Anastasiia-9046• 22 марта 2025

США сошли с ума и поддерживают аннексию 4х "российских" областей

Спецпосланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф заявив, що Крим та і ’так звані чотири регіони: Донбас, Луганськ і ще два’ є найбільшими перешкодами для урегулювання війни, розпочатої Росією.

Джерело: Віткофф в інтервʼю американському пропагандисту Такеру Карлсону

Пряма мова: ’Вони російськомовні, були референдуми, де переважна більшість людей показали, що вони хочуть бути під владою Росії. Я вважаю, що це ключове питання конфлікту’.

Деталі: Віткофф додав, що це першочергова річ й ведеться дуже позитивна розмова.

За його словами, це завжди було проблемою, хоча про це, начебто, ніхто не хоче говорити.

Пряма мова: ’Це слон у кімнаті. Слон у кімнаті – це конституційні питання всередині України щодо того, на що вони можуть поступитися, коли йдеться про відмову від територій. Росіяни де-факто контролюють ці території. Питання в тому, чи визнає світ, що це російські території? Чи зможе Зеленський вижити політично, якщо визнає це? Це і є центральним питанням конфлікту. Абсолютно’.
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Читайте статті щодо втрати третього в світі потенціалу, і роботи фсб по знищенню тут всього. За допомогою наших гнид, прикарманних і зрадників . Так шо ми маємо право вимагати ту поміч.
Етичне моральне право.
Ну раз маєте право,то вимагайте.Побачимо,до чого це призведе.
LudaSHS• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Що значить- вимагайте
Україна просить допомоги, це нормально. Мало того у тих, хто лишив в 90 ті Україну без захисту.
Якби не ці домовленості, ніхто б на нас не напав. Якби не розвелм, як кошенят.

О в Києві тривога, раша мир несе.
Мир і по- вашому , -високі стандарти в охороні здоровʼя.
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Етичне моральне право.
Ну якщо у нас гниди,прикарманні зрадники ФСБ,то причому тут американці?
LudaSHS• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Я не можу жувати базові речі. Клікніть на мій нік, є велика тема про втрату військового потенціалу і висвітлення частини архівних документів щодо тих подій. Там все прочитаєте
Seehund• 22 марта 2025
Ответ дляArgesha
Ну, в Маріуполі, наприклад, 2
После того как люди потеряли свое имущество по вине рашистов, их облагодетельствовали ипотекой. Просто прелестно.
виктория7аас• 22 марта 2025
Ответ дляMarinamariana
Что значит необратимое действие вписание наших областей в рашкину конструкцию , вы это серьезно ? Нам то какое дело что у них там вписано .
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Кстати,а куда подевалась единственная подлодка Украины ´Запорожье´?Тоже кацапам отдали под далением?Кого вы лечите?Забрали у нас только ядерку,все остальное продали или попилили на метал сами.
Эээээ.....а куда реально делась?
Написано.что кацапня при аннексии украла .брали штурмом
И тут мрази ниучомниувинуватые?
nabludatel• 22 марта 2025
Ответ дляArgesha
Ну, в Маріуполі, наприклад, 2
Краще б ви не згадували про Маріуполь.
Люди собі жили. Прийшла рашка, знищила місто, металургійний комбінат, який забезпечував місто, вбили 100 тис місцевих жителів, згорнули їх трупи екскаваторами разом з рештками їх житла.
І тадам - тим хто вижив і втратив житло дає змогу купить нове житло в кредит під невеликий відсоток.
Тут просто без коментарів. Суцільний крінж.
maraira• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
С какого перепугу ’...придется признать’ ?
Херсон и Запорожье признать за кацапией?!?
Ирина-bbd0• 22 марта 2025
Маска....методичка с подлодкой в,степях Украины не сработала в шутку.да?))))))
И тут обгадилась вороватая кацапня)))))
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Эээээ.....а куда реально делась?
И тут мрази ниучомниувинуватые?
То есть,сами кацапам оставили.
Ирина-bbd0• 22 марта 2025
Ответ дляmaraira
Потому что у виктории ’НА Украине ’ и ’боевики ВСУ’ в настольных материалах)))
Это кацапы на работе ольгинские ))
asjaua• 22 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
Я думаю здесь ’засланные казачки’ работу, работают . Поздно уже расписывать прелести рашки после трёх лет войны на уничтожение украинцев .
Если даже медведчук со своих трёх гавноканалов не слепил из рашки ’привлекательную расию’ , то во время кровавой войны , эти бредни вызывают омерзение .
Так ці засланки тут прикормлюються і нікі ті самі. Ну хай супчіку з куриних ший поїдять на цьому тижні), що ж робити якщо боженька зобідив і на онліфансі рейтинг мінусовий))
Ирина-bbd0• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
То есть,сами кацапам оставили.
Там же вон на скринах всё написано)))))
Оставили.оставили))))))
Ох кацапы и тваррины брехливые.крутящиеся ужами на сковороде)
Ничего.и у чертей в аду аналогично повертятся)
asjaua• 22 марта 2025
Ответ дляnabludatel
Реальне життя наших людей в окупації.
Жахлива і в деяких місцях взагалі відсутня медицина.
В Лисичанську всі сусіди, хто лишився з проблемами здоров´я, померли за перший рік окупації.
Seehund• 22 марта 2025
Ответ дляnabludatel
Краще б ви не згадували про Маріуполь.
Знакомая не может капитальный ремонт сделать в квартире, которая в трещинах после сотрясений от взрывов, потому что получает 50 тыс руб, а ремонтники выставляют счёт в миллион рублей. Какие уж тут ипотеки.((
asjaua• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Нєобратімо вся говняха з її посіпаками іде де корабель
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Там же вон на скринах всё написано)))))
Оставили.оставили))))))
А разве эту подлодку нельзя было перегнать к берегам Одессы хотя бы?
asjaua• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Еге ж. Сидів екіпаж кілька десятків військових всередині і жоден не здогадався газ-сцеплєніє зробить. А ви от здогадалися.
виктория7аас• 22 марта 2025
Ответ дляSeehund
У меня аргумент - пример Мариуполя, до войны в городе проводились операции, были современные центры. Теперь специалистов практически не осталось и современного оборудования тоже, вывезли. На скорых ездят дедушки- одуванчики, которым самим скоро на кладбище станут прогулы ставить.
а ладно вам есть же интернет и можно почитать отзывы о медучереждениях вот отзыв от 2017 т.е до всякой рашки цитируюЭто больница просто отвратительная!!!!!!!!!!!!!!бегите,если попали туда!!!Мы приезжать каждый день не могли,оставляли деньги в кошельке и мед работники сами покупали,все вроде было хорошо,потом оказалось что препараты не покупались,а просто выписывали чек в аптеке ,а деньги брали себе,соответсвенно мой отец не получал медикаментозное лечение и помощь!Мед персонал просто хамки,полы в отделении не моются,это же РЕАНИМАЦИЯ!!!Отца в наше отсутствие не кормили!!!Хотя мы платили мед сестре и санитарочки,что бы они ухаживали! Украли кошелек в котором находилось 17000гр!Ну как вам современный центр А вот отзывы 2024 года другиехотя что вам это ж проплаченные боты пишут
asjaua• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
Краще про потопельників з Орська розкажіть як їм росія-ватушка допомогла, це набагато ближче ніж 2017
виктория7аас• 22 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Яка радість сертифікати, поки не було сраного сво - не треба було ніяких сертифікатів. Жили собі, в Україну їздили на закупки. А тепер дома розбомблені, такі вони цілі Сво високі
Благодетєлі велікі - бумаги видають замість житла
На ту бумагу можно купить жилье
виктория7аас• 22 марта 2025
Ответ дляnennsi
Курские власти отказали жителям Суджи в выплатах на...
vk.com›wall-99926754_616349
Дело в том, что тот в письме главе Суджанского района заявил, что местным жителям «нецелесообразно» давать сертификаты на новое жилье.
В контакте это ваша тема я официальной информацией пользуюсь где проверяемая информация
asjaua• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
На ту бумагу можно купить жилье
А краще- підтертись. Йдіть заливайте комусь дурнішому за вас. Я розумію що складно найти таких, але з вашою завзятістю...
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляasjaua
У этого экипажа есть командование.Неужели оно не догадалось,что при первом появлении зеленых человечков,надо спасать подлодку?
asjaua• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
Там де пост 2017 з соцмережі де одна на крадіжку гаманця жалілась?)
Seehund• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
Зачем мне отзывы в интернете, если я там прожила всю жизнь и знаю что и как. Вы хотите сказать после прихода рашистов персонал чудесным образом перестал вымогать деньги у людей.)) Кстати о каком мед центре идёт речь?) В Мариуполе никогда не было с медициной особо хорошо, но сейчас просто треш, и мои родственники это подтверждают.
asjaua• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Шкода що вас там не було, ви б показали де ті педалькі і коробка передач
виктория7аас• 22 марта 2025
Ответ дляSeehund
А до прихода рашистов вода была целые сутки без всяких графиков. Что на это скажите наша пускающая слюни на рашисткие улучшения? Тоже мечтаете о воде по графику?))
Удалено администрацией...
asjaua• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Як в Маріуполі на ринку чі в Краматорську? Там де дітям ручки та ніжки повідривало.