БлинчикБезСметанки• 24 марта в 07:21
Порахувала 20 останніх тем і з них тільки дві на українській мові.
Давно не була , зайшла і здивувалася.
Навіть ракети нічому не вчать.
Тільки не треба мені про російську в окопах.
Навіть ракети нічому не вчать.
Напланетянка• 24 марта в 08:34
Ответ дляMs. Сама прямота
Також цього не розумію , як можна жити в Україні йне знати мову. Я російськомовна з Харкова, українською володію вільно, переходжу при потребі в будь -який момент
Куда переходите?
Манкоголік• 24 марта в 08:35
Ответ дляЧумачечая_
В мене викликає жах, за кого будуть голосувати люди з подібним мисленням. Дуже прикро, що екзамен на громадянство не був введений 1991 року
Я не хожу голосовать. И вот это вот ’гражданство’ не считаю каким-то особым бонусом.
Сколько_мне_лет?• 24 марта в 08:36
Ответ дляМанкоголік
На какой мне язык переходить, если меня изнасилует украиноязычный насильник?
Этот вопрос нельзя тут задавать. Пани злятся и психуют.
Бутерброд и я• 24 марта в 08:36
Ответ дляWill_Be...
Уважаю ’посты ветеранов’, потому, что писать посты тем. кто реально воюет - некогда. Пусть, хоть ветераны пишут. Им, в принципе, плевать на каком языке или мове кричат про ’птичек’, или КАБы.
Що ви несете, цей ветеран втратив обидві кінцівки на війні
Will_Be...• 24 марта в 08:36
Ответ дляОкsид
на превиликий жаль людям подобається кожен день дивитись на вбиство наших рашиськими ракетами. Вони до останнього будут виправдовувати рашиків. Кожного б відправила на розмінування полів від рашиських мін, хай там би подаріли подаруночкам від руських.
О! А куда отправите русскоязычных солдат из ЗСУ? Моего мужа. например, и ещё, целую роту таких же, как он - русскоязычных.
Чумачечая_• 24 марта в 08:36
Ответ дляБутерброд и я
Пост ветерана з Одеси
Про що я і написала, мені не зрозуміти, навіщо люди ускладнюють життя своїм дітям і онукам
Ранковий базар• 24 марта в 08:36
Ответ дляСиликоночка
Нащо вам українська в Америці? Забудьте собі і живіть спокійно
Як навіщо, щоб на форумі неї хизуватися. Тільки раніше пані писала російською тут. Ну хоча може й запамятовала я
МЧСница• 24 марта в 08:36
Ответ дляМанкоголік
В поліцію дзвоніть, навіть якщо вас зґвалтує поляк, чи росіянин, чи іспанець
Але якщо на теріторію України, то державна мова в ній- українська, заяву пишіть нею
Якщо в польщі- польською , в Іспанії- іспанською, і не матиме значення, якою мовою говорить насильник
Це, здається, зрозуміло, невже ні?
Манкоголік• 24 марта в 08:37
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
Не надо. Давайте оставим языковых притрушенных. А то на сайте совсем скучно будет)
Силиконочка• 24 марта в 08:37
Ответ дляМЧСница
Це, здається, зрозуміло, невже ні?
Тобто на території України україномовним можна гвалтувати? Бо ми не відповіли на запитання
Силиконочка• 24 марта в 08:37
Ответ дляРанковий базар
Цирк на дроті
Справжній українець має бути: патріотичним і україномовним, його має дуже нудити від всього російського, хай ще не забуває, періодично, побурчати і понудитись на поляків, німців і на всю Европу, за те, що вона без яєць, пофукати на Трампа, поржати над мемами на американців, назвати Маска дебілом, як мінімум два рази в день, обуритися, що нема підтримки, і вся ця грьобана Европа знову без яєць, а от в нас - яйця ого-го ! Вилити своє обурення на всіх тих гнид, використовуючи американський айфон, інтернет, соц мережу. І тоді, вже точно день пройшов не зря, і то точно наблизило нас до перемоги.
Пес Патрон• 24 марта в 08:37
Ответ дляБутерброд и я
И до сих пор не понял почему война?
Маска-0b9f• 24 марта в 08:38
Давайте еще больше мовной ругни.А тем временем,одна страна забирает наши территории,другая наши полезные ископаемые,атомные станции и может еще чего прихватит.А через пару десятилетий будет неистовый вой стоять,как за ядерным оружием:как же так,забралииии.Приписочка маленькая:Если к тому времени Украина сохранится хоть в каком виде.
Манкоголік• 24 марта в 08:38
Ответ дляТрахтибидох
Главное чтобы к моменту выборов, у вас право голоса не отобрали. А то в стране ничего не изменится к лучшему
А вот это весьма прискорбно, но всё к тому и идёт..
Чумачечая_• 24 марта в 08:38
Ответ дляСоседка Маши
Самоуважение это как раз наоборот, не предовать себя, свое происхождение, свой родной язык...
Та вивчи його спочатку🤦♀️ щоб не предОвать
Will_Be...• 24 марта в 08:38
Ответ дляБутерброд и я
Как он их потерял - я не знаю, не была свидетелем. Но,если его смогли списать из армии - значит, ветеран не простой. У нас списывают из армии или полностью лежачими, или вперед ногами. И, да, я повторю - на фронте плевать на то, на каком языке ты говоришь. Это только в тылу умники считают себя сильно умными, что бы травить людей за то, на каком языке они говорят.
Манкоголік• 24 марта в 08:39
Ответ дляМама Чели
Та ні автор , вже всі забули як на мові у 22-му щебетали , мені більше гірко зі ставлення до військових , до тих хто на фронті , бо вони вже не героі і не котики а дурні які не змогли відкупитись і ім ніхто не винен , 😔, тільки тут почитать , то неадекватні то ракети не так сбивають то ще щось , і нікому тих відданих життів не шкода і ніхто вже то не памʼятає , так родині тільки своій ,
Вы всё смешали в кучу. Они котики, и мы им очень благодарны. Но при чем тут язык?
Почемучка• 24 марта в 08:39
Ответ дляАнгел-предохранитель
Удалено администрацией...
Анонимарик• 24 марта в 08:40
Ответ дляОкsид
Чистейшая манипуляция. Кому это нравиться каждый день смотреть на убийства и рисковать быть убитым? Это тут при чем? Хватит делить украинцев. Это путь в никуда.
Ленивица-красавица• 24 марта в 08:40
Ответ дляЧумачечая_
🤦♀️»мова предків»? Ви серйозно? Якою ціною, вас не цікавить?
У моєму випадку - ціною кохання.
Мама - росіянка, тато - українець. Обидві мови люблю і шаную.
І не вчу на відміну від вас лише через питання геополітики. Аби не війна до вас би не дійшло, що варто вивчити українську.
А я все життя двомовна, змалечку. І в моєму домі Шевченка шанували одночасно з Пушкіним, Булгакова з Лесею, а Франка з Достоєвським.
А ви лише й вмієте, що срачі розводити, на співгромадян ярлики вішати та перевзуватись відмовляючись від коріння.
МЧСница• 24 марта в 08:41
Ответ дляСколько_мне_лет?
Гарний спить?
Том Харди? Григорий Решетник? Криштиану Роналду? И почему вы гарного называете недолугим?
Про бздіти - вы б ему не говорили, а то обидится.
Надеюсь вам, ’людина праці’ помогут квалифицированные специалисты.
Том Харди? Григорий Решетник? Криштиану Роналду? И почему вы гарного называете недолугим? Про бздіти - вы б ему не говорили, а то обидится.
Спитч) але вам дуже важко трохи подумати, вірно, то ви вчепитесь за автовиправлення і на тому спробуєте по гавкати 😁все написание адресовано саме вам, я вимушена попрощатись, бо йду на роботу, а вам, я так розумію, в вашій « хрущовці» ( наследіє теж) , є багато часу на ролздуми на вашому продавленому дивані, то дєрзайте, як вам ваша історична батьківщина вєлєла 😁але диван вам вам і залишиться😉😁
Манкоголік• 24 марта в 08:42
Ответ дляМЧСница
А хто чіпляється? Ви точно до мене?
Еще раз
Я говорю и на русском и на украинском
Только, в отличии от некоторых, я понимаю, почему я говорю русским
Да, на нем я думаю и говорю
Но от этого еще ужаснее осознание того, что со мной сделала педерастия, поменяв даже самое родное , на их внедренное
В этом трагизм
Еще раз
Я говорю и на русском и на украинском
Да, на нем я думаю и говорю
В этом трагизм
А со мной никто ничего не делал. Я с рождения говорю на русском и люблю его..
Ангел-предохранитель• 24 марта в 08:42
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
Мавка• 24 марта в 08:42
Ответ дляСhanelKa
И все это он должен делать, сидя на пособиях в Германии. Это важно !
Княгиня пітьми• 24 марта в 08:42
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...