Оце так цабе• 21 марта 2025
Горнятко для кави дороможіть знайти виробника
Привіт. Вірю у силу Кідстафф. Якось тут обговорювали бізнес який відкрив наш українець, виготовляє горнятко для кави. Можу помилятись, але він ще й військовий наче. Тоді дивидась його роботи, сподобались. Тепер не можу знайти. Може хто дасть посилання. Дякую
Небалувана Галя• 22 марта 2025
Ответ дляРаз одела не бу
А чего пишут чашка? Тут всё на украинском языке
Для таких як ви, хто рідної мови навіть в книжках не бачив і не знає як чашка українською буде.
Словник відкрийте та не ганьбіться більше, мовознавиця.
Раз одела не бу• 22 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Я не писала что мовознавиця? Вы хвора?
Все на украинском языке и такие ценники