ЯкаКраля• 23 марта в 12:01
А можно ли умереть от медикаментозного аборта?
язззззь!!!• 23 марта в 12:04
Запросто. Препарат викликає менструальну кровотечу, крововтрата може бути більшою, ніж потрібно
Наша взяла• 23 марта в 12:06
Можна. У мене була перфорація матки і велика кровотеча. 2 дня в комі
Свекруня• 23 марта в 12:06
Ответ дляНаша взяла
Перфорация после медикаментозного аборта?
Бойцовская• 23 марта в 12:07
Ответ дляНаша взяла
От таблеток?
Свекруня• 23 марта в 12:08
Ответ дляБойцовская
От таблеток?
Может Наша взяла запихивала их в матку?
Вічний двигун• 23 марта в 12:08
можно умереть от стакана воды
но это не значит что от воды умирают
по теме - нет
но это не значит что от воды умирают
по теме - нет
Наша взяла• 23 марта в 12:10
Ответ дляСвекруня
Так. Мені сказали в місці відриву плідного яйця. На мене не подіяла 1 доза. У мені ввели ще препарат
Незламна• 23 марта в 12:10
Я була у лікарні вискаблювали ЗВ, то дівчат з кровотечами та ускладненнями після мед.аборту була ціла палата.
Але це не означає що у всих так, це все в залежності від організму .
Свекруня• 23 марта в 12:11
Ответ дляНаша взяла
Перфорация- это механическое повреждение матки. При медикаментозном аборте это просто невозможно.
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 марта в 12:28
Тут недавно тема була, завмерша вагітність, таблетки. Відкрилась внутрішня кровотеча. Більше автор не відписалась :(
НаБалКоніХодять• 23 марта в 12:32
Ответ дляНаша взяла
А у вас точно була маткова вагітність? Бо виглядає так, ніби ви не розібралися, зрозуміли як зрозуміли. Або лікарі некомпетентні були. І наплели вам ’з три короба’
матка це м´язовий орган, маленьке плідне яйце не може ’прорвати’ м´яз, воно навіть ще толком не закріплене на такому строці. А ось внутрішню кровотечу, наприклад, в трубі, зі значним внутрішнім крововиливом - запросто.
Наша взяла• 23 марта в 12:55
Ответ дляНаБалКоніХодять
Діагноз у мене точний. У мене було 8 тижнів, а лікарі приватної клініки сказали можна робити аборт. Був діагноз через який варто було перенести впгітність. Мені дали першу таблетку, через 3 дні в самій клініці іншу. Нічого не відбулось. Дали ще одну, через 4 години дали інший препарат. Якщо хочете деталей, то далі мене просто розірвало в крові були всі стіни. Мене лишили на ніч в палаті. Летіло все як куски печінки. Був розрив артерії і стінки.
Ответ дляНаша взяла
Взагалі-то медикаментозний аборт бажано робити до 6 тижнів. Лікарі - дилетанти
ЧупакабраЗеБест• 23 марта в 15:48
Ответ дляНаша взяла
это какой то ужас, вам хоть матку смогли сохранить?
ЧупакабраЗеБест• 23 марта в 15:49
моя подруга умерла от очередного мед аборта у себя дома. 27 лет было.
Наша взяла• 24 марта в 06:20
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Так. У мене дівчинка 13 років. Але змогла доносити лише до 28 тижнів. Кесарів робили.