миссАрфография• 24 марта в 10:18

Стогодні вітруган. В садках ваших дітей ведуть на вулицю?

Я вважаю що там нема що сьогодні робити, сиро холодно вітер🤷‍♀️, у нас ще садок між будинками, постійно протягті так.
Написала їм, чи поведуть. Кажуть як дощ не авде, то да. Кажу що вітер. Кажуть: «у нас на територіі нема деоев. І є альтанка»
Я якось не зрозуміла
Упругая попка• 24 марта в 10:19
Вы зимой вообще не выходите, я так понимаю? Холодно же и ветер может быть.
dulenok• 24 марта в 10:20
о боже, ветер!!!
Веселуха Муха• 24 марта в 10:20
люди в теплицах живут со своими детьми
автор миссАрфография • 24 марта в 10:21
Ответ дляУпругая попка
Тю
Давайте без балагану. Якщо поривчатий вітер для вас те саме що мороз, то значить тема не для Вас
ТаЕщеОптимистка• 24 марта в 10:21
Ответ длямиссАрфография
Тю
а что не так с таким ветром?
чем он опасен?
Упругая попка• 24 марта в 10:23
Ответ длямиссАрфография
Тю
У вас написано ,,сиро холодно ветер,,. Дайте угадаю, ребенок часто болеет
автор миссАрфография • 24 марта в 10:23
Ответ дляdulenok
о боже, ветер!!!
А що дитині на вітру-то робить? Ви б гуляли годину, коли, вибачте, в харю дує без перестану. Ви виходили сьогодні на вулицю? Не знаю де саме Ви територіально, але мене с ніг сшибало, візок перекидало можно вважати
автор миссАрфография • 24 марта в 10:24
Ответ дляУпругая попка
Боліють люди від грві. І ні. Раз на рік
Дама-мадама• 24 марта в 10:24
У нас во дворе частный сад есть. Гулять детей выводят исключительно во двор ( воспитателей выходит много, но никто не следит за теми детьми). Дома высокие и построены так, что тоже постоянно сквозняки. Никого этот факт не волнует, выводят во двор ( хотя рядом есть парк).
Айпишница• 24 марта в 10:25
Де той вірУган?
Автор, правильно вітрюган
автор миссАрфография • 24 марта в 10:25
Ответ дляДама-мадама
Те саме, приватний в дворі, між висотками урагани систематично. Виходиш за ЖК - жаріща і штиль
автор миссАрфография • 24 марта в 10:25
Ответ дляАйпишница
Де той вірУган?
Автор, правильно вітрюган
Правильно - «вітер»
Дама-мадама• 24 марта в 10:25
Ответ длямиссАрфография
Да. Но если везде ветер, тогда во дворе вообще ппц что творится
Здесь вас не поймут. Тут большинство больных , по колено в соплях и т.д. в сад водят и считают себя молодцами
ЛюбимаЯНЬ• 24 марта в 10:27
Ответ длямиссАрфография
Тю
Тоже самое , обычная погода
автор миссАрфография • 24 марта в 10:27
Ответ дляАйпишница
Де той вірУган?
Автор, правильно вітрюган
Де де. Кругом.
Я не те що боюся. Я можу і речі тепліші принести. Просто я не розумію ЩО там робити. Пісок мокрий, горки мокрі, карусель мокра. Ну що робити? Стояти дихати? Годину? Моя таке точно не любить. Просто сенс прогулянки? Постояти нічого не робити?
Айпишница• 24 марта в 10:30
Ответ длямиссАрфография
Де де. Кругом.
Немає нікого вітрУгану, не вигадуйде.
Ви добровільно віддали дитину в дошкільний заклад, всі запитання зайві.
Любить ваша чи не любить, нікого не цікавить
автор миссАрфография • 24 марта в 10:31
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Тоже самое , обычная погода
15й комент дивіться
Дорослі йдуть по справах. Треба. А уявіть що вам нічо не треба. вихідний. А ви маєте піти, встати посеред вулиці (ну або хочете на карусель, а вона мокра), і стояти обдуватися нехілим вітром годину, і немає чим зайнятися - все мокре, ні в піску покопатист, ні на качелялях покататися, ні на гірці(в вашому, дорослому випадку - закриті всі магазини, салони, немає транспорту, немає ресторанів і кав‘ярень.
Первоклашка Я• 24 марта в 10:31
Мой в школе. Каникулы. Собрались идти кататься на великах).
Так что ваши прогулки в павильоне - вполне ок)
Упругая попка• 24 марта в 10:32
Ответ длямиссАрфография
15й комент дивіться
Дети всегда найдут, чем себя занять. Их много, вообще не проблема.
Первоклашка Я• 24 марта в 10:32
Ответ длямиссАрфография
15й комент дивіться
Почему вы решили, что то, что все вокруг мокрое - их остановит?)
автор миссАрфография • 24 марта в 10:32
Ответ дляАйпишница
Немає нікого вітрУгану, не вигадуйде.
Так а що, вихователям подобається гуляти із ними? Ну я вашу відповідь зрозуміла так - що типу є прогулянка, ведуть, бо там можна з дітьми нічо не робить, вони самі бігають, вихователі ляси точать, телефони клацають. Того вони типу люблять прогулянку.
Лагшмивара• 24 марта в 10:33
Що не зрозуміло?
Пояснили ж: коли вітер діти не будуть гуляти під деревами, щоб якась суха гілка не відламалсь і не вдарила дитину.
Все . Вони будуть в альтанці.
Айпишница• 24 марта в 10:33
Ответ длямиссАрфография
Не водіть в садок
Лагшмивара• 24 марта в 10:35
Ответ длямиссАрфография
Ну так, лише вдягнути 20 шт, потім роздягнути і дивитися, чи малі ніде не полізли на площадці.
Первоклашка Я• 24 марта в 10:35
Ответ длямиссАрфография
А группе что им помешает лясы точить и телефоны клацать?
автор миссАрфография • 24 марта в 10:35
Ответ дляУпругая попка
У мене садочок з вікна видно. В групі є діти 4 роки, а є малі як моя, 2-3 роки
І малі - в основному щоразу катаються на каруселі, крутяться. Моя ще на гірку ходить. Біганини не помітила. Рухливих ігор з двтьми нема як виду, організованих)
Більші діти - в піску будують
Ну каруселі, власне, мокрі. І гірка
автор миссАрфография • 24 марта в 10:37
Ответ дляПервоклашка Я
Що Ви маєте на увазі? Кого «їх»? Дітей? Дитину від з‘їзжання з мокрої горки зазвичай зупиняю я. Бо вже комбінезони не носять, а штани від такого за раз промокнуть.
Упругая попка• 24 марта в 10:37
Ответ длямиссАрфография
Більші діти - в піску будують
Ну каруселі, власне, мокрі. І гірка
Не понимаю. Вы сидите дома и наблюдаете за тем, что вам не нравится, вместо того, чтобы оставить ребенка дома.
автор миссАрфография • 24 марта в 10:37
Ответ дляАйпишница
Не водіть в садок
Ха ха
автор миссАрфография • 24 марта в 10:38
Ответ дляЛагшмивара
Та там не 20
11 на двох вихователів