Сиджу тихенько• 23 марта 2025

Допоможіть будь ласка.. Страх

Доброго дня. Дівчата допоможіть не зійти з розуму..Порадьте що робити.
Купляла я в магазинчику , він знаходиться на вулиці, маленький магазин з товарами для рукоділля, вибирала я там різне , і розсипала я бусінки і почала їх збирати , позбирала я ті бусіни і підняла я ще голки для вишивання і подала продавчині, хтось напевне загубив як купляв, ..я аж потім задумалась чи можу я так заразитись чимось. Я просто їх підняла і поставила на прилавок і продавець забрала ..я не вкололась ними ..але переживаю дуже чи я так не могла заразитись чимось ? Допоможіть..
БоВжеВільна• 23 марта 2025
Шопопало.
Мerida• 23 марта 2025
Ворую вкусняшки• 23 марта 2025
Капец у вас мозг затуманен
zajka12• 23 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Шопопало.
Ні, точно ні. Чайок з м´ятою і все наразд.
Мerida• 23 марта 2025
А почему от иголок, которыми не укололись можно заразиться, а от бусин нет?
Хочу наколоти губи• 23 марта 2025
Сколько реально больных вокруг. А деньги не страшно в руки брать?
Меряю от 0• 23 марта 2025
Не могла. ВИЧ на открытом воздухе не живет. Гепатит С нужно чтоб кровь в кровь попало, н
Хоть он и живет месяцами. Так что спите спокойно.
Усатая полосатая• 23 марта 2025
ну... я сама зашла в тему.....
Квітка Миру• 23 марта 2025
Пздц
На вас порчу навели
So_so• 23 марта 2025
Если это правда, Вам срочно надо к психиатру, это какое у Вас качество жизни((
Хи хи, ну ну• 23 марта 2025
Ви серйозно? Як Ви живете в цьому страшному світі? Все буде гаразд з Вами.
маска Ілона• 23 марта 2025
Ні, не могли
ПуГоФФка• 23 марта 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Деньги?
А продукты в магазине?
Така бойова Я• 23 марта 2025
Вы не могли заразиться никак. Тем более иглой для вышивания, которой чтоб кожу проколоть до крови нужно постараться. Тем более они какое то время лежали на открытом воздухе.
Пасхальний тролік• 23 марта 2025
Я вчера была в поликлинике и мне давали препарат через ингалятор и меня потом тоже взяла меньжа, что надеюсь оно все одноразовое
Я-ваш шанс• 23 марта 2025
У вас ОКР чи тривожний стан ?
Хочу в БАНю• 23 марта 2025
При такому розкладі ви могли б заразитися від будь-чого, що берете до рук. Звісно, ні!