СкиниУскачи!• 21 марта 2025
Жителей Польши призывают сделать запасы для автономного выживания
Как думаете ИПСО или стоит и тут быть готовым к любым поворотам? П.с. Живем в Кракове возле военного объекта, буквально в нескольких метрах. Переезжать на случай чего просто напросто некуда, да и не за что....
Вимагаю спілкування• 21 марта 2025
Ответ дляНалогообложу
А местные ваши поляки что говорят? Не бояться войны? Насколько серьезно относятся к прогнозам войны в Европе? Не думают уезжать?
Ні) живуть спокійно. Я ж кажу: вони вірять що НАТО їх захистить
Налогообложу• 21 марта 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Дай Бог
Вимагаю спілкування• 21 марта 2025
Ответ дляНалогообложу
Дай Бог
Їх більше зелених лад непокоїть))))
Налогообложу• 21 марта 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Їх більше зелених лад непокоїть))))
Не поняла... Можете понятнее написать, что их беспокоит?
Мейк-ап форева• 21 марта 2025
Ответ дляНалогообложу
Бояться, думають. У кілька разів зріс попит на купівлю житла поляками у Іспанії ( вартість для них доступна). Знайомі поляки , які регулярно говорять, щоб всі наші чоловіки поверталися боронити свою землю, так мені відповіли, що у випадку війни в них , один з братів, що найбагатший ( президент компанії , мова про чоловіків в межах однієї родини )іде у Іспанію, там облаштовується( житло) і забирає всіх родичів до себе . От у мене питання : чого ж вони не спішать бігти боронити свою землю ?
Мейк-ап форева• 21 марта 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Ви подивіться що зараз їхні кандидати в президенти вернуть. Особливо той мерцель. Воно ж хворе. Пряме розпалювання ненависті проти українців. З пів року як по ТВ крутять програми та фільми про Волинь, чого не було від початку війни. Пропаганда працює
Бачила. Буквально вчора дивилася, як йому питання журналістка задавала, а він не зміг відповісти і хамив їй
Грибной_Дождик• 21 марта 2025
Мы не в Польше. В Скандинавии
Уже два раза делали запасы и оба раза уже все съели и выпили
Пока - пас
Мейк-ап форева• 21 марта 2025
Ответ дляНалогообложу
Зелений лад . У Брюсселі Унія Європейська прийняла закони про дотримання сівозміни для фермерів( у 2 словах). У них багато дрібних фермерів і їм невигідно, щоб земля простоювала без посіву і не виснажувалася щороку від різних культур. Це означає збитки для приватних фермерів. Саме ним вони і пояснювали акції проти нашого зерна , але пояснити так і не змогли чому вони не у Брюсселі бастували, а на кордонах з Україною і воювали з нашим зерном .
Витворунка• 21 марта 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
ну вот
Тут совсем в другом контексте идет речь о запасах. Вы читать не умеете?
Витворунка• 21 марта 2025
Ответ дляНалогообложу
Никто и никуда. Покупают квартиры, машины и планируют отпуска-это святое
Витворунка• 21 марта 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Ну не пишите фигню про Испанию😂
Вельшановна• 21 марта 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
ну вот
Автор,якби когось насправді закликали, прийшов би аларм на телефон зробити запаси.,місцева б влада розповсюджувала інформацію.А це висказування,незрозумілого одного політика
Ответ дляНалогообложу
А що від місцевих залежить?? Воєнні в польші готуються, як би тут хто не ржав, не сміявся і не запевняв шо всьо буде тіп топ
Трамп шукає можливість вийти з нато. І як тільки перемир´я в Україні буде досягнуто, він цей шанс використає
Вельшановна• 21 марта 2025
Ответ дляlilul990
рашка,відразу на всіх нападе,по вашому ?Там ще Німеччина закликає медиків до війни, готувати
Белая котичка• 21 марта 2025
Ответ дляНалогообложу
Ого! Даже такой там есть? Это рекрутинг наших или поляков? Он недавно появился?
Всегда у поляков были и есть центры рекрутации. В Польше армия только контрактная.
Белая котичка• 21 марта 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Живу в Польщі. Не чула подібного 🤷♀️
Я тоже.
Белая котичка• 21 марта 2025
Ответ дляНалогообложу
Не боятся, вообще об этом разговоров нет на работе. Все только про майские и отпуска говорят.
Ответ дляБелая котичка
Ну а ви боялися війни чи думали про неї? Тим більше шо ніде немає концентрації рос військ на кордонах
Але це не значить що в один прекрасний день ця концентрація не зявиться
До всього треба бути готовим
Белая котичка• 21 марта 2025
Ответ дляВельшановна
Да, все приходит смс-алармами.
Налогообложу• 21 марта 2025
Ответ дляБелая котичка
Ну в случае войны у них тоже будет мобилизация. Неизвестно ещё, что с нашими мужчинами придумают. У нас то не украинцев не трогают, а вот как у них будет- вопрос...
Белая котичка• 21 марта 2025
Ответ дляlilul990
До всього треба бути готовим
Боялись и думали, поэтому когда рашка напала в 2014ом, то уехали в Польшу.
А поляки, когда рашка напала на Украину в 2022 ом не рыпнулись до сих пор.
Они не верят в ваши призывы к третьей мировой и не читают что вы тут Польше пишите.