Обижулька• 21 марта 2025
Дівчатка, спокійніше не буде з цими кацапами. Переїзджайте в інші міста
країни,тимчасово.
Ответ дляКолдунья-вещунья
Тобто Миколаїв обстрілюють менше за Бориспіль?
Так. Однозначно. Тут я чую роботу ППО щоночі от вже тиждень.
Миколаїв великий, робота про так само в області, в місто прилітає в основному балістика. Тут від роботи ППО пошкоджень більше в приватному секторі. Там в основному прицільно по підприємствах, які цікавлять ворога
Фея_3уровень• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
Ті, що раніше були дуже ветхі. Ми інспектували на підприємстві де зараз всі сховища, сховище по 30 років ніхто не підтримував із 6ти сховищ, ми змогли відновити щоб відповідали вимогам лиш 2, але якщо для шкіл то фінансування з бюджету, а на підприємстві за рахунок підприємства,
Да, из бюджета, все верно. В нашей школе ремонт делала швейцария. У нас супер стены и телект, но воняет плесенью, плохая вентиляция и после ударов пошли трещины по школе. В тревогу нечем дышать и жарко/влажно, и дети сразу заболевают(
Кастрюлька• 21 марта 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Потому что это просто отмывание денег и он это понимает. Как и бордюры, дороги, пингвины.
А я рада, що у нас зробили дороги і бордюри. Околиця Києва. Невеликий робочий мікрорайон.
Дороги розбиті, тротуарів місцями немає. А через нас їдуть фури в Київ.
І авто багато.
Так як тротуарів немає - діти в школу йшли по дорозі, на якій поганий огляд бо вона зігзанами.
Ось зараз дороблюю ь тротуари. Нарешті можна буде спокійно йти, особливо ввечері коли темно, і в школу, садочок дітям. І ще бордюри високі, щоб автівки на ті тротуари не заїжджали для паркування.
І авто багато.
Счастье_же_вот_оно• 21 марта 2025
Ответ дляКозачка
А кто интересно нам даст идентичную трёхкомнатную квартиру, и жить только за коммуналку.
Це життя про яке ви мріяли?
Ответ дляФея_3уровень
Це питання до місцевої влади. І я вважаю, що треба піднімати питання. На початку війни чоловік вів гурток для дітей, поки ще ми жили в Борисполі водив їх при кожній тривозі в сховище, то була гарна вентиляція, а от в кабінеті облаштоване робоче місце з витяжкою(так треба по напрямку гуртка), то витяжка зовсім не функціонує, директорка руками розводить, що так погано зробили, але з іншого боку вона ж підписувала акт введення в експлуатацію і т д
Кастрюлька• 21 марта 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
по факту-то он прав, если отбросить лирику. У нас много всего идет на картонные укрытия и цветочки. А всё должно идти на фронт. Но тут еще важно, чтобы и средства шли по назначению, а не в кармашек
У нас школу відремонтували. Сховище теж. Тепер діти навчаються в одну зміну. В сховищі є і туалет, і мед пункт, гарна вентиляція. Всі стіни, підлога, стеля оброблені протизаймтстими сумішами. Укріпили перекриття. Зі сховища 4 виходи. Саму школу утеплили і поремонтувати. Як раз на початку року закінчили ремонт.
Вбигудях• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Теж так вважаю.Є міста,в яких гучно,в інших тиша і нормальне життя....Тимчасово переїхати найкращий вихід.
Например,в какое и на что там жить,если люди пенсионеры,или пенсионер на шее, да и просто муж от тцк прячется, а работу сложно найти?
Ответ дляКастрюлька
В мене поряд шкода(з вікна бачу), теж дуже гарне укриття. І діти з задоволенням туди спускаються. Робили довго, але добре зробили.
Контрольница• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Я не нагнітаю,але хутін не заспокоїться і буде гірше,на жаль ,на півдні,півночі,сході не в плані його наступу,а в цих дронах та ракетах
на картах разложили? может денег нам дадите? я выезжала но вернулась, тут мне спокойнее, потому что я дома
Кастрюлька• 21 марта 2025
От у мене свекри в Сумській області. Прильоти часто. Але ще не критично. І от якщо потрібно, навіть не знаю куди їх.
Ми живемо в Києві в однушці втрьох
До себе забрати ніяк. Знімати - за що?
Мої батьки в військовому містечку, там попросили жителів виїхати заради безпеки. Живуть поруч в селі в малесенькій хатинці без зручностей.
Я не знаю що з ними робити, якщо ситуація погіршиться. Велика частина зарплати йде на медицину. Тобто щось зняти нереально.
Ми живемо в Києві в однушці втрьох
До себе забрати ніяк. Знімати - за що?
Янка-угомонись• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Я не знаю,як би моя родина жила в місті,де не спокійно.Дуже співчуваю людям.Тому і раджу тимчасово пожити в іншому населеному пункті
За чий рахунок жити? При тих космічних цінах. Я залишуся дома до останнього
Ответ дляГолубая фишка
И работу мою вы туда перевезете и квартиру по мин цене сдадите???
Робота має значення. Толку мені з Борисполя, при тому я працювала до останнього дня до переїзду (зараз в мене відпустка за власний рахунок), коли по моєму профілю зараз нічого не нормально не працює?
Янка-угомонись• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Живемо в одній країні,а дивлюсь відео і фотографії і як різні світи.Хоча б з дітками виїхати в спокій та тишу
Кошти є то можна їхати. У мене їх немає, буду жити тут поки не загину. Я в Сумській області
ЕлькиПальки• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
Авторка сховалася під анонімом. Чому?
Переїзд це не легко, після переїзду починається процес адаптації. Іноді він проходить дуже тяжко. З власного досвіду. Так це я переїхала з Київщини
на Південь України, де наші люди щирі,
доброзичливі в загальній масі, і то мене як не штормило, то тригкрило.
на Південь України, де наші люди щирі,
До речі, так, і цікаво, чому так? Я щодо доброзичливості й щирості. Переїжджати яким регіонам?
Контрольница• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
налеты шахедов у нас тоже имеются, увы
Оно само купилось• 21 марта 2025
Ответ дляОбижулька
У меня такие же мысли были в 2014-різні світи
Lydmila408• 21 марта 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Треба жити..
Про загину не треба навіть думати.
Янка-угомонись• 21 марта 2025
Ответ дляLydmila408
Треба жити..
Про загину не треба навіть думати.
Треба звичайно. Але жити бомжем не збираюся´
Малая Налегке• 21 марта 2025
Хорошо, автор.
Вы в курсе, что многие не могут выехать из самых опасных мест из-за сына/мужа?
Даже по Украине, так как на первом блокпосту его загребут.
Моя подруга сидит в Харьковской области в паре км от фронта. Живут в подвале. Из-за сына, так как везде стоят людоловы.
Я очень хочу уехать из страны. Та же ситуация. Сын 25 лет.
Вообще, это преступление со стороны нашей власти - взять в заложники такое количество людей, еще и манипулировать, запугивать постоянно.
Голубая фишка• 21 марта 2025
Ответ дляok1904
И работа и жилье, например за 15 лет съема впервые попалась адекватная хозяйка, которую вообще не видим и в целом все ок
Lydmila408• 21 марта 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Тяжко.
Надія є.
Є ключі в кишені від власної квартири.
Будемо мріяти,що повернемося.
Надія є.
Є ключі в кишені від власної квартири.
Будемо мріяти,що повернемося.
KROX@• 21 марта 2025
Автор такая простая. Сумы. Одна с ребенком, родителями инвалидами маломобильными и бабушкой 95 лет. Куда мне???