ИМХОля• Изменено 21 марта в 13:25
Чи норм ходити в гості з пустими руками, якщо вдома не їдять?
Чоловік приходить начебто в гості. Увечорі. Відносини - суто секс. Але все ж таки.
Нічний дожор• 21 марта в 20:22
Ответ дляЛорка-хлорка
Звичайно знаю. Зв´язок двох дорослих людей котрі відчувають до (себе) потяг і (мінімум) симпатію. Якщо для вас спати з чоловіком який тебе збуджує це тєчка, мені вас шкода. Не уявляю як це розставляти ноги перед тим хто тобі огидний, але головне що вкладається фінансово. Це не зв´язок, це товарні відносини.
Так, для мене спати зі всіма хто мене збуджує- це тєчка. Коли чоловік прийшов злив сперму і пішов, як у вашому випадку, у вас все так погано з самооцінкою, що вас ніхто не любить і не кружляє? Якщо чоловік подобається- то логічно будувати стосунки спочатку, а потім розставляти ноги, але у вас такий випадрк, що ви раді, щоб хоч хтось на вас виліз, ви спите з кожним до кого потяг і втішаєте себе, що це не товарні відносини), ці відносини називаються по інакшому, вас шпилять, бо ви даєте всім, з вами зручно, пришов, злив і пішов, а ви собі там романтиеи накрутили, ну а що вам ще робити, у вас репутація така
Лорка-хлорка• 21 марта в 20:28
Ответ дляНічний дожор
І це ви мені за тєчку пишете? Вам ,,встає,, на кожного другого, а тєчка в мене? За мою репутацію не переживайте, вона на багато краща ніж у тих хто спить за гроші прикриваючи це ,,стосунками,,
Нічний дожор• 21 марта в 23:01
Ответ дляЛорка-хлорка
Така ваша доля, що вас юзають лиш. Відносини не будують, знають, що ви легкодоступна, безотказна
Лорка-хлорка• 22 марта в 07:47
Ответ дляНічний дожор
Вже знудилось. Приємно було з вами пособачитись. Ось квіточки на добрий день
Одяг та сумки• 22 марта в 22:10
Ответ дляИМХОля
«Откудава» берутся? Да не знаю я, это первый опыт такой. Думаю пока нет постоянных отношений - разрешить себе встречи в таком формате
зачем? лучше маструбация уже. Вы так самооценку свою под плинтус кладете. Прямым текстом ему говорите что встреча в кафе потом уже комне. Или комне с пустыми руками не ходят
ИМХОля
• 23 марта в 16:40
Ответ дляОдяг та сумки
Принес шоколад дубайский вчера.
Одяг та сумки• 24 марта в 13:24
Ответ дляИМХОля
Принес шоколад дубайский вчера.
ну хоть что-то ещеб к шоколадку и горло промочить попить не мешало- говорите прямо ему если ему непонятно