Винник• 20 марта в 11:29

Вы любите людей?

Результат:
вже голосів: 92
50 (54.35%) Нет
28 (30.43%) Только близких людей
14 (15.22%) Да
Жерица ночи• 20 марта в 11:29
Неееееет
автор Винник • 20 марта в 11:29
Ответ дляЖерица ночи
Неееееет
Почему?)
Летала_НаМетле• 20 марта в 11:29
нет, бесят они
66сезон666серия• 20 марта в 11:30
як можна любити людей загалом, а не когось конкретно?????
Жерица ночи• 20 марта в 11:31
Ответ дляВинник
Почему?)
Они ужасные , хамы, убийцы, злобные, гоноровые могу перечислить до бесконечности
автор Винник • 20 марта в 11:32
Ответ дляЖерица ночи
Много таких, но не все же, есть много добрых и хороших людей
Контрольница• 20 марта в 11:33
Я люблю котиків, собачок. Людей за що любити?
автор Винник • 20 марта в 11:34
Ответ дляКонтрольница
Я теж люблю котиків і собачок, в мене дві собаки з притулку, взагалі дуже люблю тварин. Але мені здається що хороших людей дуже багато є в світі
Аноним НаВсеГда• 20 марта в 11:34
Ответ дляВинник
Вот я люблю добрых и хороших. Меня окружают в основном такие с детства.
Забобонний фрукт• 20 марта в 11:34
Ну так, мабуть більше так чим ні, до адекватних добре відношусь до інших ігнор.
Аноним НаВсеГда• 20 марта в 11:38
Ответ дляВинник
У меня тоже две кошки и две собаки. Это совершенно разная любовь, к людям и к животным. Я думаю, те, кто выросли в плохом окружении, к ним плохо относились даже родные, они и считают, что все люди плохие и не любят их.
Ловлю капці• 20 марта в 11:40
Ответ дляВинник
Все вірно: вам здається
Брехушечка• 20 марта в 11:43
Нормально відношуся, але якщо починають проявляти неадекватність припиняю контактувати з такими
Соседушка• 20 марта в 11:44
И я не люблю людей, они них одни беды и жестокости, я разочарована людьми.
Ловлю капці• 20 марта в 11:44
Я люблю тільки дуже близьких і рідних людей. Інших - ненавиджу!!! Загалом люди у транспорті, на роботі, в магазині, на вулиці - гівно, чому я маю їх любити?
Щебетушка• 20 марта в 11:44
Терплю, но стараюсь держать подальше. Терпеть не могу нытиков, вечных страдалец и жадин-попрошаек.
Мания-Величия• 20 марта в 11:46
Ненавижу, люто
Карина-c638• 20 марта в 11:47
Да , люблю
Щебетушка• 20 марта в 11:48
Ответ дляЛовлю капці
Вот так и на вас кто-то смотрит и думает: вон, г*вно пошло
Медсестричка• 20 марта в 11:56
Люблю адекватных, а продажных - ненавижу.
Ловлю капці• 20 марта в 11:57
Ответ дляЩебетушка
Це виключно їх проблеми, мені пофіг, що про мене думає гівно. Питання було ’Ви любите людей?’ - я відповіла
75В• 20 марта в 15:06
Дуже дивне питання, як на мене, взагалі не зрозуміло, які «люди» маються на увазі. Як біологічний вид, у загальному? Ні, ми як вірус знищуємо екосистему, у якій живемо, нічого хорошого світ від нас не отримав і надалі є підстави лише очікувати повне перевантаження внаслідок нашої діяльності. При цьому, звичайно, є окремі дуже хороші люди, які викликають захоплення. За визначенням до людини я буду ставитись з повагою.
Поддакиваю иногДА• 03 апреля в 08:00
it depends