Anastasiia-9046• 22 марта 2025

США сошли с ума и поддерживают аннексию 4х "российских" областей

Спецпосланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф заявив, що Крим та і ’так звані чотири регіони: Донбас, Луганськ і ще два’ є найбільшими перешкодами для урегулювання війни, розпочатої Росією.

Джерело: Віткофф в інтервʼю американському пропагандисту Такеру Карлсону

Пряма мова: ’Вони російськомовні, були референдуми, де переважна більшість людей показали, що вони хочуть бути під владою Росії. Я вважаю, що це ключове питання конфлікту’.

Деталі: Віткофф додав, що це першочергова річ й ведеться дуже позитивна розмова.

За його словами, це завжди було проблемою, хоча про це, начебто, ніхто не хоче говорити.

Пряма мова: ’Це слон у кімнаті. Слон у кімнаті – це конституційні питання всередині України щодо того, на що вони можуть поступитися, коли йдеться про відмову від територій. Росіяни де-факто контролюють ці території. Питання в тому, чи визнає світ, що це російські території? Чи зможе Зеленський вижити політично, якщо визнає це? Це і є центральним питанням конфлікту. Абсолютно’.
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляSonne8752
кого?
что то у нас диалог с вами не клеится
Давайте склеим.Всех,кто хочет быть с Россией, отправляют туда.Почему тогда тех,кто хочет быть с Европой,не отправить в соответствущем направлении?Оставшиеся хоть спокойно поживут.
Nataliiazp• 22 марта 2025
Ответ дляолена олена
Так, це просто жахливо. Але ось вам приклад - мова має значення все ж. Хоча б щоб не було приводів таким уродам нести таку пургу
Так и та часть Запорожской области, которая оккупирована, разговаривает не на русском
Argesha• 22 марта 2025
Ответ дляSonne8752
мда
мне наверное никогда этого не понять
война... сколько народу погибло не за что.... столько семей без жилья и всего остались... а вы горюете по комуналке на болотах?
ахренеть
( в любом случае спасибо за вашу версию, до такого даже додуматься трудно)
А де саме я гарюю?
Я відповіла на ваш коментар щодо ’шутітє’.
Sonne8752• 22 марта 2025
Ответ дляArgesha
Якщо для вас елементарна соціальна політика - це ’ідеал’ - вас можна пожаліти, до чого держава довела вас. У більшості розвинених країн старі люди почуваються більш-менш захищено.
и да, до военных действий комуналка для большинтсва была незаметной...
это просто к сведенью
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Кто не давал сестре уехать на родину рОдную и бесплатно делать операции?))))
Она родилась в Украине.
In limbo• 22 марта 2025
Ответ дляnabludatel
І при цьому вони не приймають до уваги, що в Запорізькій в Херсоньській областях багато міст і сіл повністю україномовні.
Вони просто хочуть швиденько закрити це питання. За рахунок України, авжеж. Була би Україна хоч повністю україномовна, вигадали б іншу причину.
Sonne8752• 22 марта 2025
Ответ дляFightingFox
скажите, за что погибли люди?
за вступление в НАТО?
Полномасштабка когда началась зеленый заявил что его хотят повалить, сменить власть в Украине. За это погибли люди- чтобы он сидел плотно на стуле?
Ему Джонсон и Байден в Киеве нашептали воевать со страной в 5 раз больше.
И при этом параллельно заявляли, что победивших и проигравших в этой бойне не будет. Раша ослабляется, мы обороняемся.
давайте с начала - с 2014 года
так будет логичней, без вырывания слов из контекста
Sonne8752• 22 марта 2025
Ответ дляFightingFox
скажите, за что погибли люди?
за вступление в НАТО?
кто начал курс на нато?
или нас убивают что бы просто зеленского сменить?
nabludatel• 22 марта 2025
Ответ дляArgesha
Ну, пенсія 20-30 тис середня. Комуналка - копійки, ліки в лікарнях безкоштовно.
А так, звісно, ’шутітє’.
Які ліки безкоштовні? Зеленка?
Вокупації просто біда з медициною. Там лікарі повиїзджали. В окремих райцентрах немає лікарів взагалі.
У мене родичі жили в Мелітополі. Виїхали саме через жах з медициною. Бо якщо раніше з Мелітополя можна було поїхати лікуватися в Запоріжжя, Дніпро, Київ, то тепер М - типу столиця області. Далі нікуди. Там і до війни була дуже попередня медицина (але можна було їхати в область і далі), то тепер все. Люди залишилися з тими небагатьма лікарями, які лишилися.
Sonne8752• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
хм
я бы осталась там где спокойно
все хорошо в вашей версии, только европа на нас не напала
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляSonne8752
мда
мне наверное никогда этого не понять
ахренеть
А по вашему участь украицев заключается в том,чтобы одним погибнуть на бесконечной войне,а выжившим прозябать в нищете на фоне жирующей верхушки?И при этом заткнуться и молчать?
NYC• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Возможно.Вопрос в процентном соотношении везучих к невезучим.В Украине 5 к 100.
Начнем с того, что раша изначально богатая страна полезными ископаемыми , эмираты отдыхают.
Sonne8752• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Она родилась в Украине.
это прозвучит грубо, но факт, бабе осталось не долго, а ее потомкам тут еще жить и жить
FightingFox• 22 марта 2025
Ответ дляSonne8752
кто начал курс на нато?
Вы прекрасно знаете кто начал.
С чьей подачи, и при чьей поддержке.
Дальше- понеслась кобыла в щавель, зе не лучше тех кто слил унитарную Украину. Не лучше, а во много раз хуже.
nabludatel• 22 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
был в октябре 2022 года
Ви звідки пишете?
Запоріжжя ніколи не було в окупації.
Ніякого рос референдуму тут не було.
Sonne8752• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
нет, давайте кто еще не сдох, но подыхает вздыхать о комуналке на болотах
жесть
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляSonne8752
это просто к сведенью
Не подскажете сумму долгов украинцев за коммуналку?
Sonne8752• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
не подскажу
но уверенна вы осведомлены, если так, озвучьте
вам же не терпится
Ирина-bbd0• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Винтаж 2014
Мыло да мочало.начинаем всьо заново...
Sonne8752• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляSonne8752
Любое государство характеризует отношение к детям,старикам и людям с инвалилностью.И ее потомки тоже когда то постареют.Вы думаете,что то изменится?
Ирина-bbd0• 22 марта 2025
Шниперсон.переодевшись в сотый свой ник и авку .опять несет мирадобра в массы)))))
Манула• 22 марта 2025
Ответ дляIn limbo
Якщо справа в мові, тоді може Великобританія приєднає до себе США?
++
Те саме на думку прийшло з приводу мови.
А так просто у**бани, що тут казати
Vittoria66• 22 марта 2025
Ответ дляSonne8752
Когда в Запорожье и Херсоне был референдум, интересно?
Вот и меня очень удивил этот аргумент про референдум в Запорожской и Херсонской областях. Интересно, кто и когда его проводил?
nabludatel• 22 марта 2025
Ирина_Б ви не відповіли на моє питання щодо того, коли Запоріжжя було в окупації.
Відповідь: ніколи. Ніколи руські навіть не підходили до Запоріжжя. І ніколи тут не було ніякого референдуму.
І щодо референдуму. За даними руських в окупованій частині Запорізької обл на ньому прогосувало 37 тис людей. А населення Зап обл до війни 2.5 млн. Тобто проголосувало всього 1.5 % жителів області.
Маска-0b9f• 22 марта 2025
Ответ дляSonne8752
Удалено администрацией...
LudaSHS• 22 марта 2025
Ответ дляVittoria66
Так а рівень спецпосланця Віткоффа? Ладно у бульбашці пуйла це там Давно шиза, свой світ.
А перевірити інфу? Чи був реально той референдум всюди?
Ні, він не перевіряє , він тупо це несе з Москви на телебачення і Через Карсона вкидає американцям. Як сценарій.
Трампа я не беру до уваги, цей рижий дідо в голові більше одної інформації не тримає, йому навіть по темах різних, помічники готують 1-2 фрази обʼяснялок.
Там все зрозуміло, а от інші? як оно Рубіо, келог в цьому варитися?
Хоча про що я кажу, в Рейтарс було повідомленя, що розвідники Пентагону робили доклад, що не має оточення українських військових, але Трампу срати на свою розвідку, йому Сам!! путін по телефону сказав. Отакої
Sonne8752• 22 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
учитывая реалии ваша баба может пережить многих молодых, и переживет, я даже уверена
только вот вопрос - почему так?
все хотят жить
Witty• 22 марта 2025
Ответ дляPinkMa
там же повод - русскоязычное население
А в США население....
LudaSHS• 22 марта 2025
З фб
Прогнозую, що завдяки Віткоффу ми ще згадаємо клаптик землі з двома рабами, знищення снігурів, коров´ячі сльози та інші меми 2014 року.’