БлинчикБезСметанки• 24 марта в 07:21

Порахувала 20 останніх тем і з них тільки дві на українській мові.

Давно не була , зайшла і здивувалася.
Навіть ракети нічому не вчать.
Тільки не треба мені про російську в окопах.
Манкоголік• 24 марта в 08:27
Ответ дляБутерброд и я
Пост ветерана з Одеси
Фигня. Обычная манипуляция. Я тоже часто манипулирую.
Ленивица-красавица• 24 марта в 08:27
Та коли вже до вас дійде, що мовний срач - одна з причин війни. І так, не російськомовні, а такі як ви, авториця, ті, хто постійно сепарує українців.

Не може існувати Україна одномовною навіть у тих кордонах, що лишилась. Бо російська для багатьох - не є мова танків, а мова їх предків.
всегдаДаДа• 24 марта в 08:27
Ответ дляБутерброд и я
Пост ветерана з Одеси
И что с этого? Вы не можете понять, что у людей есть свое мнение и постами какими-то нереально его поменять? Меня такое поражает , почему к кому-то нужно прислушиваться только потому что потому?
Силиконочка• 24 марта в 08:28
Ответ дляЧумачечая_
Це ви її не вчите, за прийняттям умов окупанта слідує Голодомор, і російськомовність не спасає від геноциду, хіба що ви серед тих, хто його проводить
Удалено администрацией...
Напланетянка• 24 марта в 08:28
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Удалено администрацией...
Чумачечая_• 24 марта в 08:28
Ответ дляЛенивица-красавица

🤦‍♀️»мова предків»? Ви серйозно? Якою ціною, вас не цікавить?
Манкоголік• 24 марта в 08:29
Ответ дляМЧСница
Так, звісно говорив, бо ще за царів знищувалась культура і мова, вкрадено навіть патріархат
Я теж говорили все своє свідоме життя російською, бабуся- українською, ею я розмовляла до школи, в садочок не ходила, а потом все, лише російська
І дійсно, всіх хто розмовляв українською, пропаганда завжди висміювала і принижувала, цілеспрямовано знищуючи ідентифікацію
Так говорите на украинском. Никто же не против. Только не цепляйтесь к тем, кто говорит на русском. Это их выбор.
ЧупакабраЗеБест• 24 марта в 08:29
Ответ дляБлинчикБезСметанки
От якраз вчу бо все життя була російськомовною , але ракети вчать.
слушайте, автор, а как это русскоязычные виноваты в том что вы, украиноязычные не создаете темы?
Маска-0b9f• 24 марта в 08:29
Ответ дляГостра на язик
это было в 70-х ( Покаяние) и только Западная Германия платила.
в 70-х на них точно никто не давил
Под чьм контролем была Западная Германия?
Трахтибидох• 24 марта в 08:30
Ответ дляЧумачечая_
В мене викликає жах, за кого будуть голосувати люди з подібним мисленням. Дуже прикро, що екзамен на громадянство не був введений 1991 року
Главное чтобы к моменту выборов, у вас право голоса не отобрали. А то в стране ничего не изменится к лучшему
Княгиня пітьми• 24 марта в 08:30
Ответ дляЛенивица-красавица

Ну так, винен той, хто вказує на проблему, а не той, хто її створює
Злюка-закусюка• 24 марта в 08:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Така смішна тема, люди не здатні вивчити мову країни в якій живуть все життя, але сраку рвуть щоб це оправдати🤷‍♀️😂😂😂
Та просто відчепіться від людей, які вже 3 роки живуть в постійному стресі, а від них отакі от закордонні патріотки вимагають ще й себе ламати в плані мови спілкування. Заради чого? Русня відступить?
Мама Чели• 24 марта в 08:31
Та ні автор , вже всі забули як на мові у 22-му щебетали , мені більше гірко зі ставлення до військових , до тих хто на фронті , бо вони вже не героі і не котики а дурні які не змогли відкупитись і ім ніхто не винен , 😔, тільки тут почитать , то неадекватні то ракети не так сбивають то ще щось , і нікому тих відданих життів не шкода і ніхто вже то не памʼятає , так родині тільки своій ,
Гостра на язик• 24 марта в 08:31
Ответ дляМаска-0b9f
покаяния Вилли Бренд , канцлер на выборах.
вот именно под западом, а не ссср
Манкоголік• 24 марта в 08:31
Ответ дляМЧСница
Вони такі ж як і російськомовні
Різниці нема
Це як тепле й мʼяке
Різницю розумієте?
На какой мне язык переходить, если меня изнасилует украиноязычный насильник?
Напланетянка• 24 марта в 08:32
Ответ дляСвідок Перемоги
Не треба захищати свою тупість і впертість. Говорите російською,то говоріть.. Але хоч не пишайтеся цим.
Р S . Народилася в Росії, до війни говорила російсько,потім як відрізало.
Ну, это ваш выбор и ваши психологические проблемы
Ранковий базар• 24 марта в 08:32
Ответ дляGvenna
А чого боятись? На адресу айпі чорний воронок приїде чи шо?
Ой воно то смішно, але іноді мені здається, ми дуже близько до цього воронка
Телячі ніжноСті• 24 марта в 08:32
Ответ дляMs. Сама прямота
Також цього не розумію , як можна жити в Україні йне знати мову. Я російськомовна з Харкова, українською володію вільно, переходжу при потребі в будь -який момент
А че переходить? Видать родичи там и надо с ними пообщатца
Чумачечая_• 24 марта в 08:32
Ответ дляГаля із Дарниці
В моем окружении киевлян, никто и не ’баловался’...
Ну це характеризує тільки вас і ваше оточення
Ангел-предохранитель• 24 марта в 08:32
Ответ дляМанкоголік
Вот сейчас было некрасиво и неуважительно. Не нужно опускаться до уровня некоторых.
Удалено администрацией...
Манкоголік• 24 марта в 08:32
Ответ дляЧумачечая_
Удалено администрацией...
Не сливайтесь. Ответьте по теме.
МЧСница• 24 марта в 08:32
Ответ дляМанкоголік
А хто чіпляється? Ви точно до мене?
Еще раз
Я говорю и на русском и на украинском
Только, в отличии от некоторых, я понимаю, почему я говорю русским
Да, на нем я думаю и говорю
Но от этого еще ужаснее осознание того, что со мной сделала педерастия, поменяв даже самое родное , на их внедренное
В этом трагизм
Княгиня пітьми• 24 марта в 08:33
Ответ дляГаля із Дарниці
Удалено администрацией...
Сколько_мне_лет?• 24 марта в 08:33
Ответ дляМЧСница
Гарний спить, але занадто недолугий, і не намагайтесь створити новий, від нього так же буде дешево бздіти, як і від нинішнього)
Всі тут аноніми і ви , доречі
Тож , звісно, ваше ПТУ, у всій красі тут проявлено)) цими ПТУ знищені люди праці, бо для таких як ви- ремісники- то смішно
Хоча хто ви?😁звичайна базікалка,неудчниця
Гарний спить? Том Харди? Григорий Решетник? Криштиану Роналду? И почему вы гарного называете недолугим?
Про бздіти - вы б ему не говорили, а то обидится.
Надеюсь вам, ’людина праці’ помогут квалифицированные специалисты.
Чумачечая_• 24 марта в 08:34
Ответ дляМанкоголік
Не сливайтесь. Ответьте по теме.
По теме перечитайте мої попередні пости, а ваші тупі питання - це просто типові маніпуляції
Анонимарик• 24 марта в 08:34
Берете - и пишете украинской. И все кому хочется писать украинской тоже также.
МЧСница• 24 марта в 08:34
Ответ дляМама Чели
Удалено администрацией...
Пес Патрон• 24 марта в 08:34
Ответ дляАфродитаПетровна
О, це щось новеньке на форумі (ніт) чия думка не подобається звинувачувати Германіми, Штатами, Польщами etc.
Ні, шановна, в Києві.
Ну вот и сидите себе в Киеве и не учите людей на каком языке им говорить. А то немцев уже оправдали ))) А на Закарпатье на венгерском можно говорить?
Княгиня пітьми• 24 марта в 08:34
У цій темі місцеві матрьохи у коаліції з місцевими російськомовними
Окsид• 24 марта в 08:34
на превиликий жаль людям подобається кожен день дивитись на вбиство наших рашиськими ракетами. Вони до останнього будут виправдовувати рашиків. Кожного б відправила на розмінування полів від рашиських мін, хай там би подаріли подаруночкам від руських.