Бідося• 21 марта в 13:02

Температура 37,5 - збивати?

Озноб у дитини, лежить під трьома ковдрами, апетиту немає, не активна, труситься. Розумію, що до 38,5 не збивають, але ж лежить квола...
Не будь КакСвета• 21 марта в 13:03
Если ребенку плохо ,то я даю жаропонижающее
Миллениалка• 21 марта в 13:05
Багато пити. Заваріть малину.
Любительница• 21 марта в 13:05
Якщо погано переносить ,то даю згідно вазі
ТочноБудет• 21 марта в 13:05
если сильно морозит значит температура растет - дайте, пусть не мучается
Директор Пляжу• 21 марта в 13:05
Якщо це грип то збивати навіть 37, температура навпаки шкодить
Екатерина1801• 21 марта в 13:06
Самі вирішіть, ви ж матір здається
Дружная семейка• 21 марта в 13:07
Збивайте. Схоже, це грип, отже, темп-ра буде рости дуже швидко.
Гуру троллинга• 21 марта в 13:09
Скільки років дитині? При ознобі своєму даю 1/2 ношпи і жарознижуюче. Інакше дуже швидко росте Т і не збивається через спазм судин
автор Бідося • 21 марта в 13:13
Ответ дляГуру троллинга
5 років
Ні грама• 21 марта в 13:16
Знобит, когда растет резко и сильно.
Я бы пока не давала, но поила и часто измеряла.
Латвийские_Номера• 21 марта в 13:16
Ответ дляДиректор Пляжу
Якщо грип то стрімко валить висока температура,і її важко збити.
Директор Пляжу• 21 марта в 13:17
Ответ дляЛатвийские_Номера
Та не обовʼязково. В мене була 37.5-38, але дуже морозило і трусило. В дитини теж июперші дні 37.5-38, а аж на третій 39-39.5
Анонім Перший• 21 марта в 13:18
Збивайте, при грипі з 37,7 за 30 хвилин було вже 40. Я думала, що ліки встигнуть подіяти, а вони без но-шпи не діяли і температура вмить виросла.
Латвийские_Номера• 21 марта в 13:19
Ответ дляДиректор Пляжу
Значить у кого як.
Мала досвід з грипом А,Б. В усих були однакові симптоми,і висока температура.
Маурита• 21 марта в 13:19
Я своїм не збиваю до 39,5, але мої нормально переносять температуру, багато сплять, тоді швидше одужують.
Якщо 37,5 збити до 35, теж нічого корисного.
Зоряний Шлях• 21 марта в 13:26
Вже пізно, треба було ще на 36.9 збивати
Брюльтик• 21 марта в 13:28
стопи теплі? розітріть , якщо ні, + шкарпетки
Тишком_нишком• 21 марта в 13:35
Сделайте лучше тест на грипп и ковид
Гуру троллинга• 21 марта в 13:35
Ответ дляБідося
5 років
Спробуйте зігріти фізичними методами: пляшки з гарячою водою чи грілки, носки, можна своїм тілом спробувати зігріти. Якщо не допоможе, 1/2 ношпи і жарознижуюче
Зоряний Шлях• 21 марта в 13:37
Дайте тепле пиття дитині і побільше, розітріть руки ноги, якщо холодні і просто контролюйте температуру, тільки но озноб пройде, зразу розкривайте, щоб не акумулювати зайве тепло. Жодний лікар не рекомендує збивати до 38,5 окрім дітей з судомами
Графиня Шезвездицкая• 21 марта в 13:40
Уже все врачи орут : сбивайте сразу, не ждите 38+.
сейчас ситуация такова, что высокая температура сразу дает осложнения
автор Бідося • 21 марта в 13:43
Всім дякую за відповіді, не чекала, збила. Дитина вже активна, співає ходить по дому, грається