Надежда наш компас• 21 марта в 23:14
Я такого ж віку, як його мачуха
Дівчата, просто біда. Зразу уточню, я закордоном. Починаються відносини з чоловіком. Він менший мене на 6 років. Я йому подобаюсь. Він мені спочатку був не дуже. Тепер розумію, що закохуюсь. Хоча з самого початку хотіла з ним тільки несерйозні стосунки. Сама вже близько 5 років. Він турботливий, не жадібний, ніжний і палкий. Сьогодні написав, що йде на день народження до дівчини батька, якій виповнюється стільки, скільки буде в мені в цьому році. І все. Мене це тригернуло. Навіщо він її вік уточнив? Щоб ви порадили. Я і хочу з ним легких стосунків. Але ця інформація не дає мені спокою.
Губной рояль• 21 марта в 23:16
Бо саме вам не підходять стосунки із цим чоловіком. Тому не мучайте свою бідну закомплексовану голівоньку та шукайте старшого чоловіка
Медсестричка• 21 марта в 23:17
Так а сколько лет?
Понятно, что 18 и 24 -многовато, 30 и 36-нормально.
Надежда наш компас
• 21 марта в 23:17
Ответ дляМедсестричка
Так а сколько лет?
Мені 41, йому 35
Виправила. Йому 35
Ку-кусик• 21 марта в 23:17
Ви закохуєтесь,а він лише захоплений вами.
Фату не приміряйте,не той випадок
Медсестричка• 21 марта в 23:18
Ответ дляНадежда наш компас
Мені 41, йому 35
Виправила. Йому 35
Не парьтесь вообще.
Замулена ріка• 21 марта в 23:18
Ответ дляНадежда наш компас
Мені 41, йому 35
Виправила. Йому 35
Познайомтесь з його батьком 😃
Сладкий лимончик• 21 марта в 23:18
для легких отношений какая вам разница ? поахались и забыли. вам с той мачехой не жить.
Гжегож Бженчишчикевич• 21 марта в 23:19
Ответ дляНадежда наш компас
Мені 41, йому 35
Виправила. Йому 35
Вчора познайомилась з жінкою, їй 46, чоловіку 24...Ось де треш. У вас все нормально.
Сладкий лимончик• 21 марта в 23:20
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
и я с такой разницей знаю. отлично живут уже 13 лет.
Кукусикиииииии• 21 марта в 23:20
У одного из моих кавалеров мать была старше меня на 6 лет. Тайны из возраста никто не делал и всем было плевать. Кроме этой самой матери 🤣
Гжегож Бженчишчикевич• 21 марта в 23:21
Ответ дляСладкий лимончик
Це мама, з сином, за віком.
Кукусикиииииии• 21 марта в 23:21
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Це ця, з Дізель Шоу?
Сладкий лимончик• 21 марта в 23:22
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Це мама, з сином, за віком.
всем пох.
Гжегож Бженчишчикевич• 21 марта в 23:22
Ответ дляКукусикиииииии
Це ця, з Дізель Шоу?
Ні звичайна жінка і виглядає вона не як Булітко.
Кукусикиииииии• 21 марта в 23:24
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Булітко виглядає, як дурочка, вибачте. Взагалі, в 46 жінки добре виглядають
Заюшка_хозяюшка• 21 марта в 23:25
Ответ дляНадежда наш компас
Мені 41, йому 35
Виправила. Йому 35
Отлично
Гжегож Бженчишчикевич• 21 марта в 23:25
Ответ дляКукусикиииииии
Взагалі...ні. Вони виглядають звичайними жінками, під полтіннік. Булітко виглядає чудово, її професія зобов´язує. І типаж такий.
Надежда наш компас
• 21 марта в 23:26
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Отлично
Це сарказм. Чи що ви маєте на увазі?
На привозе• 21 марта в 23:26
***Він мені спочатку був не дуже. Тепер розумію, що закохуюсь. ***
Вы в том состоянии, что готовы прилипнуть к любому мужику. Не нравился, но готовы были спать с ним. И штырит вас не по-детски на ровном месте
Заюшка_хозяюшка• 21 марта в 23:26
Ответ дляНадежда наш компас
Це сарказм. Чи що ви маєте на увазі?
Нет, конечно. Хороший возраст и разница ни о чем
Надежда наш компас
• 21 марта в 23:29
Взагалі, я на вік не звертала увагу. Кажу ж, серьойзного нічого з ним не планувала. Багато на те причин. Мені не сподобалось, що саме він уточнив за вік. Потім запитав, коли у мене день народження. Я йому сказала місяць. Він пише, а який день. Я не відповіла. Якось сумно мені
Гжегож Бженчишчикевич• 21 марта в 23:29
Ответ дляНадежда наш компас
6 років, автор це невелика різниця.
Не гоню• 21 марта в 23:30
Ответ дляНадежда наш компас
Мені 41, йому 35
Виправила. Йому 35
Тю, не гоните, все норм
Мой муж меня на 5 лет младше
Надежда наш компас
• 21 марта в 23:31
Ответ дляНа привозе
Я не липну до мужиків. Я якраз у тому стані, що мені було вже пох. Цінувала свій комфорт. Не хотіла собі тягар і баласт у вигляді чоловіка. Я розлучена, знаю про що пишу. І заміж я не збираюсь.
Можу погодитись, що так, підштирює. Бо запала саме на нього.
На привозе• 21 марта в 23:31
Ответ дляНадежда наш компас
Какая разница, если вы не врете себе и ищите необременительных отношений?
А вы себе врете
Кукусикиииииии• 21 марта в 23:36
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Взагалі - да. Мені скоро полтіннік. І я чудово пам´ятаю як я виглядала 4 роки тому
На привозе• 21 марта в 23:36
Ответ дляНадежда наш компас
Вами никто не интересовался и вы себе начали врать, что это вам никто не нужен.
Появился этот мужик, конечно же не понравился. Вы себе опять соврали.
Но чудо, он стал проводить с вами время и вы в итоге прилипли. Вы прилипли бы к любому, кто проводит с вами время
Все это классика жанра
И продолжаете себе врать. Если не собираетесь замуж, то какая разница, если даже его отец имеет вашу ровесницу? И потому он никогда не женится и ему будет стыдно? Вы ведь это рисуете в воспаленном мозгу
И что значит запала именно на него? Будто выбор был
Все это классика жанра
Само_достаточная• 21 марта в 23:39
Ответ дляНадежда наш компас
Мені 41, йому 35
Виправила. Йому 35
Тоже мне проблема, и с большей разницей живут долго и счастливо
Надежда наш компас
• 21 марта в 23:41
Ответ дляНа привозе
Все это классика жанра
Ось не хочеться з вами сперечатись.
Але чого ви вирішили, що мною не цікавились і у мене не було вибору.
Ми вибираємо, нас вибирають. Ось з ним все співпало.