Дуболом• 21 марта 2025
Червоні кола під очима в дитини
Перехворіли грипом, пару днів як трохи легше, дитині три роки, сьогодні прокинулась вранці під очима червоні кола. Йти в лікарню боюсь, бо імунітет слабкий ще, щоб нового не підчепити, але ці почервоніння дуже насторожують. Можливо в когось було щось подібне?
ЯблокоРаздора• 21 марта 2025
я не специалист, я поделюсь опытом. Племянник год занимался плаваньем и появились синяки под глазами - красные и иногда синюшные пятна, обследование показало - проблемы с сердцем, было долгое лечение.
Дуболом
• 21 марта 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Алергічне
Теж про це думала, бо в якийсь період були висипи на животі, але швидко зійшли, педіатр сказала алергія.
ЖующаЯКонфету• 21 марта 2025
Ответ дляДуболом
Зараз період цвітіння берези і ще купи всього, може бути навантаження на імунітет. Можна подавати декілька днів антигістамінне, поспостерігайте, якщо завтра знов буде, я б дала ліки
Дуболом
• 21 марта 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Дякую!🙏
Дуболом
• 21 марта 2025
Ответ дляФиктивная
Покажите фото чтоб было видно при дневном свете эти круги.
Якщо до ранку не пройде, то сфотографую
Фиктивная• 21 марта 2025
Ответ дляДуболом
Якщо до ранку не пройде, то сфотографую
Можете сейчас сфотографировать так чтоб было видно хорошо
Дуболом
• 21 марта 2025
Ответ дляФиктивная
Вже дитина заснула зараз