Киця-бриця• 21 марта в 23:47
сонячні діти, як я потрапила випадково на благодійний захід, незручна ситуація
питання спершу в тому чи я дурна чи це дивно виглядало ?
поїхала я сьогодні в інше місто по справах і вирішила зайти потім поснідати потгугл карті знайшла найближче кафе приходжу і бачу купа людей біля нього, заходжу питаю чи можу я у вас поїсти і чи є столик бо у вас тут так багато людей ( стояла камера, фотографували)
кажуть так сідайте, замовила сніданок і бачу косі погляди, всі за столиками сидять з кавою і тістечками, і тут я бачу що обслуговують діти з синдромом Дауна, в цей момент я відчула себе дуже незручно в залі ніби всі свої приходять ще люди, один з одним вітаються
я доїла сніданок інгрієнти якого явно були вчорашні, бо видно не розраховували що прийде якась чуча , всі будуть брати солодке і каву , каву мені майже доніс хлопчик, я залишила на столі чай
і тут я знову бачу косий погляд , потім виявилося що треба було кинути цей чай в скриньку , бо оплатити як вияснилося треба було на касі відстоявши чергу.
Потім в інтернеті вже знайшла що сьогодні День сонячних дітей там була благодійна акція зі збором коштів, замовляючи каву та тістечка, купуючи носки або просто задонатити.
Так от сам факт акції : це ок залучати дітей в якості офіціантів і чи мали мене попередити на вході? І я одна така кінчена що мені дивно вдавати що ці діти такі ж як всі?
пс якщо що кошти я задонатила
Ранковий базар• 21 марта в 23:51
Забейте,автор. День уже прошёл. Не мусольте вчерашние неприятности.
Киця-бриця
• 21 марта в 23:51
Ответ дляРанковий базар
та я так просто поговорити бо не спиться, розбавити стрічку
Марічка• 21 марта в 23:52
Выдыхайте. Если это была благотворительная акция, вас должны были ознакомить с ней. И рассказать, что сегодня непростой день, и деньги с купленного вами тортика пойдут в фонд….бла-бла-бла.
Вы не обязаны быть толерантной.
Киця-бриця
• 21 марта в 23:52
Ответ дляXвостокрутелка
мало что поняла из вашего поста.
може гугл транслейт? ( жарт)
куркулиха• 21 марта в 23:52
Косі погляди, це може бути ваше субьєктивне судження. А в цей день по україні проходить багато акцій присвячений дню дітем з синдромом Дауна. І це вже не перший рік так. На мій погляд це правильно, нагадувати суспільству, про сонячних людей
Киця-бриця
• 21 марта в 23:53
Ответ дляЗавжди мало
Вы оказались не в то время и не в том месте. Вот и все.
ось точно таке було відчуття, ніби прийшла на приватну чужу вечірку
В одном из киевских Метро есть кафе, в котором работают люди с синдромом. У них название Sunshine и эмблема солнышка с такими характерными чертами лица человека с синдромом. Я один раз взяла там кофе (чисто случайно я оказалась в курсе идеи этого кафе, знала, что и как). Можно кидать в меня тапки, но нет, мне этот формат не понравился. Понимаю, что людям нужно где-то работать, но я не готова быть их клиентом
Ранковий базар• 21 марта в 23:54
Ответ дляКиця-бриця
У них был свой праздник, у вас свой. По стечению обстоятельств они пересеклись. Случайно. Никто в этом случае ничего никому не должен. И ничего не случилось.
Воленс-неволенс• 21 марта в 23:54
Що вас збентежило? Що ви не вважаєте особливих дітей такими, як всі?
Обижулька• 21 марта в 23:54
Ответ дляКиця-бриця
так
Считаю, что посетителей должны оповестить
Возможно, вы бы и взяли эти пирожные, если бы знали про благотворительную акцию
Сусідка знизу• 21 марта в 23:55
Ответ дляPrervana
аналогично
Киця-бриця
• 21 марта в 23:56
Ответ длякуркулиха
ну вибачте що незнаю , а всі знають
Завжди мало• 21 марта в 23:57
Ответ дляКиця-бриця
Я понимаю вашу не ловкость. Но правда, забудьте. Неудачное стечение обстоятельств. Не стоит раз за разом прокручивать эту ситуацию и искать достойные выходы. Вашей вины нет.
Куколка-мяуколка• 21 марта в 23:58
кінчена чи ні - не знаю, але мнительно-тревожная - точно
Киця-бриця
• 21 марта в 23:59
Ответ дляВоленс-неволенс
що мені було капець як незручно і що мене не попередили
і так я вважаю так бо це по факту так і є, а концепція « давайте зробимо їх офіціантами» щоб що? щоб люди побачили що? не зрозуміла
Киця-бриця
• 21 марта в 23:59
Ответ дляКуколка-мяуколка
трршки)
Воленс-неволенс• 22 марта в 00:01
Ответ дляКиця-бриця
А якщо б це були діти без синдрома, у вас би таких питань не виникало?
Ответ дляКиця-бриця
Это у вас первая такая ситуация в жизни? Когда вы случайно оказываетесь на чужой тусовке?
...Поверьте, оказаться на идейном нудистском пляже без возможности оттуда незаметно уйти и без желания приобщиться к всеобщей наготе - ощущения повеселее, чем от завтрака на мероприятии про синдром Дауна
фан L.O.S.T.• 22 марта в 00:02
Про акцію повинні були повідомити або вже як є. А куди ви повинні були кинути чай?
Захекалася читать• 22 марта в 00:02
Ну я считаю, что должны были быть какие-то листовки или баннеры с инфой о мероприятии и о том, где рассчитываться и т.д. Чтобы посетителям было всё понятно.
Насчёт официантов - ок.
Любительница• 22 марта в 00:03
Ответ дляВоленс-неволенс
канєшно б виникало, автор просто зайшла поснідати, а не участвувати в якихось акціях, хоч з дітьми, хоч без.
Веселуха Муха• 22 марта в 00:03
автор,немного не поняла,что вам не понравилось? что вас даун обслуживал? или что?
Киця-бриця
• 22 марта в 00:04
Ответ дляPrervana
куркулиха• 22 марта в 00:04
Ответ дляКиця-бриця
ну вибачте що незнаю , а всі знають
До чого вибачення? Ви спитали, я вам відповіла. Ви маєте право мати іншу думку і погляди. Я, як люлина котра стакалась з сонячними дітьми і їх батьками, небачу нічоно страшного ні в заході, ні в ситуації.
Киця-бриця
• 22 марта в 00:05
Ответ дляфан L.O.S.T.
в скриньку на касі , коли розраховувалася