ИМХОля• Изменено 21 марта в 13:25
Чи норм ходити в гості з пустими руками, якщо вдома не їдять?
Чоловік приходить начебто в гості. Увечорі. Відносини - суто секс. Але все ж таки.
Нічний дожор• 21 марта в 14:30
Ответ дляНезламна
Ответ: У тебя! Хочу вино и суши!
Ви що з дуба впали, юнець знайде більш зговорчиву давалочку, он на сайтві вже повно таких
Акукарача• 21 марта в 14:30
Ответ дляИМХОля
Мені такий букет гарний на 8 березня подарували. Також курʼєром знайомий замовив. Тюльпани більше ніж на 5 тис грн - так викинула через пару днів. Шкода грошей якщо чесно .
ЦІНІТЬ увагу та щедрість чоловіка...мій женіх і квітки не подарував на 8 березня, сказав що у нас кожен день типа 8 марта....ну не жлоб?
ИМХОля
• 21 марта в 14:32
Ответ дляАкукарача
Жлоб. Можливо просто 8 березня він не хоче виділяти як свято ?
ИМХОля
• 21 марта в 14:32
Ответ дляНезламна
Ответ: У тебя! Хочу вино и суши!
Напишу. У тебя. Хочу романтичну вечерю. Так норм?
ИМХОля
• 21 марта в 14:34
Ответ дляНезламна
Ответ: У тебя! Хочу вино и суши!
Так это с ночевкой ехать. Мне так комфортно когда я у себя просыпаюсь
Лорка-хлорка• 21 марта в 14:34
Ответ дляНічний дожор
Та за гроші вони не хочуть, шукають голодних самок, які за оргазми будуть битися за їх пісюнці. Ви навіть не знаєте що таке відносини, а мені щось пропонужте, я от вам діло пропоную, ви стільки наоргазмуєтесь, подумайте, чого ви відмовляєтесь?
У вас щось логіка зламалась. Де саме ви прочитали що жінка повинна спати з кожним хто запропонує? Вам навіть в голову не приходить що можна спати з тим хто подобається? Я розумію що є жінки котрі звикли розставляти ноги перед кожним хто заплатить, ну але ж трохи голову можна включити і зрозуміти що ,для власного задоволення,, це з тим хто тебе приваблює, а не з усіма підряд.
ИМХОля
• 21 марта в 14:36
Ответ дляЛорка-хлорка
Ну ось до мене проявляє знаки уваги чоловік. Старший мене. Гарний, привабливий. Але мене до нього не тягне. А до цього є. Ось так(
Фуліганка• 21 марта в 14:53
Ответ дляИМХОля
Решать вопросы какие то. Покупать бытовые вещи совместно. Вместе планировать свободное время, ездить куда-то.. не знаю).
Если возникли бытовые вопросы, то это уже точно не ухаживания.
Фуліганка• 21 марта в 14:56
Ответ дляИМХОля
Вам чужих денег жалко?
Фуліганка• 21 марта в 14:57
Ответ дляИМХОля
Правда). Я практичная. Мне грустно когда вот такие вот суммы - и цветы гибнут и сразу в мусорку улетают
Вы не практичная
ИМХОля
• 21 марта в 14:58
Ответ дляФуліганка
Вам чужих денег жалко?
Нет. Просто я бы на эти деньги что то попрактичней бы выбрала. Ну реально, 5 тыс грн и пару дней в вазе. Хотя приятно, не спорю)
Фуліганка• 21 марта в 15:00
Ответ дляИМХОля
На чужие деньги?
Вас не учили никогда не считать чужие деньги и тем более не рассчитывать на них.
ИМХОля
• 21 марта в 15:02
Ответ дляФуліганка
На чужие деньги?
Так я ж ему не говорила этого. Его я поблагодарила. Мне правда очень приятно его внимание
Бесконечность-не предел• 21 марта в 15:09
Ответ дляКаляка маляка
Она старше его, ценник завышен ( плюс риск - если поедет она, то сожрет все, что плохо лежит )
ну хай буде 200
Фуліганка• 21 марта в 15:24
Ответ дляИМХОля
Но при этом посчитали в уме как бы потратили.
Акукарача• 21 марта в 15:39
Ответ дляИМХОля
досить того шо я жінка, тимпаче його, і я шаную це свято...
ИМХОля
• 21 марта в 15:41
Ответ дляАкукарача
Згідна з вами. А в іншому як він вам? На день народження к приміру дарує подарунки хоч?
Акукарача• 21 марта в 15:43
Ответ дляИМХОля
так..уважний ,не жадний на день народження)
Нічний дожор• 21 марта в 16:49
Ответ дляЛорка-хлорка
Моя логіка мені не дозволяє розтавляти ноги без відносин, вам сьогодні подобається один, ввечері інший, ви знаєте, що потрібно давати всім хто подобається, бо на вас попиту немає, ви не можете зрозуміти, що є ще відносини, коли жінку люблять і цінують, але вам аби хоч хтось на вас виліз, ви згідні просто так розставлятись, бо ж сподобався....
Нічний дожор• 21 марта в 16:50
Ответ дляИМХОля
Та йому теж, нуль затрат, злив сперму і поїхав
Лорка-хлорка• 21 марта в 17:01
Ответ дляНічний дожор
Ви знаєте що потрібно давати всім хто вам подобається бо на вас попиту немає і тому у вас кілька чоловіків на добу.
. Геніальна логіка. Про що і пишу. Жінці котра вважає що має відносини з кожним хто погодиться заплатити, тяжко зрозуміти як це самій вибирати чоловіка і мати відносити з тим в кому бачиш людину, а не ходячий банкоматом.
Нічний дожор• 21 марта в 17:03
Ответ дляЛорка-хлорка
А ви можете підкреслити у мене, де я написала, що сплю за гроші? Ті, хто розтопирює рогатку перед кожним не зрозуміти, що інших можуть любити, балувати, дарити подарунки, ну ви не така, вас не люблять, не влаштовують романтики, ваш удєл давати сподобавшимся, кожному своє.
Нічний дожор• 21 марта в 17:05
Ответ дляЛорка-хлорка
З вами чоловіки навіть вечеряти не хочуть, такими як ви, автор, ви для них зливна яма, але ви себе втішаєте оргазмом, як подарунком. Такі дівчата теж потрібні, для швидкої розрядки
Лорка-хлорка• 21 марта в 17:12
Ответ дляНічний дожор
Та всі ваші повідомлення про це кричать. Навіть оте ,, розкидатися своєю розкішницею’))). Ви хоч трохи можете себе сприймати як людину, а не товар? Секс для задоволення не перекреслює знаків уваги і подарунків від чоловіка, але вони сприймаються як щось нормальне у відносинах двох дорослих людей, а не оплатою за секс. Я розумію що це тяжко зрозуміти, тому не пробуйте.
Нічний дожор• 21 марта в 17:15
Ответ дляЛорка-хлорка
А я себе сприймаю, як людину, яка не позову тєчки дає тому, хто сподобався
Лорка-хлорка• 21 марта в 17:16
Ответ дляНічний дожор
Ясно, ви спите з тими хто більше подарує, навіть якщо огидний.
Нічний дожор• 21 марта в 18:09
Ответ дляЛорка-хлорка
Я сплю з тими, з ким у відносинах, ви хоч розумієте, що таке відносини? Чи ви лиш звикли по зову тєчки?
Лорка-хлорка• 21 марта в 18:25
Ответ дляНічний дожор
Звичайно знаю. Зв´язок двох дорослих людей котрі відчувають до (себе) потяг і (мінімум) симпатію. Якщо для вас спати з чоловіком який тебе збуджує це тєчка, мені вас шкода. Не уявляю як це розставляти ноги перед тим хто тобі огидний, але головне що вкладається фінансово. Це не зв´язок, це товарні відносини.
Крошка Енот• 21 марта в 18:53
Ответ дляАкукарача
квіти
О, а це вже цікаво. Тут як 8 березня, то всі поголовно не люблять квіти. І на свята і взагалі завжди пишуть «краще грошима». Ти ба як риторика змінилась
Крошка Енот• 21 марта в 18:54
Ответ дляАкукарача
Нема в більшості культури та духовних цінностей. Жінки через брак коштів стали меркантильні, не вміють радіти букету квітів