Ніколи не збрешу• 20 марта в 16:46
Как считаете, быть меланхоликом это плохо?
Відкушу все що стирчить• 20 марта в 16:48
Погано. Я меланхолік. В сучасному світі, де все треба робити швидко і постійно кудись бігти, розвиватися, жити важко.
Ніколи не збрешу
• 20 марта в 16:48
Ответ для18 мнеУЖЕ
Печально
Почему так думаете? Они грустят всегда?
Протру пилюку• 20 марта в 16:49
Ответ дляНіколи не збрешу
Чому? Просто цікаво
Цікаво бути меланхоліком?
Ніколи не збрешу
• 20 марта в 16:49
Ответ дляПротру пилюку
Цікаво бути меланхоліком?
Цікаво чому сумно
Тихомандражная• 20 марта в 16:49
Ответ дляНіколи не збрешу
Почему так думаете? Они грустят всегда?
автор, вы для общего развития хотя бы почитали, кто такие меланхолики, что ли.
грустят
Гомосноб• 20 марта в 16:49
Ответ дляЧаюри
Сангвініки мені найбільш легкі до зближення і дружби. Я холеромеланхолік з превалюванням холерика, складнувасто.
Всем не просто
Латвийские_Номера• 20 марта в 16:50
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А меланхолики при чем? Вы же флегматика описываете.
Ніколи не збрешу
• 20 марта в 16:50
Ответ дляТихомандражная
грустят
Верно?
18 мнеУЖЕ• 20 марта в 16:50
Ответ дляНіколи не збрешу
Почему так думаете? Они грустят всегда?
Это легко ранимые люди склонные к самокопанию и самоистязанию. Веселого мало в таком характере
Тихомандражная• 20 марта в 16:52
Ответ дляНіколи не збрешу
Верно?
учебник по психологии почитайте какой-нибудь, университетский например. вы в вузе учились? психологию все учат. и типы темперамента.
это не про ’веселый-грустный’
Латвийские_Номера• 20 марта в 16:52
Ответ дляНіколи не збрешу
Верно?
Не верно, т.к. нет в чистом виде, просто преобладающие черты. Но также и остальных тоже.
Протру пилюку• 20 марта в 16:54
Ответ дляНіколи не збрешу
Цікаво чому сумно
Згадала картинку з шкільного підручника, там де один чоловік сів на капелюх іншого. Меланхолік заплакав. Така елементарна дрібна проблема і зразу в сльози
Відкушу все що стирчить• 20 марта в 19:57
Ответ дляЛатвийские_Номера
Де? Я не навела жодної риси меланхоліка для прикладу. Тільки написала, що жити важко