Ща как дам• 21 марта 2025
Хвилястий папужка перестав літати
Добрий вечір! Може в когось була така проблема. Йому 4 роки. Все як завжди- їсть, розмовляє, співає, але перестав літати. Про лікували як порадив лікар- антибіотики і вітаміни, нічого не змінилося. Чим можна зарадити
Можу брикнути• 21 марта 2025
Купите ему подружку. Наш впал в депрессию( как девочка появилась так сразу поменялся) они уже два года вместе
Синиця у спідниці• 21 марта 2025
А вес норм, вроде они 10 лет живут или нет. Крыло не поразнил? А в целом, нахохился, загрустил?
Ща как дам
• 21 марта 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Наче нема травм. Все як зазвичай, а літати перестав...раніше тільки вийде з клітки- і полетів- на карниз, на шафу, потім на голову мені. А зараз- лапками чіпляється, стрибає, а не літає
Ща как дам
• 21 марта 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Осмотрите крылышки
Спробую, тільки що сидів на руці, чепурився, клював ланцюжок на мені. Крильця не звисають. Виглядають як звично
Синиця у спідниці• 21 марта 2025
А если подбросить или так нельзя делать. То полетит? Над чем то мягким
Ща как дам
• 21 марта 2025
Ответ дляdulenok
У моих часто был авитаминоз, тоже сидели не летали. Давала витамины
А які саме вітаміни ви давали?
Ща как дам
• 21 марта 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Не знаю чи можна...не робила так
Ща как дам
• 22 марта 2025
Ответ дляdulenok
Гамавит или Плацестим. Одного попугая еле выходила..практически лежал на животе в клетке. Но выходила
Дякую! А окрім цих вітамінів ще щось давали?