Сиреневая цапля• Изменено 21 марта 2025

Чоловіку запропонували роботу в іншому місті

Дівчата, я в розпачі. У чоловіка керівна посада і він має страхи що через десь три роки його компанію продадуть. Йому запропонували зараз роботу на 30% більша зп, але 2,5 години машиною від дому. Тому чоловік хоче, щоб ми переїжали. А в мене дитина підліток в хорошій школі та стабільна робота, дуже хороший будинок, але він в кредиті, який я одна не потяну. Я пропоную, щоб він приїздив на вихідні, але в нього є ще дошлюбна дитина теж в іншому місті і він їздить туди кожні другі вихідні - живе у готелі. Тому зі мною вім може бачитись тільки 2 вихідних в місяць і він звичайно так жити не хоче. Я взагалі не хочу переїжати, бо таких умов як тут не буде на новому місті - нам дуже повезло з будинком, бо він в центрі міста до роботи 10 хв, до найкращої школи у місті 10 хв дитині йти. Це кінець? Як донести чоловікові, що я хочу залишитися тут? Ми вже переїжали через його роботу 3 рази. Я більше не хочу і не можу зараз - дитині ще 5 років школи.
viter33• 21 марта 2025
Ответ дляМенее Более
Автор и ее муж заграницей. И из за его переездовсавтор и ребенок уже поменяли 3 школы. Это бред. Я бы не ездила и не подтирала бы сраку 67-летнему мужу.
мужику 57
і його фінансовий вклад в сім’ю - 70%
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
А для женщины 46 лет важен дом, уют,сад и благополучие ребенка
Ну, мені 47 теж так думала, залишила все. Поїхала в інше місто на орендовану,теж прекрасну квартиру,так без саду, асейну через дорогу. Діти вже в столиці в університетах, без іпотек , вільні з чоловіком як пташки. Якщо йому запропонують переїзд і ще +30% до з плати, то я буду лише ’за’. Поки сиділи на одному місці, то обоє були як каочки, а через війну вимушені були міняти напрямок роботи,сферу діяльності і ось рік вже політ стабільний
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Платний, так планую тянути. Житло тому і хотіла тут бо син може жити зі мною поки навчається, бо зйом тільки йому дуже дорогий
Гуртожитки для студентів в ЄС не дорогі, чого Ви. Чому саме на платному він має там вчитися, там достатньо безкоштовних програм, до того Ви стверджуєте, що буде тягнутися на золоту медаль, який такий вуз не візьме перспективного на грантову програму?
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Ну ви не порівнюйте- у вас не підліток з психологичними проблемами, бо постійні переїзди і важко знаходити друзів і дітей в універах. Якщо би був універ - я би можливо і поїхала. В нас ще 5 років школи
viter33• 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Почитайте останні коментарі автора. У її чоловіка, крім 11-річки від випадкового сексу, є ще доросла дитина від першого шлюбу.
Прочитав
кількість потенційних спадкоємців не тішить((
Після того, як ’устаканиться’ з роботою чоловіка (дай Бог) - варто якось ’убезпечити’ себе і цей будинок - це вже до місцевих юристів
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Вигідніше, але що рівень життя падає йому все одно - він живе на роботі а вдома ночує
Це тут, а там ймовірно буде легше
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Це тут, а там ймовірно буде легше
Ні - там збанкротіла величезна організація яку треба ставити на ноги. Роботи думаю в п´ять разів більше
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ще не казала йому. Але йому тут дуже подобається і взагалі боїться що ми можемо переїхати чи розійтись. Наприклад коли сваримось, то він напрягається. Коли їдемо відпочивати за кордон завжди говорить що дома краще і наше місто найкраще у світі
Хіба за кордоном ж поняття поїхати на відпочинок за еордон, там просто вибирають країну для відпочинку
. Ніколи не чула, щоб австрійці чи німці казали, що ми відпочиваємо за кордоном, вони конкретно називають країну: ми їдемо в Іспанію чи Португалії от і все.
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСіточка
дошлюбна дитина теж в іншому місті і він їздить туди кожні другі вихідні - живе у готелі

шо це таке
Що нафантазувпли , те читаємо
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Уууу
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Так, є поняття поїхати за кордон невже думаєте тільки в Україні є кордони? Тут мається на увазі в іншу країну.
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Мій з 9 го класу у коледжі при МВС. Куратор з психологічною освітою, звичайно відпрацьовували моменти , поки сепарувалися
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Що нафантазувпли , те читаємо
Це не фантазії а життя, тут жіночки дуже не проти залетіти від забезпеченого і сісти на аліменти
Люблю ВалЄру• 21 марта 2025
Ответ дляДама-мадама
А я можу. Мені 37 і 2 дітей. Мої діти переїздять і адаптуються, бо ми не маємо вибору
Якщо мені відвернеться такий чоловік, як ваш(добре заробляє, будує кар´єру) я не роздумуючи стану його коханкою і зроблю все, щоб ми були разом
Фу...
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Тут немає такого - мій закінчить школу в 19
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляМенее Более
Ну и отлично) у вас ведь тоже успешный муж с зарплатой тысяч 20 евро?
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Я особисто з інила 4 школи. Якраз завдяки тому, що міняла, займалася навчанням, і під кінець срібна медаль, була б золота але за 9й клас треба було передати предмет , якби моя мама цікавилася в 90ті моїм навчанням, то все порішала би. А так просто гарний атестат з двома 10-ми,які перевели в звичайний атестат 4ми, все інше 11-12, (експериментальна програма, перед переходом на 12бальну систему оцінювання)
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляУсатая фея
Автор ми не знаємо які відносини у вас супругом.
Я замужня 28 років і честно кажучі поїхали б з куди завгодно з чоловіком, бо я за ним як за скелею. Діти, а що діти... вон за бугром батьки часто змінюють місто проживання, діти змінюють школи і все живі. А то, що син ваш неможе зразу знайти друзів, то це нормально, ну не можуть усі бути однаковими. Мій молодший 11 років такий самий, трагедію не роблю. Бо розумію, що діти виростуть и арівідерчі.
я тоже , вопрос не стоит так от слова совсем
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Прочитав
Ну от чого привязуватися до того будинку з садком,. Інше питання, що дивитися вперед далеко теж сенсу немає, життя може змінитись круто в будь який момент
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Супер, а в моєї дитини вади і нього часто булінг на початку в школі. Тому давайте не порівнювати
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
а ви так не зробили?
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Тому що хоть щось в житті має радувати... вам подобається зйом?
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ну от таким мій чоловік займається, дали три роки, пообіцяли підвищення і перевод в столицю в разі вдалих показників, але ми просто живемо і робимо, що вміємо там, де зараз працюємо
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
а ви так не зробили?
Ні, навіщо. Я працюю і в мене є вже дитина
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Три ха-ха і два хохо.
viter33• 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
1) бо подобається людині!! От подобається ’садок вишневий коло хати’, гарний будинок, річка, ліс поруч, велодоріжка,...
2) бо зараз він коштує в 1,5 рази більше, ніж написано в іпотечному договорі (з усіма платежами) бо нерухомість росте в ціні. Тому втрачати його - фінансово невигідно
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
З 3ґ20 тис євро? Це десь в комерції? Бо держ служба , сумнівно
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Страховий бізнес
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
В мене теж був булінг, але я на те не звертала уваги,а просто вчилася.
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Держіть пиріжок, а ми ходимо до психолога періодично