Баба Йога• 10 декабря 2025
Не до Закони?
Якщо пенсіонер змушений був виїхати під час війни і отримав статус ВМЖ або ПМЖ, то він "вранці народу" і пенсія йому "не положена". Бо "законотворці" такі доповнення до Закону поприймали.
А якщо молодий чоловік виїхав з батьками ще малим і має громадянство іншої країни. То він громадянин України і має віддати борг батьківщині при владі в Україну.
Якісь не до закони, які захищають лише права можновладців.
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Почему вы ничего не говорите про закон?
Що я маю сказати?
Поправки до Закону про пенсійне забезпечення.
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляУкраиночка
….молодий чоловік виїхав з батьками ще малим і має громадянство іншої країни. То він громадянин України…. - это как? Гражданство другой страны и гражданин Украины одновременно?
А чому ні? Депутати мають і по три-чотири паспорти
ВундерКИНГ• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Так мої батьки платили податки,можливо Вашим бабусі з дідусем.
А їм тепер немає кому платити.
Ухахайкина• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Що я маю сказати?
Какие именно поправки вас возмутили, я не читала.
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляВундерКИНГ
А їм тепер немає кому платити.
Я вже вище писала. А бездітним пенсіонерам, що зразу йти на кладовище, бо немає у них дітей?
Украиночка• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
При чем здесь депутаты. Ребёнок выехал, но не отказался от гражданства Украины? Значит военнообязанный. Не хочет - отказывайтесь от гражданства. Одной попой на 2 стула не сесть
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
То прочитайте
Ухахайкина• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
То прочитайте
Так ваша тема, вас возмутило, но вы не читали? Как такое может быть.
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляУкраиночка
В них немає ні українських внутрішніх паспортів,ні закордонних
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Я читала і написала в темі
Ухахайкина• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Вы почему-то ничего не пишете по своей теме, один флуд.) Дайте ссылку на закон и я почитаю.
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Я Вам написала,поправки до Закону про пенсійне забезпечення від лютого 2025 року
Ухахайкина• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
А где вы читали, дайте, пожалуйста, ссылку
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Напишіть в гуглі
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ухахайкина• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Напишіть в гуглі
Понятно, вам абы потрындеть, неважно о чем, вы сами сначала прочтите. а потом брехать на форуме бегите. Ну чего еще ожидать от малограмотного человека.
Украиночка• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Ну тогда в чем вопрос? Нет доков - нет проблем. В Украину он не въедет чтоб исполнить свой долг)
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляУкраиночка
Тобто Україна закрита для іноземців?
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Я прочитала і навіть тато проходив відеоідентифікацію і пенсії не нараховують
Ухахайкина• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Так вы скрин непонятно на что дали, там ничего крамольного нет
Цідило правди• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Ваши батьки платили своїм батькам та бабусі з дідусем.
В нас пенсійна система солідарна.
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляЦідило правди
В нас пенсійна система солідарна.
Ще раз пишу, що робити тим, які не мають дітей і пропрацювати все життя?
Украиночка• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Тобто Україна закрита для іноземців?
В смысле? Мы о чем вообще речь ведем? О военнообязанном гражданине. Если он иностранец то какой он военнообязанный?
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Скрін відповіді Пенсійного фонду
АдеКВАтная• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Як не нараховують?
Ухахайкина• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Скрін відповіді Пенсійного фонду
После не до чего от вас ожидать.
вот постанова, а не скрин ответа, в котором ничего ужасного нет.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2025 року № 299, яка набрала чинності 20 березня 2025 року, порядок виплати пенсій та страхових виплат визначений для осіб, які тимчасово проживають за кордоном, на тимчасово окупованих територіях або виїхали з таких територій на підконтрольну Україні.
Щоб пенсійні виплати не припинилися, необхідно пройти фізичну ідентифікацію до 31 грудня 2025 року. Це можна зробити:
особисто у будь-якому сервісному центрі Пенсійного фонду України або в банках, де отримують пенсію;
дистанційно через особистий кабінет на вебпорталі Пенсійного фонду України з використанням кваліфікованого електронного підпису «Дія.Підпис»;
за допомогою відеоконференцзв’язку, під час якого пред’являється документ, що посвідчує особу, відповідно до порядку Пенсійного фонду.
Баба Йога
• 10 декабря 2025
Ответ дляУкраиночка
Чому мій син не може виїхати в Україну з паспортом громадянина іншої країни? Він немає військового білета
Украиночка• 10 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Да ну вас, вы как глупенькая какая то.