Пишу з калідору• 21 марта 2025
Реальна історія першого кохання, яка не дає спокою півжиття....
10 років розійшлася з хлопцем. Зустрічались 5 років (з 16- до 21 мені, він на 3 роки старший), чекала з армії, все як годиться. Планували майбутнє, а він хотів одружуватись. Я всіляко відтягувала, бо вважала, що зарано і потрібно ще придивлятися і вивчитись, адже це на все життя. Ми сварились, він був ревнивий, навіть декілька разів розбігались...але в нас було все серйозно і йшла мова про весілля, навіть батьки познайомились вже...І тут після чергової сварки, коли розішлись востаннє, він не турбував півроку, а далі мені дзвонив, і сказав "що невже ти така зайнята, що не дзвониш?". А я знала, що він вже спілкувався з іншими вже протягом цього часу. Через півроку він подзвонив ще раз, привітав з Новим Роком і просив вийти поговорити, бо все таки 5 років - це не мало....і шкода відносин....а я побажала йому всього доброго і не вийшла, сказала, що все. Якби Ви тільки знали, як я про це шкодую.....шкодую, що не пішла тоді поговорити, це не дає мені спокою стільки часу, вже втомилась від цього....
Дама_из_рекламы• 21 марта 2025
Ответ дляМарфа Українівна
А армия разве была у нас до войны?
Добрий вечір, була звісно
Марфа Українівна• 21 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Добрий вечір, була звісно
Как-то никто из знакомых не уходил в армию. Так чтоб ’порвали три баяна’
Пишу з калідору
• 21 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
а де він зараз?
Купив будинок поруч зі своїми батьками, одружений, є діти
Дама_из_рекламы• 21 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
тоді і не чіпайте його
задумчивая мордочка• 21 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
А ви не купили будинок, чи у вас нема дітей?
Пишу з калідору
• 21 марта 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну так позвоните и скажите, что хотите его видеть
О ні, ви що, я ж не здуріла зовсім
Пишу з калідору
• 21 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
тоді і не чіпайте його
Я й не збиралась чіпати. В мене є чоловік і я люблю його
Забрызжу ядом• 21 марта 2025
Автор, Ви зараз нещаслива зі своїм чоловіком, бо не забивали б голову минулим 10 річної давності. Вирішуйте теперішні проблеми, а не копайтесь в минулому.
Пишу з калідору
• 21 марта 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Вгадали, ні того, ні іншого
Дама_из_рекламы• 21 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
так а чого ви жалкуєте про те що не вийшли? В нього сім´я, у вас сім´я.
Добрий Єнот• 21 марта 2025
Якщо ви сумуєте за незрілими нездоровими стосунками, припускаю, що нинішній чоловік не вдовольняє безліч ваших потреб.
Значить, ви не навчились будувати здорові стосунки та обирати для цього емоційно зрілих ’правильних’ людей.
Спочатку варто ’пролікувати’ ваше сьогодення, а вже потім оцінити колишній роман ’вилікуваним’ поглядом.
Там не буде про що жалкувати.
Бачу_майбутнє• 21 марта 2025
Стандартна романтизація й ідеалізація минулого... Можна раз зустрітися, щоб отямитися й розчаруватися))
задумчивая мордочка• 21 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
Вгадали, ні того, ні іншого
Заздрість погана штука.
Ви не за першим коханням сумуєте. Ви просто думаєте, що з ним у вас це все було б.
Борисфенка• 21 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
Спомнила баба, як дівкой була.
У минуле ще ніхто не повертався.
Милота• 21 марта 2025
Автор, 100%, что у вас бы с ним ничего не получилось. И сейчас, спустя время, вы еще больше разные люди, чем тогда. Это и есть Не Судьба. Он Вас не беспокоил полгода после ссоры... Это говорит о том, что не так уж и сильно любил. Просто чувства уже приелись и хотелось нового. А хотел встретиться - убедиться еще раз нужны Вы ему или нет, решить для себя окончательно, потому что долго встречались.
Не жалейте, стройте новую жизнь без него.
Летюча помилка• 21 марта 2025
Час треба. Я так своє кохання гордо послала. А потім ревіла в першому замужі. Бо вийшла здуру і назло.
Другий заміж вже був хороший, забула того чувака нарешті)
Мурзилка• 21 марта 2025
Вы как моя подруга. С таким парнем встречалась, но не такой- не пьет, не поет, под чужие юбки не заглядывает. Домашний одним словом, а ей с выкрутасами подавай. Поссорились, разбежались. Она замуж выскочила-и пьет, и бьёт,и в тюрьму загремел. 14лет промучилась, пока он в очередной пьянке дуба не дал. Тогда она вспоминает за свою первую любовь, видите любовь первая проснулась. А он депутат городского совета, шикарный дом и квартира, две машины, жена, 3-е детей. Она теперь его на каждом шагу караулит и о себе такой красавице напоминает, людям жизни не даёт. И вы так... Может стоит жить теперь свою настоящую жизнь и не мешать другим, раз вы когда то сделали свой выбор
курасаны• 21 марта 2025
Ответ дляПишу з калідору
ссоритесь с ним постоянно, вещи его выбрасываете или свои собираете, да?
осень харашо• 21 марта 2025
Меня в детском садике одногрупник просил показать что у меня в трусах. А я не показала. До сих пор мучаюсь догадками как бы у нас с ним сложилось.
Пишу з калідору
• 21 марта 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Сама не знаю, просто жаль і все....не знаю як позбутись цього