ИМХОля• Изменено 21 марта в 13:25
Чи норм ходити в гості з пустими руками, якщо вдома не їдять?
Чоловік приходить начебто в гості. Увечорі. Відносини - суто секс. Але все ж таки.
ИМХОля
• 21 марта в 14:06
Ответ дляНе стесняюсь
Может вам надо лучше с этим знакомым замутить вместо вашего бойфренда ?
На каждые праздники типа день рождения, день Валентина, 8 марта этот человек мне букеты заказывает курьером. Он не в городе чтобы мутить с ним
ИМХОля
• 21 марта в 14:07
Ответ дляКаляка маляка
Мясом лучше было бы, правда?
Правда). Я практичная. Мне грустно когда вот такие вот суммы - и цветы гибнут и сразу в мусорку улетают
Жінка з перцем• 21 марта в 14:07
Ответ дляЗапасная спина
Чому як?) І навіщо йому виховання, якщо знайшов таку, як автор і не одну ще знайде) Без виховання йому вигідніше. На форумі таких багато, вони не простигосподи, щоб їм увагу приділяли, можуть все самі і квітів купити, і тортик купити ще й підгодують мужичка)
Капец)
авторці вигідніше вібратор купити
є її пост вище, де їй шкода чужих грошей, витраченних на квіти для неї
що їхало - то сдибало
авторці вигідніше вібратор купити
що їхало - то сдибало
Нічний дожор• 21 марта в 14:10
Ответ дляИМХОля
Я не хочу ужинать. Я люблю завтракать).
Ну так в чому проблема? Вам подобається, що вас хоч хтось порає, ви ще щоб не втік йому з собою судочки-лоточки готуйте
Каляка маляка• 21 марта в 14:10
Ответ дляИМХОля
Я заметила вашу ,,практичность,,
Поменяйтесь с ним ролями. Ездите к нему вы, вы же говорили , что он приглашает. И тут два варианта - будете приезжать и привозить продукты ( те, о которых сами мечтаете. Вдруг он возьмет с вас пример😉) или будете за время визита выедать все, что найдете в его холодильнике. Тут окажетесь в глубоком плюсе )
Нічний дожор• 21 марта в 14:11
Ответ дляЛорка-хлорка
Якщо вам це заважає, то так і скажіть, що хочете від нього знаків уваги, а не просто сексу. На повідомлення типу ,,спиш за шоколадку, безплатна давалка, не ціниш себе якщо спиш без грошей,, не звертайте увагу. У темі де засуджували дівчину котра загинула в Дубаї так як спала за гроші, такі вдягнули білі пальта і голосніше всіх кричали ,,сама винна,,. Типу вони такі правильні, лише одному продаються, а та така вся грішна багатьом. Так що їхня думка вас повинна менше всього хвилювати
Звісно, для чого хвилюватися, автора порають і це вже тааакий плюс, зараз же попробуй знайди хто б тебе почпікав, а тут приходить на дом, яке щастя
Ждун с Нибиру• 21 марта в 14:11
Ответ дляИМХОля
Вот именно. На 14 февраля правда заказал курьером цветы и Ферреро конфеты.
Фигасе, роскошно
Бесконечность-не предел• 21 марта в 14:12
Ответ дляИМХОля
«Откудава» берутся? Да не знаю я, это первый опыт такой. Думаю пока нет постоянных отношений - разрешить себе встречи в таком формате
нашо? краще вже в проститутки і по тарифу клієнтів обслуговувати, а то немає грошей навіть на їжу
Ответ дляНе стесняюсь
Вона обом дає
Каляка маляка• 21 марта в 14:12
Ответ дляНічний дожор
Вы неправильно понимаете. Она его НЕ кормит.
Хочет, чтобы он ее ахал и привозил с собой ,,судочки,, еще, чтобы она покушала после того, как он свалит
Нічний дожор• 21 марта в 14:13
Ответ дляКаляка маляка
Все я вірно зрозуміла, автор боїться злякнути трахальщика
Ждун с Нибиру• 21 марта в 14:13
Ответ дляИМХОля
Он не подъедается у меня и не подпивается. Вопрос в другом. Пусть мне приносит что-то, чтобы было приятно)
Он Вам постоянно свой нефритовый жезл приносит или Вам не приятно?
Каляка маляка• 21 марта в 14:14
Ответ дляНічний дожор
И при этом она хочет есть !
«Он не подъедается у меня и не подпивается. Вопрос в другом. Пусть мне приносит что-то, чтобы было приятно)» - ответ автора в этой же теме.
Ждун с Нибиру• 21 марта в 14:15
Ответ дляИМХОля
Так и было в прошлый раз. Сейчас как написать чтобы он понял, что это норма и не должно вызывать даже вопросов
Любимый, принеси мне сухпаёк.
Нічний дожор• 21 марта в 14:15
Ответ дляИМХОля
Как оговорить этот вопрос? Я просто не знаю как слова подобрать.
Блін, член перебирать ви можете, а сказати ви не может
Ждун с Нибиру• 21 марта в 14:15
Ответ дляИМХОля
Ну вот чтоб уже понятно было. Что если приходит - то не с пустыми руками. Если ему это не нужно - то я грустить тоже не буду
Нет еды? Нет секса.
Каляка маляка• 21 марта в 14:16
Ответ дляЖдун с Нибиру
Нет еды? Нет секса.
В принципе не дорого 😂
Нічний дожор• 21 марта в 14:17
Ответ дляИМХОля
Та я б не сказала, що ви практична.... мужика мунуєти щодня робити за просто так
Ждун с Нибиру• 21 марта в 14:18
Ответ дляНічний дожор
Может, у неё рот постоянно занят?
Нічний дожор• 21 марта в 14:19
Ответ дляЖдун с Нибиру
Может, у неё рот постоянно занят?
Ну може. Автор спочатку показала, що вона дає бажаючим, а тепер хоче щось,..
Лорка-хлорка• 21 марта в 14:19
Ответ дляНічний дожор
Автор спить з чоловіком для свого задоволення, не тому що їй за це платять. Я розумію що для більшість порадниць це дикість, адже від сексу вони задоволення не отримують тому сплять за гроші, ну але ж нема чого проектувати своє низьке лібідо і бажання заробити своїм тілом на інших.
Нічний дожор• 21 марта в 14:22
Ответ дляЛорка-хлорка
Для вас може дико, але без відногсин я не сплю, ну не привикла розкидатись своєю розкішницею, а ви раді, що вас хтось хтось і ви себе втішаєте, що ваща награда- оргазм.У одної вас є клітор і ви одна знаєте, що таке оргазм, більш ніхто.... Дайте нормер, у мене тут хлопці командировочні їм потрібна така, як ви, за оргазми
Каляка маляка• 21 марта в 14:23
Ответ дляЛорка-хлорка
Это все хорошо. Так а зачем тогда автору с ее высоким либидо, еда, от приходящего ахаться мужика, нужна?
ИМХОля
• 21 марта в 14:23
Девочки, подскажите как ответить? Спросила - где именно увидимся? Он - у меня! Или у тебя?
Бесконечность-не предел• 21 марта в 14:24
Ответ дляЛорка-хлорка
А ось і цей мужичок проявився
Ответ дляИМХОля
300 дол/година
Каляка маляка• 21 марта в 14:26
Ответ дляБесконечность-не предел
300 дол/година
Она старше его, ценник завышен ( плюс риск - если поедет она, то сожрет все, что плохо лежит )
Лорка-хлорка• 21 марта в 14:27
Ответ дляНічний дожор
А для вас відносини= секс за гроші? Спати для задоволення= спати з кожним хто запропонує? Зі своїми хлопцями самі спіть, хто більше заплатить, з тим і у ліжко. Адже відносини=гроші.
Незламна• 21 марта в 14:28
Ответ дляИМХОля
Ответ: У тебя! Хочу вино и суши!
Нічний дожор• 21 марта в 14:29
Ответ дляЛорка-хлорка
Та за гроші вони не хочуть, шукають голодних самок, які за оргазми будуть битися за їх пісюнці. Ви навіть не знаєте що таке відносини, а мені щось пропонужте, я от вам діло пропоную, ви стільки наоргазмуєтесь, подумайте, чого ви відмовляєтесь?