Ms. Доброта• 22 марта 2025

Попугай у сусідів

Ми живемо в будинку, де стіни тонкі і все дуже добре чути. Так от, проблема в сусідському папужці. Він цвірінькає цілодобово.
От що з цим робити мені, якщо він діє мені на нерви. Лікувати нерви я знаю, що треба. А от сусідці щось казати чи як вирішити це питання?
PORKA• 22 марта 2025
Радуйтесь, что там не глухая пенсионерка с псиной
Володарка мрій• 22 марта 2025
Співчуваю, але вам дійсно треба лікувати нерви. Сусідці ви нічого не скажете, вона нічого не порушує.
Звожу з розуму• 22 марта 2025
Ви цілий день вдома і сидите за тою стінкою де в сусідів папуга?
Вночі-біруши
Пугачиха• 22 марта 2025
Включите себе музыку для фона
автор Ms. Доброта • 22 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Вночі-біруши
Так, я винаймаю однокімнатну квартиру, я ВПО і працюю віддалено вдома. Я б з радістю кудись вийшла, але немає куди, крім в магазин, це 30 хвилин і знову я вдома.
Колись я 10 років ходила в офіс і взагалі не знала, і не чула, що робилось в моєму будинку, де моя власна квартира, а тепер так.
автор Ms. Доброта • 22 марта 2025
Ответ дляPORKA
Песик, який і сам не малий, і гавкає голосно в нашому будинку теж є. Але він живе набагато вище, тому до песика претензій немає.
автор Ms. Доброта • 22 марта 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Я не хочу так ні з ким сваритись. А це ж 100% буде сварка, бо у нас жінок інакше не може бути.
Кросівки оригінал• 22 марта 2025
Нічого не казати))))
НаБалКоніХодять• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Доброта
А кого-то из соседей бесит Ваш кашель, пуканье, вздохи, храп и прочее. И соседка имеет полное право послать Вас с Вашими претензиями. Может, она тоже ВПО и вывезла попугая из под обстрелов.
Василина Семеніч• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Доброта
Ідіть працювати в офіс, винайміть іншу квартиру. Чи що ви пропонуєте робити з папужкою, вбити?
Володарка мрій• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Доброта
Не потрібно ні розмовляти, ні, тим більше, сваритись. Ну які ви їй виставите претензії? Що папуга голосно цвірінькає? І що вона зробить, скрутить йому звук? Ви ж розумієте, що справа не в папузі, а в тонких стінах і вашій розхитаній нервовій системі.
Ваша сусідка не порушує абсолютно ніяких законів. Це не ремонтні роботи, не якийсь п´яний галас, це просто пташка.
Тому, нічого не кажіть, це немає сенсу.
Не можете там жити - переїжджайте.
Мені вас шкода, але до сусідки претензії безпідставні.
Советничаю тут• 22 марта 2025
Ви винаймаєте квартиру - тому нічого не зробите. Вас навіть слухати ніхто не стане((
Княгиня пітьми• 22 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Вночі-біруши
Попугаи ночью не чирикают. Они спят.
автор Ms. Доброта • 22 марта 2025
Добре, що під анонімом, признаюсь, що цих папужок терпіти не можу. От нащо таке заводити вдома. Воно кричить, розкидає своє пір´я, лушпиння, гадить по всій хаті от що в цьому класного? Чесно, я йому вже дуже лихої долі набажала, надіюсь мої думки матеріалізуються.
Можете мене матюкати, але це жах, а не домашня тваринка.
Василина Семеніч• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Доброта
А про що ви можете сваритись,якщо сусідка нічого не пооушує
Бува і таке• 22 марта 2025
Ответ дляВолодарка мрій
А я не вважаю , що справа в нервах. В батьків по сусідству живе собака, він гавкає без кінця, і це реально як тортури, монотонний дзявкіт. Так, сусіди автора нічого не порушують, але в не в нервах тут справа.
автор Ms. Доброта • 22 марта 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
То я ж поки нічого і не кажу, прийшла он з вами порадитись. І я не пукаю так, щоб чули сусіди, ви вже аж занадто перебільшуєте.
автор Ms. Доброта • 22 марта 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Ідіть і ви кудись)
Голубка миру• 22 марта 2025
Переезжать в собственный дом, раз сложно жить общежитием.
У нас еще эпичные было, одна психическая развонялась в чат дома, что ей после 10 вечера мешает отдыхать чей-то работающий фен. И ничего, что были графики отключения были до 22:00 и с 8 утра.
Читаешь такие смс и понимаешь, что крыша у многих необратимо течет
Василина Семеніч• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Доброта
Лікуйте нерви, бо справа не в папужці.
PORKA• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Доброта
Попугай вас переживет.
Володарка мрій• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Доброта
Люди іноді і таких чоловіків заводять і що?
Тому, папужка - то ще не найгірший варіант)
Княгиня пітьми• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Доброта
Так он же не у вас дома гадит, перья раскидывает и еду. Какая вам разница ?
Василина Семеніч• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Доброта
Ви взагалі якась геть неадекватна, собі краще щось набажайте, а можливо через таке ставлення до оточуючих і маєте лиху долю. Якийсь повний неалекват
Идеальная оптимистка• 22 марта 2025
Нашли где написать, тут соседи всегда святые.
Василина Семеніч• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Доброта
То ви так думаєте, а ще мабуть ходите туди-сюди і оце сусіди днями слухають
Хвець-тець• 22 марта 2025
Сочувствую Вам. У меня когда-то было 2 попугая, как только рассветало они цвиринькать начинали) После этого никаких птиц. Но ночью же они спят, почему Вы говорите что круглосуточно?
НаБалКоніХодять• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Доброта
Соседей опросите. Много нового о себе узнаете.
Василина Семеніч• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Доброта
Ідіть і ви кудись)
Мене нічого не турбує, тому залишаюся в себе вдома. Вас турбує, то слухайте вже десь, бідося. І не потрібно впо прикриватися
Пугачиха• 22 марта 2025
Если Вы умеете вежливо общаться с людьми, можно очень аккуратно попросить переселить попугая в другую комнату, но она может и не согласиться или нет такой возможности у нее. Но а так Вы ничего не сделайте конечно.