Свідок Перемоги• 22 марта в 13:44
Мали лікувати дитині зуби наркозом, а тепер читаю новини
Були у кількох різних лікарів і всі радять лікувати під наркозом. Дитині 4 роки. Наче запевнили і лікарі, і знайомі, що це ок практика, а тепер прочитала і аж тіпає
Випереджаю питання: дитина майже не їсть солодкого, купа хворих зубів - генетика чи ще там щось, а не те, що «що за мати довела».
Ноунэйм• 22 марта в 14:03
Ми лікуємо дитині зуби без наркозу. Минулого року робили 3 пломби- 2 за один раз, третя на наступний. Доньці було 5 років. Також робили проф.чистку через наліт, все норм.витримала
пані Солоха• 22 марта в 14:04
Ответ дляСвідок Перемоги
Відкриває на огляд. Але лікувати 12 зубів не дасть
Лікуйте по 1-2 зубчика за раз.
Кринжова баба• 22 марта в 14:07
На наркоз завжди можлива індивідуальна реакція, яку неможливо передбачити. Тому важливо мати хорошого анестезіолога і не робити без крайньої необхідності
Пузата Хата• 22 марта в 14:12
Ответ дляСвідок Перемоги
Ага. Мене ще дивують люди, які чують слово «приватна клініка», то одразу кажуть, що там лише гроші заробляють. Просто самі не в змозі забезпечити собі та дитину нормальний сервіс і лікування
Ну так и вы не смогли обеспечить своему ребенку здоровье... Теперь будете рисковать жизнью
Летюча помилка• 22 марта в 14:13
Ответ дляСвідок Перемоги
А скільки зубів лікували? Яка клініка, якщо Київ?
Ми лікували в Мамадентіс в Чайках.Якось її забовтали ...і полікували один болючий, згодом всі інші.
А до цього була така ж історія і у нас, що купа клінік і купа лікарів, ну ніяк.
Я_канеша_извиняюсь• 22 марта в 14:29
Ответ дляКрестьянинДиор
Хлопчик 7 років помер після введення наркозу
А що за клініка? Не пишуть в коментах?
Я_канеша_извиняюсь• 22 марта в 14:30
Ответ дляПомидорина
4 роки дитині,які зуби? Напишіть чи багатьма тут оікували зуби в 4 роки? Скоро самі видпадуть . По темі --наркоз тільки при лікарні,де є реанімація
Ви це серйозно про відсутність лікування, бо самі випадуть? 🙈
Туфли в чешуе• 22 марта в 14:32
Мой первый зуб мне лечили в 6 классе, конечно без наркоза.
Дочке лечила в 7 - сказала надо, значит надо. Сделали укол и она ничего не чувствовала, никакой боли
Какой наркоз в 4 года?
Ацетилсалициловая кислота• 22 марта в 14:40
Ответ дляСвідок Перемоги
Александр Сандак.. с орвегии привезли 7 кариесов за 2 года, сынуля все дал
Мастер Пис• 22 марта в 14:40
Ответ дляруки_Крюги
Автор, це не означає, що ваша дитина якось погано переннсе наркоз. Іноді так буває, нажаль. І не тільки в стоматологічний практиці, всюди, де є наркоз.
Це означає ризик є і не відомо чия дитина наступна
Мастер Пис• 22 марта в 14:41
Ответ дляСвідок Перемоги
Тому що там лише гроші заробляють. І готові ,,лікувати,, та ставити коронки,та імпланти навіть якщо зуб ще живий
Помидорина• 22 марта в 14:47
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Звісно,у 4 р. я на наркоз дитину не віддала б,тільки якщо доволі серйозні проблеми були б
Стебель березы• 22 марта в 14:50
Ответ длясою не люблю
Авторко, а що там у дитини такого з зубами, що треба лікувати одразу всі? Щось критичне?
В мене в чоловіка дуже погані зуби, син наш туди ж
Ми лікували у моєї подруги, по 1 за раз, без наркозу, бо наркоз - це завжди ризик.
Лікар викликає довіру, якщо подарунок, якщо мультик, якщо один зуб за раз - можна робити
Наркоз бачу сенс тільки коли прям щось таке термінове, що треба обовʼязково одразу все робити. Але це моя думка
У мене дитині 3 роки. Зуби погані. В старшого брата гарні, а в нього - ні. Хоча догляд однаковий.
Він в стоматологів просто навіть рота не відкриває, по почали по зубчику лікувати, як тут багато радять. Йому стало боляче й все.
В нього абсцес на яснах з´явився, пили антибіотики, зуби боліли, а він рота не відкривав.
Були в багатьох стоматологів. Мультики, розповіді, іграшки, подарунки, обіцянки, інструменти йому медичні давали розглядати - нічого не допомагало. Одна лікарка навіть на качелях у дворі намагалася хоч глянути, що там з зубами, - ні.
Коли ваші діти відкривають рота, ви ніколи не зрозумієте, як це, коли дитина не дає лікувати зуби!
Старший син давав, взагалі проблем не було зі стоматологами, а молодший - повна відмова.
Тож зуби ми пролікували під наркозом.
Це дуже страшно, але в нього був абсцес, гній. Після антибіотиків тимчасово краще, а потім знову.
І гній, і наркоз можуть бути смертельно небезпечними, тож доводиться обирати.
Тож зуби ми пролікували під наркозом.
Стебель березы• 22 марта в 14:53
Ответ дляБорець за гаманець
Якщо чесно я не знаю для чого молочні лікувати під наркозом....
бо в них також є корені і нерви, вони також болять, їх стан впливає на розвиток постійних зубів. Відсутність зубів також впливає потім на постійні зуби, на щелепу.
оце ’навіщо лікувати молочні зуби?’ це теж саме, що ’а раніше в полі народжували й нічого’, тобто повне невігластво в наш час і повинно вже бути соромно писати таку маячню.
Стебель березы• 22 марта в 14:54
Ответ дляНоунэйм
візьміть з полиці пиріжок.
всі діти різні.
похизувалися? - молодець!
всі діти різні.
похизувалися? - молодець!
Губной рояль• 22 марта в 14:55
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
З яких це пір він став дитячим стоматологом? Скільки років дитині?
Хомо_сапиенс• 22 марта в 15:02
У моєї доньки з´явився карієс на передніх в два рочки, лікувати не давала, довелося обробляти сафорайдом, там де був карієс, типа срібла, зуби чорні в місцях карієсу, але достояли до 6 років зараз. В 4 роки вона сама просилася до стоматолога, бо братики ходили і їм купували за це подарунки і їй дуже захотілося. Відкривала рота і терпіла заради подарунку.
ЧупакабраЗеБест• 22 марта в 15:56
Ответ дляСвідок Перемоги
а где вы территориально?
ЧупакабраЗеБест• 22 марта в 15:58
Ответ дляСвідок Перемоги
я вам уже писала: хотите жить - никаких частных. только челютсно лицевая хирургия на подвысоцкого.
#Пойду_кгадалке• 22 марта в 16:27
Моя дочка боялась всех врачей, кроме стоматолога - вот такой парадокс. Потому что имеют подход к детям, подарки, мультики, все рассказывают, показывают, да и молочные зубы лечить совсем не то, что постоянные, в большинстве случаев и смысла нет. Моей поставили пломбу, которая через 3 недели вылетела.
сою не люблю• 22 марта в 18:55
Ответ дляСтебель березы
Тож зуби ми пролікували під наркозом.
У вашої дитини схоже одразу зʼявився негативний досвід(((
Звичайно, що в вашій ситуації - коли це вже фобія - то вибору не лишається. Але у авторки ж не так - вона каже, що дитина дає лікувати, але 12 за раз - ні
12 за раз і я не витримаю, не те, що дитина при свідомості
Свідок Перемоги
• 22 марта в 19:23
Ответ длясою не люблю
Вона не дасть лікувати по одному. Лише огляд дає. Чує звук машинки і все(
Мамина квіточка• 23 марта в 16:28
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А що за клініка? Не пишуть в коментах?
Ніби Астрадент на Святошино
Я_канеша_извиняюсь• 23 марта в 16:39
Ответ дляМамина квіточка
Ніби Астрадент на Святошино
Дякую! Вже прочитала увечері. Колись там лікувала синові зуби
ЯниЯ• 25 марта в 22:21
Ответ дляСвідок Перемоги
Лікуйте по одному раз на тиждень