Доктор Варвар• 23 марта в 23:04

Які помилки у вихованні ви не хочете повторювати зі свого дитинства?

Единорог_помог• 23 марта в 23:06
родители могли поднять руку, наорать сильно
А я с Рио-де-Житомира!• 23 марта в 23:07
Я їх вже повторила і не одну. А ті що повторила зі старшою дитиною і думала, що така розумна і з молодшою не повторю, повторюю і з молодшою, нажаль
Лівий Локіть• 23 марта в 23:07
Я б хотіла бути для свого сина опорою.
Аноним ФЕЯ• 23 марта в 23:09
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
О так, теж така фігня
Омлетик• 23 марта в 23:11
Не цькувати шо скажуть люди.
Дозволяти радіти без приводу.
Не робити свою дитину сенсом життя і всі невдачі в житті пояснювати, що жила для дитини, тим самим обрубаючи їй крила і прив´язуючи довічним почуттям провини.

Дати бути дитиною, не грузити дорослими проблемами, не примушувати робити хатні справи замість дорослих, не працювати на тих грьобаних городах все життя.
Мати широкий світогляд.
Не підіймати руку, кричати так, що прибуває до землі. Не знецінювати все через дрібницю.
Не бути токсом короче.
Всім шампаньського• 23 марта в 23:11
Мама мене ніколи не обіймала і не казала, що любить. Зараз, коли бачить як я обіймаю свою малу, бачу, що теж хоче так. Але між нами ніби якийсь поріг, який не можемо переступити.
маска Ілона• 23 марта в 23:12
не цепляться ко внешности (ты страшная, кривая, косоглазая, патлы спутанные), рассказывать основные жизненные базисы (гигиена, месячные и т.д.), а не ждать что сам(а) все узнает
Свисток ля-минор• 23 марта в 23:12
Не смотрю на это как на работу над ошибками. У меня в принципе другой подход.
ХтоЯкщоНеЯ• 23 марта в 23:18
Ответ дляВсім шампаньського
Те ж саме
Знову Я• 23 марта в 23:18
К сожалению повторяю(
ротцвеники• 23 марта в 23:20
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Те ж саме
Моя говорить,що раніше дітей не прийнято було обнімати...зато бити було прийнято
Тріль підпільний• 23 марта в 23:22
Не могу сказать. Мой ребенок отличается от меня в детстве кардинально. Поэтому даже если бы я захотела, я бы не смогла применять те методы, которые применяли мои родители. Мне свою дочь приходится воспитывать совершенно по-другому.
Капитошечка• 23 марта в 23:23
Сегодня день советчиц, которые старательно ищут у себя детские травмы?
ХтоЯкщоНеЯ• 23 марта в 23:23
Ответ дляротцвеники
Мене не били, але обійняти, похвалити не було.
Діти були ніби якийсь додаток, а не особистість
ХтоЯкщоНеЯ• 23 марта в 23:26
Ответ дляКапитошечка
Ми раді, що у вас все ок
Шлях до зірок• 23 марта в 23:26
Ну глобальные ошибки своей матери я не повторяю, зато есть другие, тоже важные…. Никто не идеален
Галя-краля• 23 марта в 23:44
У меня не будет детей
Коко Шанель• 23 марта в 23:58
Поднимать руку, унижать, обесценивать, не давать права выбора,что то запрещать «потому что я так сказала», да много чего.