Дело было давно• 22 марта 2025
Друга вагітність та мігрень
Дівчата , питанння до тих хто має мігрені, панічні атаки , але навчився з ними дружити)
Чи щось змінилось під час вагітності , родів , як Ваш стан ? Чи щось змінилось
( погіршилось чи так і залишилось як було до того ). Дякую Вам за відповіді
Латвийские_Номера• 22 марта 2025
у меня не совсем мигрени, а частые головные боли, тоже боялась как же буду это терпеть без таблеток, но за беременность ни разу не заболела голова, там же сразу миорелакскнты природные вступают в силу.
Дело было давно
• 22 марта 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
А після того як народили ?
Латвийские_Номера• 22 марта 2025
Ответ дляДело было давно
А після того як народили ?
сразу вернулись и в 3 недели ребенку уже начала пить опять таблетки от боли.
Дело было давно
• 22 марта 2025
Ответ дляЦибулька зла
А що приймали до вагітності від мігрені?
Що я тілько не приймала , нічого не допомагає. Три години, лежу терплю .
Але «тріптани» начебто так називають не приймала
Дело было давно
• 22 марта 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Колись невропатолог мені сказала : «Після менопаузи стане легше»)
Латвийские_Номера• 22 марта 2025
Ответ дляДело было давно
будем ждать)
Руда ліса• 23 марта 2025
Ответ дляДело было давно
На жаль,не правда. Після 40 мігрені тільки розпочалися, і клімакс їм не заважає((
Перловая Кашка• 23 марта 2025
Ответ дляДело было давно
За 3 години мігрень не проходить. Мабуть, у вас щось інше
Дело было давно
• 23 марта 2025
Ответ дляПерловая Кашка
А через скільки має проходити мігрень?
Цибулька зла• 23 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
В моєї тітки навпаки після менопаузи пропали головні болі
Цибулька зла• 23 марта 2025
Ответ дляДело было давно
Так мігрень знімається триптанами. Якщо це дійсно мігрень. А не кластерний біль чи просто сильний головний біль. Чому не обстежуєтесь? Ще є менструальна мігрень. Це коли мігрень залежить від дня циклу. Точніше на початку місячних або по їх закінченню +/- 2 дні.
Перловая Кашка• 23 марта 2025
Ответ дляДело было давно
А через скільки має проходити мігрень?
Якщо не приймати триптани, вона може тривати кілька днів
Наша взяла• 23 марта 2025
Переживала тоже, но прошла мигрнь на время беременности. Не помню точно, через сколько началась, но очень скоро (возможно, потому что я второго ребенка грудью не кормила). Сейчас второй 2 года, от усталости мигрени иногда через день буквально(