Ніка Найз• 21 марта в 10:46

Сама обрала цей шлях і прийшла до ТЦК: історія 18-річної Таміли

У лавах СОУ знаходяться громадяни різного віку. 18-річна Таміла родом Кривого Рогу. Вона за плечима має знання у спеціальності «Контролер-касир та адміністратор». Але попри це дівчина тепер є частиною 109-ої окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

Сама обрала цей шлях і прийшла до ТЦК: історія 18-річної Таміли з Кривого Рогу, яка вирішила долучитися до війська
Таміла каже, що сама прийняла виважене рішення. Прийшла до ТЦК і заявила про бажання бути у лавах оборонців. Їй шукали відношення впродовж 2 тижнів. Вакантна посада знайшлася у 109-ій бригаді. Далі були ВЛК та навчання.

«Зі 150 людей у навчальному центрі було шестеро дівчат. 50 днів тривали навчання. Навчали всьому: медицині, поводженню зі зброєю, основам виживання, тактика, мінна безпека. Через день були на полігоні, проходили інженерну підготовку. Стріляти сподобалось найбільше, зокрема з АКМ та кулемета. Звісно, було фізично важко переносити навантаження. Ми багато ходили, по 10 кілометрів у одну та іншу сторону. Ще з важкого - це психологічна смуга перешкод. Але з усім впоралась, як бачите. Важко врешті-решт було всім, середній вік був 30+», - розповідає Таміла.

Чіткої бажаної посади криворіжанка не має. Хоче спробувати себе відповідно до навичок і досвіду. Головне, з її слів, орієнтуватися на відчуття – що все виходить та підходить.

«Тепер ми вдвох із посестрою у лавах 109 ОБр ТрО. Далі на нас ще чекають навчання на конкретну спеціальність. І потім я потраплю безпосередньо у свій підрозділ. Навіть не знаю, мене все влаштовує. Я розумію, що це війна, тому легко не буде. З цим розумінням, я думаю, буде легше працювати», - додала оборониця.
автор Ніка Найз • 21 марта в 10:46
Дівчатка! Приєднуємось до Сил Оборони України!
wind-d470• 21 марта в 10:48
Ответ дляНіка Найз
Членів ГКК туди беруть?Я б подумала.
автор Ніка Найз • 21 марта в 10:48
Ответ дляwind-d470
Членів ГКК туди беруть?Я б подумала.
ГКК шо ето?
wind-d470• 21 марта в 10:49
Ответ дляНіка Найз
ГКК шо ето?
Горлівський комп´ютерний клуб імені В. Овчаренка
автор Ніка Найз • 21 марта в 10:49
Ответ дляwind-d470
Берут ! В связисті!
Мимо_шла• 21 марта в 10:51
Ответ дляНіка Найз
Бегуууууу
oksana 77• 21 марта в 10:55
Ответ дляНіка Найз
Выуже там?
oksana 77• 21 марта в 10:56
Автор, сколько платят за эти темы? Вы сегодня в ударе, судя по количеству бреда, который здесь создали.
wind-d470• 21 марта в 10:59
Ответ дляoksana 77
колись у декреті підробляла на буксах, то мало там платять , але я без політики, може з нею більше, хз
Реверанс• 21 марта в 11:00
Ответ дляНіка Найз
Ви вже там?
автор Ніка Найз • 21 марта в 11:00
Ответ дляРеверанс
Ви вже там?
Флуд оскарбления
автор Ніка Найз • 21 марта в 11:01
Ответ дляРеверанс
Ви вже там?
Больше мне добавить нечего!
mymoly• 21 марта в 11:09
Ответ дляНіка Найз
Біжу біжу