Anastasiia-9046• 22 марта 2025

США сошли с ума и поддерживают аннексию 4х "российских" областей

Спецпосланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф заявив, що Крим та і ’так звані чотири регіони: Донбас, Луганськ і ще два’ є найбільшими перешкодами для урегулювання війни, розпочатої Росією.

Джерело: Віткофф в інтервʼю американському пропагандисту Такеру Карлсону

Пряма мова: ’Вони російськомовні, були референдуми, де переважна більшість людей показали, що вони хочуть бути під владою Росії. Я вважаю, що це ключове питання конфлікту’.

Деталі: Віткофф додав, що це першочергова річ й ведеться дуже позитивна розмова.

За його словами, це завжди було проблемою, хоча про це, начебто, ніхто не хоче говорити.

Пряма мова: ’Це слон у кімнаті. Слон у кімнаті – це конституційні питання всередині України щодо того, на що вони можуть поступитися, коли йдеться про відмову від територій. Росіяни де-факто контролюють ці території. Питання в тому, чи визнає світ, що це російські території? Чи зможе Зеленський вижити політично, якщо визнає це? Це і є центральним питанням конфлікту. Абсолютно’.
Seehund• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
А рашисткие снаряды счастливым образом облетали донецкую инфраструктуру?))
Argesha• 22 марта 2025
Ответ дляSeehund
После того как люди потеряли свое имущество по вине рашистов, их облагодетельствовали ипотекой. Просто прелестно.
Взагалі-то я відповіла на конкретне питання щодо відсотка наразі.
Пробачте, що просто відповіла по факту питання, без істерик і заламування рук.
Ирина-bbd0• 22 марта 2025
Ответ дляasjaua
Як в Маріуполі на ринку чі в Краматорську? Там де дітям ручки та ніжки повідривало.
Можно и вот так.как моторыло.прилезшее из комизажопья
Об этом кацапы будут молчать))))
Seehund• 22 марта 2025
Ответ дляArgesha
Посидели бы вы пару месяцев сутками под непрерывными обстрелами без воды, отопления и электричества, вы бы тут не выёживались с истериками.
asjaua• 22 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Об этом кацапы будут молчать))))
https://youtu.be/xKogPcYMutc?si=NTlGgtMrq6NtEgo1
Жодна козломорда не зможе відповісти по суті та правді, бо в них немає того. Хай мовчки сраку жують, смєгможорки.
виктория7аас• 22 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Потому что у виктории ’НА Украине ’ и ’боевики ВСУ’ в настольных материалах)))
Это кацапы на работе ольгинские ))
Удалено администрацией...
asjaua• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Ну коли біда з єстєствєнним інтелектом, то і іскуствєний працює так собі. Це з-за того що вітамінів на говнясі немає і цинга всіх викосила?
asjaua• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
В контакте это ваша тема я официальной информацией пользуюсь где проверяемая информация

nabludatel• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
а ладно вам есть же интернет и можно почитать отзывы о медучереждениях вот отзыв от 2017 т.е до всякой рашки цитируюЭто больница просто отвратительная!!!!!!!!!!!!!!бегите,если попали туда!!!Мы приезжать каждый день не могли,оставляли деньги в кошельке и мед работники сами покупали,все вроде было хорошо,потом оказалось что препараты не покупались,а просто выписывали чек в аптеке ,а деньги брали себе,соответсвенно мой отец не получал медикаментозное лечение и помощь!Мед персонал просто хамки,полы в отделении не моются,это же РЕАНИМАЦИЯ!!!Отца в наше отсутствие не кормили!!!Хотя мы платили мед сестре и санитарочки,что бы они ухаживали! Украли кошелек в котором находилось 17000гр!Ну как вам современный центр А вот отзывы 2024 года другиехотя что вам это ж проплаченные боты пишут
А тепер зрозумійте, що в 2017 році, якщо не влаштовує лікарня, то можна було поїхати до лікарні вищого рівня: в обласний центр, в Київ, до приватної лікарні нарешті. А тепер лікарня Мелітополя - то найвищий обласний рівень, лікарні Маріуполя теж. Ці лікарні навіть до війни були попередніми. Там не робили серйозних операцій, важкі випадки відправляли ’на область’. А тепер такої можливості немає. І лікарів купа виїхало.
nabludatel• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
На ту бумагу можно купить жилье
Тобто вам норм, щоб ваше житло знищили, а вам в зуби вручили сертифікат - і йди влаштовуй своє життя з нуля?
asjaua• 22 марта 2025
Ответ дляnabludatel
За 15 фублів таким нормально. Гасити іпотеки своїми кишками та мити геополітичні унітази пуйла теж нормально. А потім очі додолу і ’ми нєвіноватиє, по тєлєвізору сказалі, нас заставілі’
nabludatel• 22 марта 2025
Ответ дляSeehund
Зачем мне отзывы в интернете, если я там прожила всю жизнь и знаю что и как. Вы хотите сказать после прихода рашистов персонал чудесным образом перестал вымогать деньги у людей.)) Кстати о каком мед центре идёт речь?) В Мариуполе никогда не было с медициной особо хорошо, но сейчас просто треш, и мои родственники это подтверждают.
Теж саме в Запорізькій обл. Бо медицина в райцентрах завжди була досить посередньою. Але були спеціалізовані лікарні в обласних центрах. А тепер окуповані райони відрізані від обласних центрів. Плюс з районів виїхали всі більш менш нормальні лікарі, бо їм не хочеться жити в окупації. І вийшла ж**а, а для пацієнтів смерть.
asjaua• 22 марта 2025
Ну шо, рускіє, поїли лайна? Чи ще дати?)
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Я за референдум о присоединении к Швейцарии.
Готові вивчити німецьку, французьку і італійську? )
natlem• 22 марта 2025
Ответ дляIn limbo
Якщо справа в мові, тоді може Великобританія приєднає до себе США?
Та і якщо подивитися історично - вихідці Британії заселили США, ’адін нарот’, час повернутися США до свого джерела і стати нарешті провінцією Британії.
natlem• 22 марта 2025
Ответ дляFightingFox
скажите, за что погибли люди?
за вступление в НАТО?
Полномасштабка когда началась зеленый заявил что его хотят повалить, сменить власть в Украине. За это погибли люди- чтобы он сидел плотно на стуле?
Ему Джонсон и Байден в Киеве нашептали воевать со страной в 5 раз больше.
И при этом параллельно заявляли, что победивших и проигравших в этой бойне не будет. Раша ослабляется, мы обороняемся.
Люди загинули, щоб вся Україна не перетворилася на Бучу.
Подрысь• 22 марта 2025
Ответ дляолена олена
Так, це просто жахливо. Але ось вам приклад - мова має значення все ж. Хоча б щоб не було приводів таким уродам нести таку пургу
тогда американцам нужно придумать свой язык, а не пользоваться английским, не находите?
Shoosha• 22 марта 2025
Ответ дляолена олена
Наверное поэтому Штаты у Мексики отжали половину территорий, из-за мовы.
Подрысь• 22 марта 2025
Ответ дляunser
У нас тоже можно сделать бесплатно, по направлению семейного доктора. Правда можно очередь ждать долго
так у них тоже нужно ждать очередь.
моя дочь в 23-м году попала в инфекционное отделение, за все 5 дней, что были там я не платила ни копейки, лекарства тоже выдавали. И никто не требовал и не намекал.
Подрысь• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Давайте склеим.Всех,кто хочет быть с Россией, отправляют туда.Почему тогда тех,кто хочет быть с Европой,не отправить в соответствущем направлении?Оставшиеся хоть спокойно поживут.
а что с теми, кто хочет быть просто с Украиной и чтоб никто не лез?
Чомучка• 22 марта 2025
Ответ дляЙцфыяч
Теж зза кордону пишете? Приїжджайте в гості в Суми, побалакаєм хто що хоче
А якщо з України, то писати можна?
Чомучка• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
В судже дают жилищные сертификаты только вам об этом не сказали
І ви не будете голословною і наведете докази цього звісно ж? Бо щось поки я істеріння кацапських бабіщ бачила що їх кинули напризволяще
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
На ту бумагу можно купить жилье
А щасливчикам - багатодітним сім´ям із Туви і бумажки не треба - їм і так дають житло в Маріуполі. Те, чиїх попередніх господарів вбили кацапи.
Christ1na• 22 марта 2025
Вони російськомовні. Навіть трамп вже про це говорить, а нашим досі без різниці
Christ1na• 22 марта 2025
Ответ дляProstoKoschka
Что за бред? Мой город тоже русскоязычный, но Одесса - это Украина.
Та це для вас брєд, а для тих, хто хоче віджати у нас території-ні))
Christ1na• 22 марта 2025
Ответ дляSonne8752
почему?
у меня обьяснения нет
Тому що це не правда нема вати на західній, не несіть дурні
Sonne8752• 22 марта 2025
Ответ дляChrist1na
А давайте поспорим
На сколько? 😀
Christ1na• 22 марта 2025
Ответ дляSonne8752
А давайте поспорим
На сколько? 😀
А як будете доводити?))
Sonne8752• 22 марта 2025
Ответ дляChrist1na
А як будете доводити?))
По количеству криминальных дел на коренных жителей, не приезжих, это важно!
Sonne8752• 23 марта 2025
Ответ дляChrist1na
А як будете доводити?))
При чем молодые, средних лет и в старости
Имеются все категории
Честно говоря я и сама в это поверить не могла когда то. Но факт остается фактом.