР развилось (диагноз поставил психиатр, если что), до сих пор расхлебываю.
Довели так врачи(((