Anastasiia-9046• 22 марта 2025

США сошли с ума и поддерживают аннексию 4х "российских" областей

Спецпосланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф заявив, що Крим та і ’так звані чотири регіони: Донбас, Луганськ і ще два’ є найбільшими перешкодами для урегулювання війни, розпочатої Росією.

Джерело: Віткофф в інтервʼю американському пропагандисту Такеру Карлсону

Пряма мова: ’Вони російськомовні, були референдуми, де переважна більшість людей показали, що вони хочуть бути під владою Росії. Я вважаю, що це ключове питання конфлікту’.

Деталі: Віткофф додав, що це першочергова річ й ведеться дуже позитивна розмова.

За його словами, це завжди було проблемою, хоча про це, начебто, ніхто не хоче говорити.

Пряма мова: ’Це слон у кімнаті. Слон у кімнаті – це конституційні питання всередині України щодо того, на що вони можуть поступитися, коли йдеться про відмову від територій. Росіяни де-факто контролюють ці території. Питання в тому, чи визнає світ, що це російські території? Чи зможе Зеленський вижити політично, якщо визнає це? Це і є центральним питанням конфлікту. Абсолютно’.
LudaSHS• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Життя гіршає у всіх через війну.Та невже?)
Ви заперечуєте збройну агресію рф?
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляnabludatel
Які ліки безкоштовні? Зеленка?
Вокупації просто біда з медициною. Там лікарі повиїзджали. В окремих райцентрах немає лікарів взагалі.
У мене родичі жили в Мелітополі. Виїхали саме через жах з медициною. Бо якщо раніше з Мелітополя можна було поїхати лікуватися в Запоріжжя, Дніпро, Київ, то тепер М - типу столиця області. Далі нікуди. Там і до війни була дуже попередня медицина (але можна було їхати в область і далі), то тепер все. Люди залишилися з тими небагатьма лікарями, які лишилися.
Ваші родичі в Дніпрі,Запоріжжі і Києві лікувалися безкоштовно?
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Ви заперечуєте збройну агресію рф?
Я заперечую погіршення життя можновладців та інших прикоритників під час збройноі агресіі РФ.
Nataliiazp• 22 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Такой открытой кацапской брехливой пропаганды тут еще не было!
Жалоба !!!!!
Они были, но в оккупации, а как их проводили все знают
LudaSHS• 22 марта 2025
Колись в 2016-17 році в темі Розділу Політика, мені закидали, як погано ми живемо і що економіка гірше і гірше , мов Порошенко винен в животінні і зубожінні. Я приводила статистику, як перший удар від російської агресіі, витримала наша країна, як криві і графіки видображали падіння в 14/15 році, і як ми оговталися і 16/17 ропочало поліпшення.
Літом в топ були теми про відпочинок в турціі, греціі
топ тем повно було що купити на Майкл корс, які сумочки , пуховички, що за мода. Тобто ми витримали і йшли своїм шляхом без Криму і Донбасу, який всіх кормив.
Мені писати що в мене рожеві окуляри і Україна дуже погано живе і дуже бідно.
Пройшов час, захожу с теми біженців зараз, а там всі до війни так добре жили і як все класно у нас було - пишуть.. Як все файно то було при Порошенко, отакої.
Я до того, що без війни, навіть при команді непрофі Зелі ми б жили далі, якось розвивалися. Йшли своїм шляхом, може через зміни влади, може граблі знову , але це наш шлях.
Леска• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А до этого времени сколько положили?А жизнь только ухудшается
А то этого времени в неї було 70 років переїхати туда, куда хоче.
LudaSHS• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Привладні структури багато де мають профіт з різних часів. Особливо в неразвитвй демократії з числом корупціонерів, особливо у війну.
Але ви писали про інше
Yuljwa• 22 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Ще додам ці області проукраїнські, дивитися як голосував, той же Херсон на виборах, на відміну від Донецька
Нет, Люд, согласно рехферендуму, в Херсонской области ещё больше хотели в рашку, чем в Крыму
Дикое оскорбление не чужой мне Херсонской области.
Всегда было интересно, зачем рисовать такие нереалистичные цифры, 90%, 95%? Чисто для внутреннего потребления,хотя дале лапти редко аж настолько беспробудно тупы.
А вот оно как, дождались ебанутое руководство в штатах, представители которого с серьезными лицами вспоминают о рехферендумах .
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляЛеска
Ну что тут скажешь?Жизнь лучший учитель.
Ирина-bbd0• 22 марта 2025
Ответ дляYuljwa
Так в отдельных частях областей, которые они захватили , проводились , прости Господи, референдумы.
Они и в Харьковской области на захваченных клочках готовились к проведению.
Только считать это волеизъявлением , когда ходили военные с урнами и оружием по квартирам , модно только будучи абсолютным моральным уродом.
Так об этом же и речь
Псевдописюльки филькины грамоты с убийствами кацапы пытаются впарить под термином ’референдум’
При этом на самой кацапии даже за призывы к сепаратизму уголовка с тюремными сроками.ужесточенная после аннексии Крыма .
Твари лицемерные
Леска• 22 марта 2025
Ответ дляКазкарка
Ок. Дотискаємо їх до кордонів 2014 і що? Що заважає їм наступати черехєз рік, два, п´ять? Що саме?
Навть якщо зараз віддамо 4 обо що їм заважає наступати знову через 1-2-5 -10 років прийти по Одесу, Дніпро, Миколаїв, Харків??? Чи ви наївно думаєте що на 4 областях все закінчиться???
Yuljwa• 22 марта 2025
Ответ дляЛеска
Особенно если прокатит: русскоязычный регион - захват клочка территории - проведен е референдума под дулом пистолета - легализация оккупации над всей областью - аннексия территории - международное признание.
Не жизнь, а просто праздник для всех подобных режимов.
Ирина-bbd0• 22 марта 2025
Ответ дляЛеска
Казкарка пару месяцев назад в теме о сдаче Запорожья уже собиралась вести детя в кацапскую школу ибо ущемляли ее в Украине.а в кацапской школе будет свобода
После той темы Дробот переименовалась в Казкарку дабы посты потерялись
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Але ви писали про інше
Вам показалось про інше.А что касается коррупционеров,вы их оправдываете тем,что где то когда то тоже такое было.Русня такая же:США и Британия воюют где им хочется,и нам можно.
LudaSHS• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Я не можу ні за кого бути і нікого не виправдовувати.
Окрім за свою державу. Я не про персоналій.
А ви перекидаєте провину у війні з кремля. По дописам дуже чітко видно.
LudaSHS• 22 марта 2025
Ответ дляYuljwa
Так тому там на танки люди виходили з українськими прапорами, і невзираючи на небезпеку. Це від любові до рашистів .
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Ну,то что наша пропаганда умеет на черное сказать белое,я в курсе.Как и в том,чем хуже дела в стране,тем неистовей эта пропаганда пытается доказать обратное.
А по вашим дописам еще четче видно,как вы пытаетесь оправдать коррупцию и воровство во время войны.Кто вы?
Ирина-bbd0• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Как аннексия и кацапская бреханина сделали круг и упёрли тему в украинскую коррупцию?))))
Чьтобы чьто?)))))
LudaSHS• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Знову маніпуляція
Прочитайте ще раз мої дописи про що вони. Ніхто свідомо корупцію не може виправдовувати, бо це шкода державі.
але і вона - наслідок війни якоюсь мірою. Бо не дає провести вибори, не має розвитку, є проблеми в різних сферах. Бо у війну можна наживатися більше, ніж у спокійний час. Наші гниди є , і були.
Не треба плутати проукраїнську позицію з позицію ’ за зе, трампа, порошенко і тд’
До речі в 19 році мені тут гнали що я пороха обілюю. Нічого не змінюється.
А у вас таки, перекладання вини за війну з пуйла і адвокатизація дій рф сквозить в дописах.
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Чьтобы чьто?)))))
Удалено администрацией...
LudaSHS• 22 марта 2025
Цей вихлоп Карсона, Віткофф і оця вся риторика просто тепер мед деяким верствам населення - любителям рашки
І з цим ще приходиться стикатися до всіх інших проблем
LudaSHS• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Анексія Криму при Президентстві Януковича прийшла через корупцію регіоналів? Тому пуйло на нас напав?, бааа
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Да,пуйло на нас напал потому,что мы слабы,бедны,зависимы и наша власть продажная.Аляску он не лезет забирать.
nabludatel• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Так.
У мого брата цукровий діабет 1-го типу. Він жив в Мелітополі. І щороку він за направленням лікувавя в Запорізькій обл лікарні безкоштовно.
Goku5927• 22 марта 2025
Країна-виродок. Сподіваюсь, українцям в США зараз весело, можна продовжувати робити селфі на Вол Стріт і хизуватися, що вони такі молодці живуть (тимчасово) на правах утікачей в країні-вторинному продукті
LudaSHS• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Тобто через партію регіоналів і Януковича напав в березні 2014 р?
Графиня Шезвездицкая• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Про Крым я прям,впечатлилась Вашей версией.
Т е.не то,что путину надоело быть в Крыму гостем,а хотел стать хозяином..а коррупция.
А что Вы употребляйте?
Life-game• 22 марта 2025
Ответ дляSonne8752
Когда в Запорожье и Херсоне был референдум, интересно?
Счас Виткофф проведёт лично подъедет и каждого спросит
LudaSHS• 22 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
А что Вы употребляйте?
Ви що не знали. Янукович корупціонер довів пуйла так !
Тож пішов анексувати Крим.
’’Аналітика яку ми заслужили ’
Графиня Шезвездицкая• 22 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Тож пішов анексувати Крим.
’’Аналітика яку ми заслужили ’
Не. Не так...
Янык так зализал дупло путина,что тот психанул