Джавеліна• 31 марта в 09:22
Вас не пригнічує, що потрібно щодня ходити на роботу?
З понеділка по п´ятницю, щодня. Наскільки вас це пригнічує і вганяє в депресію? Чи вам достатньо вихідних, щоб прийти в себе і відпустки?
Чи вважаєте це ви рабством, чи вам подобається такий ритм життя?
Форс мажор• 31 марта в 09:23
Мене пригнічує необхідність планувати витрати. А ходити на роботу буває навіть приємно
Джавеліна
• 31 марта в 09:24
Ответ дляДама с собачкой
не работаю на такой работе, и очень рада)
Ви працюєте віддалено з вільним графіком?
Леди_на_драндулете• 31 марта в 09:24
Пригнічує. Але я онлайн, тому пригнічує саме необхідність працювати.
Радує лише зарплата та коли досягаю своїх цілей на роботі, бо задоволена собою
Та легко!• 31 марта в 09:25
дуже. я просто не розумію, що це за життя... чому ми не як ті тахи вільні.
єдине що радує це що робота просто сидіти за компом. без напрягу
Єдина Країна• 31 марта в 09:25
Когда работала с 9 до 18 то было ощущение рабства.
Теперь у меня свободный график, появилась свобода действий
Дама с собачкой• 31 марта в 09:26
Ответ дляДжавеліна
50на50
Поліцейський патруль• 31 марта в 09:26
Ответ дляЛасковая_львица
Очень, поэтому работать бросила.
Джавеліна
• 31 марта в 09:27
Ответ дляТрусиковед
Мені подобається робота
Мені моя робота в принципі теж цікава. Але от зараз на вулиці дощ, залюбки б залишилась вдома. Болить голова - ти йдеш на роботу, живіт - на роботу. Відпроситись, щоб просто поїхати на 3 днів в той самий Львів не можеш і т.д
руки_Крюги• 31 марта в 09:27
Меня всегда такой график напрягал. Возможно потому,что я вечером не могу делать домашние дела до ночи как некоторые. Поэтому весь быть на выходные и получается и выходных то нет. Мне всегда третьего выходного не хватало. 12 часовой график подходил больше всегда. Но в нем могут быть ночные смены. Я их очень плохо переносила. Короче сейчас я не работаю и это,наверное,самый лучший вариант,хотя тоже есть свои минусы))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 31 марта в 09:27
вас уволить нужно, чтобы вы оценили прелесть работы, которую вы не цените)
Трусиковед• 31 марта в 09:28
Ответ дляДжавеліна
Ну, якщо мені погано, то без проблем можу залишитися вдома. А в інших випадках мені цікаво на роботі - новий досвід, спілкування
Джавеліна
• 31 марта в 09:28
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я вже сама звільнилась. Шукаю графік 3/3. Щоб більше вільного часу
Тётушка Лошадь• 31 марта в 09:29
Ответ дляДжавеліна
это вы сами себе так придумали, что не можете отпроситься
Та легко!• 31 марта в 09:29
Ответ дляДжавеліна
а чому ви не можете взяти відпустку, чи гнітить саме те що треба йти з заявою і просити
Джавеліна
• 31 марта в 09:31
Ответ дляТа легко!
Робота не офіційна, маленький колектив і немає заміни. Тобто коли мене немає, то роботу виконує колега, а свою не робить. Або начальниці доводиться ставати замість мене,бо моя робота найважливіша з усіх в офісі
Единорог помог• 31 марта в 09:33
люблю свою работу, но знаю точно что через 30 минут я получу на оперативке таких пизд.... поэтому пью кофе с сушеным манго. Готовлюсь)))
КондуктЕр тролейбуса• 31 марта в 09:35
Ответ дляСвятогорий
Удалено администрацией...
Вы сегодня не настроении? Я вижу, вы в ударе сегодня? Кучу тем абьюзивных настроили.
Сіточка• 31 марта в 09:35
У меня нет выбора, надо ж как-то ребенка кормить.Работу не люблю, не стараюсь совершенно, но и работа такая, что старайся или нет все равно никто не оценит
Балаболка• 31 марта в 09:36
Очень, тем более что такая работа, что одни нервы, и денег чтобы не помереть с голода
Не заздріть тьоті• 31 марта в 09:36
Не пригнічує. Працюю дистанційно, мене все влаштовує. Єдине що з відпусткою не знаю чи вийде, хочу тижні на два на море з дитиною, от як не поїду то буду пригнічена
КондуктЕр тролейбуса• 31 марта в 09:38
Ответ дляДжавеліна
А Ким Ви працюєте?
Джавеліна
• 31 марта в 09:38
Ответ дляНаташа_32
Если возникают такие мысли, пора менять такую работу. А кем работаете?
Я вже звільнилась. Завтра маю виходити на стажування 3/3 по 10 годин