Статус Ква• 22 марта 2025
Волосся ляльки підкажіть
Лялька rainbow, відкрили з упаковки. З боків волосся тверде, як залаковане для коробки. Не розчісується. Я кінчики намочила водою, і розчесала, стали липкі. Як зробити волосся нормальним, але не зіпсути? Хто точно знає, підкажіть
котопёс• 22 марта 2025
Помити з шампунем. Це лак на волоссі, його треба вимити миючим. Мокре не розчісуйте, і феном якщо сушити то тільки холодним повітрям
Статус Ква
• 22 марта 2025
Ответ длякотопёс
Холодною водою?
котопёс• 22 марта 2025
Ответ дляСтатус Ква
Холодною водою?
Ні, не кип´ятком, звичайно, але теплою мийте.
Ви змивали колись зі свого волосся лак? :)
Статус Ква
• 22 марта 2025
Ответ длякотопёс
Один раз:)
Электричка• 22 марта 2025
Ответ длякотопёс
Волосы у человека - это волосы, у куклы - пластик. Одинакового ухода за ними и быть не может
Упругая попка• 22 марта 2025
В интернете наоборот пишут кипятком, потому что пластик становится податлевей, но я это для спутаных волос читала, как разгладить. Потом ещё утюгом через тряпочку проглаживала , норм)