Малинка• 20 марта в 22:42
Як поповнити український рахунок PayPal на 2,5 дол?
Дівчата, не вистачає на рахунку PayPal трішки для оплати замовлення, а саме 2,5 дол США. Хочу розрахуватися саме ним, щоб вивести кошти. Як краще поповнити рахунок? Я і комісію готова заплатити, в межах розумного. Дякую.
Леди_на_драндулете• 20 марта в 23:19
А в мене якась фігня. Не можу поповнити рахунок знайомому. Пише що мені кудись повинне прийти повідомлення з кодом і я не можу його ніде знайти
Я такая наивная• 20 марта в 23:21
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Мне обычно смска приходит
побольшомусекретику• 20 марта в 23:51
Ответ дляНеправдиша
Вам має хтось їх відправити
Походу сыр закончился... Я ничего получить не могу. Служба поддержки ничего. Только там искать ответы. Кто владеет английским - вам могут перезвонить.
Смешнюча• 21 марта в 00:13
взагалі наче має решту знімать з карти, яка прив’язана до рахунку. Звісно що треба прив’язувати карту в доларах, з карти в грн заборона на зняття
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 марта в 02:53
Ответ дляСмешнюча
У меня подвязана карта в гривнах и он с неё отлично снимает недостающее (происходит конвертация валюты, как при оплате в американских инет магазинах).
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 марта в 02:56
Также в личном кабинете paypal вроде была опция пополнить свой баланс (но я ею не пользовалась) - посмотрите.
Смешнюча• 22 марта в 00:55
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
а ось це чомусь працює не у всіх, в мене теж знімає, але зустрічала таке, що не спрацьовує