СКИБИДЫШь• 23 марта в 15:17

Куди краще з дітьми в Іспанію?

Куди краще поїхати саме в Іспанії в червні з дітьми ?? Де найкращі пляжі , отелі на березі?? Бірюзова , спокійна вода ?? Ніде не були в Іспанії😊порадьте , будь ласка 🙏
Неновая почта• 23 марта в 15:18
Валенсия
Принцепесочка• 23 марта в 15:20
Мы под Валенсией живем и в июне еще не купаемся, холодная вода.
АБВГДейка• 23 марта в 15:21
delphoto
Рогнеда Карповна• 23 марта в 15:22
Ответ дляАБВГДейка
фото
Пишіть свій особистий номер, місто і я з вами зустрінусь і допоможу вам, привезу їжу, одяг, памперси.
АБВГДейка• 23 марта в 15:27
Ответ дляРогнеда Карповна
Удалено администрацией...
Непозбувна Бентега• 23 марта в 15:40
Ми в Салоу були. Пляжі там такі собі, але є парк розваг «Парк Авентурв».
Вумна, аж страшно• 23 марта в 15:48
На Майорке были - чудесно
я Кукарача• 23 марта в 16:16
Да, может, только острова...
Скользкая• 23 марта в 16:32
Ответ дляВумна, аж страшно
На Майорке были - чудесно
На Майорці в червні море вже тепле?
Вумна, аж страшно• 23 марта в 16:43
Ответ дляСкользкая
На Майорці в червні море вже тепле?
23 градуса в среднем к концу июня
Сиджу тихенько• 23 марта в 17:06
Я с детьми 3 года подряд ездили в Лорет де Мар. В часть Финалс- это более спокойная, чем Лорет -там молодняк в основном тусит.
Ботанический сад, заход в море песчаный.
Пік Антна• 24 марта в 12:21
У вересні 24 р була в Пінеда де Мар (Коста Брава). Пляжі шикарні, широченні, піщані. Але всі шість днів були хвилі і глибина метрів за 7 від берега
Були на пляжі поблизу Лорет де мар, там теж дуже швидко глибина і теж хвилі там застали
https://www.google.com/maps/place/Platja+de+sa+Boa...