Обижулька• 21 марта 2025

Дівчатка, спокійніше не буде з цими кацапами. Переїзджайте в інші міста

країни,тимчасово.
Козачка• 21 марта 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Це життя про яке ви мріяли?
Не пойму, к какому ответу вопрос ?
Иметь собственную квартиру и не платить аренду, или быть бездомным беженцем в мои 46 и мужа 51 год ?
автор Обижулька • 21 марта 2025
Ми будемо кошмарити кацапа,а вони нас.Такі реалії.Звичайно,кожна родина сама вирішує.Тітка живе в 20км від спокійного міста,в невеличкому містечку,смт.Вакансії Нова пошта 15+,продавців 10+,будівельники,ремонти дуже багато.В обласному центрі за вищі,але і оренда вища.В селах там смт селищні ради пропонують і безкоштовно житло
автор Обижулька • 21 марта 2025
Ответ дляKROX@
Автор такая простая. Сумы. Одна с ребенком, родителями инвалидами маломобильными и бабушкой 95 лет. Куда мне???
У вас аліменти,три пенсії,жити можна тимчасово в іншому місті.Але це моя особиста думка.
KROX@• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Вы смешная.
Чудо в декрете• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Теж так вважаю.Є міста,в яких гучно,в інших тиша і нормальне життя....Тимчасово переїхати найкращий вихід.
Зачем нам ваши советы? Вы переезжали? Знаете сколько надо денег на аренду жилья? Сколько на продукты? Как вы думаете, какая сумма денег должна быть?
автор Обижулька • 21 марта 2025
Ответ дляBombastic
Якщо ви хоч щось вмієте - роботу знайдете
Саме так
Сундучок с каникулами• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Я не знаю,як би моя родина жила в місті,де не спокійно.Дуже співчуваю людям.Тому і раджу тимчасово пожити в іншому населеному пункті
Ви до себе пустите пожити?
Друзі живуть в Нікополі, обом по 50 років, там хоч є робота і платять гроші, а якщо переїдуть, то з їх професіями навіть на зйом з комуналкою не вистачить.
ok1904• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
А грошовий еквівалент 3х укр. пенсій допоможе? Допустім не мінімалка а 6тис, то що таке 18 тис на 5 осіб при оренді житла бульде?
Счастье_же_вот_оно• 21 марта 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Що вами керує коли ви можете померти у будь яку хвилину? Це ж жах.
Люди тримається за дивани, квартири …
Геть втратили розум і інстинкт самозбереження (
автор Обижулька • 21 марта 2025
Ответ дляМалая Налегке
Хорошо, автор.
Вы в курсе, что многие не могут выехать из самых опасных мест из-за сына/мужа?
Даже по Украине, так как на первом блокпосту его загребут.
Моя подруга сидит в Харьковской области в паре км от фронта. Живут в подвале. Из-за сына, так как везде стоят людоловы.
Я очень хочу уехать из страны. Та же ситуация. Сын 25 лет.
Вообще, это преступление со стороны нашей власти - взять в заложники такое количество людей, еще и манипулировать, запугивать постоянно.
Я вам не вірю.
мегамоСГ• 21 марта 2025
интересно, сдадут жилье трем котам и двум собакам?
Счастье_же_вот_оно• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Я виїхала , працюю. З дитиною , собакою. Маму свою забезпечую, бо вона на пенсії.
Важко, але нічого не прилітає
ok1904• 21 марта 2025
Ответ дляBombastic
’ хоч щось’, так і оплачується ’як небуть’ і не важливо Київ чи інше місто/село. Доя оренди треба працювати
Счастье_же_вот_оно• 21 марта 2025
Ответ длямегамоСГ
Так здають. Шукайте.
ПочтальЁнша• 21 марта 2025
Ответ дляОно само купилось
В какие именно? Где точно спокойно?
Автор никак не придумает.
автор Обижулька • 21 марта 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Блаженная автор(((
Дуже попрошу кацапотролям не писати .Дякую
Играю у края• 21 марта 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Я сама виїхала, так важко, страшно, боляче. Але я не знаю як люди можуть три роки жити в усьому цьому з малими дітьми. Просте не можу цього зрозуміти. Я б збожеволіла від тривоги за дитину
Звідки виїхали?
Маю на увазі з якого міста?
Ужгород, Чернівці
Счастье_же_вот_оно• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
Якщо ви нічого не вміли , і нічого не маєте , то що втрачаєте?
А вмієте щось робити, то і робота хороша буде.
Не зразу. Спочатку важко буде, але мову вивчите і підете за фахом. Якщо хочете цього
ok1904• 21 марта 2025
Ответ длямегамоСГ
Чи маломобільній бабусі .тут колись дописувачка ділилася своєю історією як важко шукала житло для своїх батьків пенсіонерів і лежачої бабусі...
Попразендовна• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
Моя квартирантка ВПО (Бахмут)так само повернулася в Україну з Чехії. не змогла адаптуватися . Тут радіє всьому
Радіє всьому, що на голову летить ?
Чи повернулась в Чернівці ?
Бо є різниця де радіти
Оце радіє всьому - як же іронічно
автор Обижулька • 21 марта 2025
Ответ дляЧудо в декрете
По місту переїзди були багато років тому і багато раз.В інше місто теж було.Не тимчасово,а назавжди
Счастье_же_вот_оно• 21 марта 2025
Ответ дляИграю у края
Звідки виїхали?
Маю на увазі з якого міста?
Ужгород, Чернівці
Я зі сходу, я виїхала , але яка різниця звідки людина виїхала?
Міграція важка для всіх.
Міряю від одиниці• 21 марта 2025
Краще б мир уже підписували, задовбали
Міряю від одиниці• 21 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Добре
Удалено администрацией...
ok1904• 21 марта 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
За фахом я працюю тут де працюю. Мову знаю не одну, за кордоном була до війни, себе там не бачу.
автор Обижулька • 21 марта 2025
Я в Україні і в ній і залишусь.Моє місто живе як і до війни,і таких багато.
ok1904• 21 марта 2025
Ответ дляПопразендовна
Радіє всьому, що на голову летить ?
Чи повернулась в Чернівці ?
Бо є різниця де радіти
Оце радіє всьому - як же іронічно
Вище почитайте,я написала де жила
Счастье_же_вот_оно• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
Та я вас не переконую.
Мені шкода тих у кого діти і у кого прильоти постійні.
ПочтальЁнша• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Я вам не вірю.
Троляка б...ть
бювет_в_обед• 21 марта 2025
Вы проспонсируетесь всех?