Сиджу тихенько• 23 марта в 11:01

Допоможіть будь ласка.. Страх

Доброго дня. Дівчата допоможіть не зійти з розуму..Порадьте що робити.
Купляла я в магазинчику , він знаходиться на вулиці, маленький магазин з товарами для рукоділля, вибирала я там різне , і розсипала я бусінки і почала їх збирати , позбирала я ті бусіни і підняла я ще голки для вишивання і подала продавчині, хтось напевне загубив як купляв, ..я аж потім задумалась чи можу я так заразитись чимось. Я просто їх підняла і поставила на прилавок і продавець забрала ..я не вкололась ними ..але переживаю дуже чи я так не могла заразитись чимось ? Допоможіть..
БоВжеВільна• 23 марта в 11:02
Шопопало.
Мerida• 23 марта в 11:02
Ворую вкусняшки• 23 марта в 11:02
Капец у вас мозг затуманен
zajka12• 23 марта в 11:02
Ответ дляБоВжеВільна
Шопопало.
Ні, точно ні. Чайок з м´ятою і все наразд.
Мerida• 23 марта в 11:03
А почему от иголок, которыми не укололись можно заразиться, а от бусин нет?
Хочу наколоти губи• 23 марта в 11:04
Сколько реально больных вокруг. А деньги не страшно в руки брать?
Меряю от 0• 23 марта в 11:04
Не могла. ВИЧ на открытом воздухе не живет. Гепатит С нужно чтоб кровь в кровь попало, н
Хоть он и живет месяцами. Так что спите спокойно.
Усатая полосатая• 23 марта в 11:04
ну... я сама зашла в тему.....
Квітка Миру• 23 марта в 11:04
Пздц
На вас порчу навели
So_so• 23 марта в 11:04
Если это правда, Вам срочно надо к психиатру, это какое у Вас качество жизни((
Хи хи, ну ну• 23 марта в 11:10
Ви серйозно? Як Ви живете в цьому страшному світі? Все буде гаразд з Вами.
маска Ілона• 23 марта в 11:11
Ні, не могли
ПуГоФФка• 23 марта в 11:12
Ответ дляХочу наколоти губи
Деньги?
А продукты в магазине?
Така бойова Я• 23 марта в 11:18
Вы не могли заразиться никак. Тем более иглой для вышивания, которой чтоб кожу проколоть до крови нужно постараться. Тем более они какое то время лежали на открытом воздухе.
Пасхальний тролік• 23 марта в 11:21
Я вчера была в поликлинике и мне давали препарат через ингалятор и меня потом тоже взяла меньжа, что надеюсь оно все одноразовое
Я-ваш шанс• 23 марта в 11:38
У вас ОКР чи тривожний стан ?
Хочу в БАНю• 23 марта в 12:25
При такому розкладі ви могли б заразитися від будь-чого, що берете до рук. Звісно, ні!