кнопкодав• 23 марта в 21:05

Покажіть свій манікюр без гель-лаку

Хочу відмовитись від покриття і носити звичайні нігті, можливо з якимсь звичайним лаком. Цікаво подивитися зі сторони як можна зробити, щоб виглядало теж гарно і доглянуто. Як часто робите гігієнічний манікюр і покриваєте лаком?
Зоя Жорівна• 23 марта в 21:09
Мій. Роблю сама , приблизно раз на тиждень
Весняний Марафон• 23 марта в 21:12
автор кнопкодав • 23 марта в 21:15
Ответ дляЗоя Жорівна
Гарно. А чим це покриваєте?
Додекаэдр• 23 марта в 21:16
Ответ дляВесняний Марафон
фото
Які цікаві каблучки у вас на пальцях! Супер! Ви настільки неординарна в житті особистість?
Весняний Марафон• 23 марта в 21:18
Ответ дляДодекаэдр
Спасибо! Когда как, под настроение :)
Зоя Жорівна• 23 марта в 21:19
Ответ длякнопкодав
Гарно. А чим це покриваєте?
Зараз такий лак в два шари
Люблю кетчуп• 23 марта в 21:22
Как раз сняла вчера и честно это не так и красиво, хотела покрыть обычным но мне лень
Гравіцапа• 23 марта в 21:23
У мене без гелю гарно лише 3-4 дні. Потім нігті ламаються до мʼяса (((
Яйцеголовая• 23 марта в 21:27
Ось
Яйцеголовая• 23 марта в 21:28
Ой)) только увидела, что надо без) Сорри
KKrapochka• 23 марта в 21:30
Теж роблю манікюр сама раз в тиждень, маю суху кутикулу, тож рідше не виходить.
Специфика• 23 марта в 21:37
Роблю зараз тільки гігієнічний манікюр у майстра. Без гелю з літа. Поки нічим не вкриваю, планую прозоре покриття придбати, поки думаю.
Міс Всесвіт• 23 марта в 21:39
Ответ дляЗоя Жорівна
Зараз такий лак в два шари
У меня сушка такая, не понравилась.. трескается..
Mede• 23 марта в 21:43
Ответ дляЗоя Жорівна
Я теж як ви
Угги_в_горошек• 23 марта в 21:44
Я вже заросла . Два тижні не робила, покриваю різними відтінками нюда
Усміхайлик• 23 марта в 22:01
Пиляю 1-2 рази на тиждень. І так все життя. Люблю заощаджувати час
Мульйонерша• 24 марта в 00:01
Це все простий лак
Мульйонерша• 24 марта в 00:05
Нафаня Маня• 27 марта в 00:13
Ответ дляМульйонерша
фото
Ви робили водний дизайн? А на останньому такий лак чи втірка? Гарно, молодець👍
Мульйонерша• 27 марта в 09:50
Ответ дляНафаня Маня
Дякую! 😊😊
Там де фіолетово-білий мармур і фольга - це стемпінг
На другому фото - це такий лак (без втирки) + наклейки
Нафаня Маня• 27 марта в 19:05
Ответ дляМульйонерша
Дякую! 😊😊
Гарно! А я сьогодні в Єві була, дивіться, дівчата - є серія гарненьких нюдів, камуфляжиків у Катріс і по акції