Сиреневая цапля• Изменено 21 марта 2025

Чоловіку запропонували роботу в іншому місті

Дівчата, я в розпачі. У чоловіка керівна посада і він має страхи що через десь три роки його компанію продадуть. Йому запропонували зараз роботу на 30% більша зп, але 2,5 години машиною від дому. Тому чоловік хоче, щоб ми переїжали. А в мене дитина підліток в хорошій школі та стабільна робота, дуже хороший будинок, але він в кредиті, який я одна не потяну. Я пропоную, щоб він приїздив на вихідні, але в нього є ще дошлюбна дитина теж в іншому місті і він їздить туди кожні другі вихідні - живе у готелі. Тому зі мною вім може бачитись тільки 2 вихідних в місяць і він звичайно так жити не хоче. Я взагалі не хочу переїжати, бо таких умов як тут не буде на новому місті - нам дуже повезло з будинком, бо він в центрі міста до роботи 10 хв, до найкращої школи у місті 10 хв дитині йти. Це кінець? Як донести чоловікові, що я хочу залишитися тут? Ми вже переїжали через його роботу 3 рази. Я більше не хочу і не можу зараз - дитині ще 5 років школи.
viter33• 21 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Живим то він залишиться, але 20 років в будинку пристарілих також невелика радість.
Почнемо спочатку - саме він захотів будинок в іпотеку на старість. Знайшли, переїхали, платять.
Тут йому стрельнуло в голову - стара фірма може закритися, переїду. А нова фірма не може закритися? Та запросто.
Я не виправдовую чоловіка - але плани можуть змінюватися
Особливо в наш час
Він ж не просто переїжджає ’бо там плашки голосніше щебечуть’ - тому є економічне обгрунтування, в наш час це важливо, ’іпотека сама себе не погасить’
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Особливо в наш час
Я згодна на меншу зп, але жити тут. Розумієте? Для мене гроші не мають такого значення. Вдвох ми виплатемо іпотеку. Завсім без роботи він не буде, але супер босом теж наврядчи
Борисфенка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Нова фірма - державна установа - там точно до пенсії, поточна компанія приватна - тому є великі сумніви, бо почались фінансові проблеми в секторі. На це він і давить
А ви давіть про старість, іпотеку все одно платити треба, ще й там оренду житла, переїзд фінансово невигідний.
Ще ціни порахуйте на новому місці на парковки, на якісь важливі для нього послуги, намалюйте жахливу картинку ’Все дуже дорого там’.
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Прикол звичайно в тому, що дорожче тут але я спробую
Борисфенка• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Особливо в наш час
Єдиний плюс - держслужба.
В принципі, авторці можна переїхати на 10 років в те місто, на роботу не поспішати, а потім повернуться назад на пенсію.
Метелики на душі• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Дохід чоловіка втричі вищий
Відповідно, іпотечний платіж - в основному на ньому
І у нього двоє дітей. Аліменти. Можливо, ще немолоді батьки, які теж наслідують його майно, якщо він згорить на роботі.
Свою дитину автор повністю самостійно утримує.
Весь побут теж на ній.
Висновок - чоловік замахнувся на будинок, який йому не по кишені, і зривається через це на Авторові.
Це не найкращий варіант для шлюбу, як виявилося :(
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Єдиний плюс - держслужба.
А з дитиною як? В нас є універ тут, в мене купа знайомств, я хотіла тут довчити дитину
Борисфенка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ну тоді важко. Ще думайте, які аргументи є, щоб не їхати.
Борисфенка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
А там університетів нема? Довчите всюди.
Насправді великої проблеми нема, і там будете жити.
Але сам переїзд - це знову ваша задача. А ви маєте право бути втомленою, безпорадною, нетямущою, перепоручити це чоловіку, бо це його нерозумна хотелка. Ви наче щось і шукаєте, а воно все не виходить. Він же хоче - то він і має рвати жили.
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Весь побут теж на ній.
Так батьки є пенсіонери теж
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Можливо є, ну у нас він супер хороший і ми з ректором граємо в теніс...
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Для супер боссов это важно быть супер боссом, тем более на старости лет)
Там же еще размер пенсии зависит.
Это у вас небольшая зарплата, такую всегда найти работу можно, а командная должность, что- то другое
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Там же еще размер пенсии зависит.
Я погоджуюсь, але я більше не можу і моя дитина теж
viter33• 21 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Весь побут теж на ній.
Його - одна дитина
Батьки чоловіка - не згадуються. Тобто, або їх уже нема (що логічно, якщо чоловіку 57) або ’дають собі самі раду’
Будинок (іпотеку) він тягне, просто порахував, що у випадку фінансово виправданого переїду (+30% до з/п) йому вигідніше на новому місці знімати недороге житло для усіх трьох, а цей будинок - здавати в оренду. Так буде ще й дод.заробіток .
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Универ будет платный или нет у вашего сына?
Одна потяните?
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ну вы же понимаете, что одна уже не будете в теннис играть
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Там же еще размер пенсии зависит.
А для женщины 46 лет важен дом, уют,сад и благополучие ребенка
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Так я розумію, що коли він відчалить - то я ніхто і звати мене ніяк
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Одна потяните?
Платний, так планую тянути. Житло тому і хотіла тут бо син може жити зі мною поки навчається, бо зйом тільки йому дуже дорогий
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Його - одна дитина
Вигідніше, але що рівень життя падає йому все одно - він живе на роботі а вдома ночує
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Його - одна дитина
В нього двоє дітей, але один вже працює, батьки пенсіонери, але в них хороші пенсії і гарний будинок - вони не потребують допомоги. Чи будуть ділити спадок - це звичайно питання. Не знаю. Батько нормальний, а свекруня намахана
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
А что сын ваш говорит, вы с ним обговаривали ситуацию?
Готов в случае чего жить на вашу зарплату ?
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Ще не казала йому. Але йому тут дуже подобається і взагалі боїться що ми можемо переїхати чи розійтись. Наприклад коли сваримось, то він напрягається. Коли їдемо відпочивати за кордон завжди говорить що дома краще і наше місто найкраще у світі
Сіточка• 21 марта 2025
дошлюбна дитина теж в іншому місті і він їздить туди кожні другі вихідні - живе у готелі

шо це таке
Дама_с_караваем• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ему нравится , что благодаря вашему мужу он такой как все, обеспеченный молодой человек, а захочется ли ему там быть бедным?
В случае развода и съема квартиры на вашу зарплату , думаю все будет по другому.
А 30 процентов плюс от зарплаты мужа, это думаю хорошая прибавка как ваша зарплата .
viter33• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ой, з ’вашим сімейним будинком’ ще можуть бути серйозні спадкові війни((
Звісно, дай Боже Вашому чоловіку 100 років прожити
viter33• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Є така специфіка роботи, де добре платять
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Його - одна дитина
Мені теж такий сценарій до вподоби.
Метелики на душі• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Його - одна дитина
Почитайте останні коментарі автора. У її чоловіка, крім 11-річки від випадкового сексу, є ще доросла дитина від першого шлюбу.
Менее Более• 21 марта 2025
Ответ дляКрайня невістка
Да, вам куча неудобств. Но быть разведенкой еще более неудобно. Мужики, которые могут спокойно кататься из города в город сейчас на вес золота. Жопу в кулак и вперед. Дети школы заканчивают везде, не трагедия. Да и за 5 лет столько перемен может быть, что может вашему ребенку нафиг та школа в Украине будет не нужна, особенно если это мальчик.
Автор и ее муж заграницей. И из за его переездовсавтор и ребенок уже поменяли 3 школы. Это бред. Я бы не ездила и не подтирала бы сраку 67-летнему мужу.