БлинчикБезСметанки• 24 марта 2025
Порахувала 20 останніх тем і з них тільки дві на українській мові.
Давно не була , зайшла і здивувалася.
Навіть ракети нічому не вчать.
Тільки не треба мені про російську в окопах.
Навіть ракети нічому не вчать.
Напланетянка• 24 марта 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Також цього не розумію , як можна жити в Україні йне знати мову. Я російськомовна з Харкова, українською володію вільно, переходжу при потребі в будь -який момент
Куда переходите?
Манкоголік• 24 марта 2025
Ответ дляЧумачечая_
В мене викликає жах, за кого будуть голосувати люди з подібним мисленням. Дуже прикро, що екзамен на громадянство не був введений 1991 року
Я не хожу голосовать. И вот это вот ’гражданство’ не считаю каким-то особым бонусом.
Сколько_мне_лет?• 24 марта 2025
Ответ дляМанкоголік
На какой мне язык переходить, если меня изнасилует украиноязычный насильник?
Этот вопрос нельзя тут задавать. Пани злятся и психуют.
Бутерброд и я• 24 марта 2025
Ответ дляWill_Be...
Уважаю ’посты ветеранов’, потому, что писать посты тем. кто реально воюет - некогда. Пусть, хоть ветераны пишут. Им, в принципе, плевать на каком языке или мове кричат про ’птичек’, или КАБы.
Що ви несете, цей ветеран втратив обидві кінцівки на війні
Will_Be...• 24 марта 2025
Ответ дляОкsид
на превиликий жаль людям подобається кожен день дивитись на вбиство наших рашиськими ракетами. Вони до останнього будут виправдовувати рашиків. Кожного б відправила на розмінування полів від рашиських мін, хай там би подаріли подаруночкам від руських.
О! А куда отправите русскоязычных солдат из ЗСУ? Моего мужа. например, и ещё, целую роту таких же, как он - русскоязычных.
Чумачечая_• 24 марта 2025
Ответ дляБутерброд и я
Пост ветерана з Одеси
Про що я і написала, мені не зрозуміти, навіщо люди ускладнюють життя своїм дітям і онукам
Ранковий базар• 24 марта 2025
Ответ дляСиликоночка
Нащо вам українська в Америці? Забудьте собі і живіть спокійно
Як навіщо, щоб на форумі неї хизуватися. Тільки раніше пані писала російською тут. Ну хоча може й запамятовала я
МЧСница• 24 марта 2025
Ответ дляМанкоголік
В поліцію дзвоніть, навіть якщо вас зґвалтує поляк, чи росіянин, чи іспанець
Але якщо на теріторію України, то державна мова в ній- українська, заяву пишіть нею
Якщо в польщі- польською , в Іспанії- іспанською, і не матиме значення, якою мовою говорить насильник
Це, здається, зрозуміло, невже ні?
Манкоголік• 24 марта 2025
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
Не надо. Давайте оставим языковых притрушенных. А то на сайте совсем скучно будет)
Силиконочка• 24 марта 2025
Ответ дляМЧСница
Це, здається, зрозуміло, невже ні?
Тобто на території України україномовним можна гвалтувати? Бо ми не відповіли на запитання
Силиконочка• 24 марта 2025
Ответ дляРанковий базар
Цирк на дроті
Справжній українець має бути: патріотичним і україномовним, його має дуже нудити від всього російського, хай ще не забуває, періодично, побурчати і понудитись на поляків, німців і на всю Европу, за те, що вона без яєць, пофукати на Трампа, поржати над мемами на американців, назвати Маска дебілом, як мінімум два рази в день, обуритися, що нема підтримки, і вся ця грьобана Европа знову без яєць, а от в нас - яйця ого-го ! Вилити своє обурення на всіх тих гнид, використовуючи американський айфон, інтернет, соц мережу. І тоді, вже точно день пройшов не зря, і то точно наблизило нас до перемоги.
Пес Патрон• 24 марта 2025
Ответ дляБутерброд и я
И до сих пор не понял почему война?
Маска-0b9f• 24 марта 2025
Давайте еще больше мовной ругни.А тем временем,одна страна забирает наши территории,другая наши полезные ископаемые,атомные станции и может еще чего прихватит.А через пару десятилетий будет неистовый вой стоять,как за ядерным оружием:как же так,забралииии.Приписочка маленькая:Если к тому времени Украина сохранится хоть в каком виде.
Манкоголік• 24 марта 2025
Ответ дляТрахтибидох
Главное чтобы к моменту выборов, у вас право голоса не отобрали. А то в стране ничего не изменится к лучшему
А вот это весьма прискорбно, но всё к тому и идёт..
Чумачечая_• 24 марта 2025
Ответ дляСоседка Маши
Самоуважение это как раз наоборот, не предовать себя, свое происхождение, свой родной язык...
Та вивчи його спочатку🤦♀️ щоб не предОвать
Will_Be...• 24 марта 2025
Ответ дляБутерброд и я
Как он их потерял - я не знаю, не была свидетелем. Но,если его смогли списать из армии - значит, ветеран не простой. У нас списывают из армии или полностью лежачими, или вперед ногами. И, да, я повторю - на фронте плевать на то, на каком языке ты говоришь. Это только в тылу умники считают себя сильно умными, что бы травить людей за то, на каком языке они говорят.
Манкоголік• 24 марта 2025
Ответ дляМама Чели
Та ні автор , вже всі забули як на мові у 22-му щебетали , мені більше гірко зі ставлення до військових , до тих хто на фронті , бо вони вже не героі і не котики а дурні які не змогли відкупитись і ім ніхто не винен , 😔, тільки тут почитать , то неадекватні то ракети не так сбивають то ще щось , і нікому тих відданих життів не шкода і ніхто вже то не памʼятає , так родині тільки своій ,
Вы всё смешали в кучу. Они котики, и мы им очень благодарны. Но при чем тут язык?
Почемучка• 24 марта 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Удалено администрацией...
Анонимарик• 24 марта 2025
Ответ дляОкsид
Чистейшая манипуляция. Кому это нравиться каждый день смотреть на убийства и рисковать быть убитым? Это тут при чем? Хватит делить украинцев. Это путь в никуда.
Ленивица-красавица• 24 марта 2025
Ответ дляЧумачечая_
🤦♀️»мова предків»? Ви серйозно? Якою ціною, вас не цікавить?
У моєму випадку - ціною кохання.
Мама - росіянка, тато - українець. Обидві мови люблю і шаную.
І не вчу на відміну від вас лише через питання геополітики. Аби не війна до вас би не дійшло, що варто вивчити українську.
А я все життя двомовна, змалечку. І в моєму домі Шевченка шанували одночасно з Пушкіним, Булгакова з Лесею, а Франка з Достоєвським.
А ви лише й вмієте, що срачі розводити, на співгромадян ярлики вішати та перевзуватись відмовляючись від коріння.
МЧСница• 24 марта 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Гарний спить?
Том Харди? Григорий Решетник? Криштиану Роналду? И почему вы гарного называете недолугим?
Про бздіти - вы б ему не говорили, а то обидится.
Надеюсь вам, ’людина праці’ помогут квалифицированные специалисты.
Том Харди? Григорий Решетник? Криштиану Роналду? И почему вы гарного называете недолугим? Про бздіти - вы б ему не говорили, а то обидится.
Спитч) але вам дуже важко трохи подумати, вірно, то ви вчепитесь за автовиправлення і на тому спробуєте по гавкати 😁все написание адресовано саме вам, я вимушена попрощатись, бо йду на роботу, а вам, я так розумію, в вашій « хрущовці» ( наследіє теж) , є багато часу на ролздуми на вашому продавленому дивані, то дєрзайте, як вам ваша історична батьківщина вєлєла 😁але диван вам вам і залишиться😉😁
Манкоголік• 24 марта 2025
Ответ дляМЧСница
А хто чіпляється? Ви точно до мене?
Еще раз
Я говорю и на русском и на украинском
Только, в отличии от некоторых, я понимаю, почему я говорю русским
Да, на нем я думаю и говорю
Но от этого еще ужаснее осознание того, что со мной сделала педерастия, поменяв даже самое родное , на их внедренное
В этом трагизм
Еще раз
Я говорю и на русском и на украинском
Да, на нем я думаю и говорю
В этом трагизм
А со мной никто ничего не делал. Я с рождения говорю на русском и люблю его..
Ангел-предохранитель• 24 марта 2025
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
Мавка• 24 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
И все это он должен делать, сидя на пособиях в Германии. Это важно !
Княгиня пітьми• 24 марта 2025
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...