Рожайтретьего• 22 марта в 16:42
Термометр. Градусник
Купили без ртуті, скляний.І збити його важко *до мінімуму, щоб заміряти температуру.І показує стабільно одну і ту ж саму у всіх членів сім’ї (37.1).Підкажіть будь ласка,який взяти на заміну найкраще?
бибизяна• 22 марта в 16:44
У нас электронный омрон. Нужно держать 10 мин и тогда покажет такую же температуру, как обычный.
Швабристка• 22 марта в 16:45
скоро курси будуть продавати, як збити ці градусники
Є відео в ютуб, строго за інструкцією
Рожайтретьего
• 22 марта в 16:49
Та сбить это пол беды, температура у всех одинаково показывает и 37.1.Хотя она 100% выше.В этом и есть проблема из за которой ищу другой на замену.
Тролю як можу• 22 марта в 16:50
Електронний вже років 10. Ніяких проблем з ним, показує правильну температуру.
Забула що?• 22 марта в 16:55
Кладе е градусник в носок ’головою’ вниз і крутите той носок, тільки добре тримайте. Збиває прекрасно
Відморожена• 22 марта в 17:02
Ответ дляРожайтретьего
Значит он у вас просто неисправный. Сбиваются они, кстати , очень легко.
Замріяна• 22 марта в 17:52
Ответ дляРожайтретьего
покладіть в холодну воду ,якщо і там 37 то просто він несправний .В мене 4 такі і всі норм збиваються ,вам просто не пощастило