миссАрфография• 24 марта в 10:18
Стогодні вітруган. В садках ваших дітей ведуть на вулицю?
Я вважаю що там нема що сьогодні робити, сиро холодно вітер🤷♀️, у нас ще садок між будинками, постійно протягті так.
Написала їм, чи поведуть. Кажуть як дощ не авде, то да. Кажу що вітер. Кажуть: «у нас на територіі нема деоев. І є альтанка»
Я якось не зрозуміла
миссАрфография
• 24 марта в 10:39
Ответ дляПервоклашка Я
А группе что им помешает лясы точить и телефоны клацать?
В группі там «розклад» . То заняття, то якісь танці. В группі займаються з ними
Первоклашка Я• 24 марта в 10:39
Ответ длямиссАрфография
Що Ви маєте на увазі? Кого «їх»? Дітей? Дитину від з‘їзжання з мокрої горки зазвичай зупиняю я. Бо вже комбінезони не носять, а штани від такого за раз промокнуть.
А почему вы своего ребёнка одеждой не обеспечили для прогулок? Сейчас полукомбез деми можно б.у. за смешные деньги купить
миссАрфография
• 24 марта в 10:41
Ответ дляУпругая попка
Не понимаю. Вы сидите дома и наблюдаете за тем, что вам не нравится, вместо того, чтобы оставить ребенка дома.
Залишати немає необхідності
Хіба що забрати раніше. Ми, власне, до сну ходимо і так. Забираю перед сном, а так - можу до прогулянки забрати просто. Того і написала, запитала у алміністратора чи ведуть. Якби написали ні, то сенс вдома лишати був би
Упругая попка• 24 марта в 10:44
Ответ длямиссАрфография
Залишати немає необхідності
Если бы написали, что не ведут на прогулку, был бы сенс оставлять дома. Но то, что ведут- плохо. А оставлять дома нет необходимости😂😂😂. Что вы хотите?
миссАрфография
• 24 марта в 10:45
Ответ дляПервоклашка Я
Ну бо я погана мать кукушка, чого
Можна без дурних питань? Суть у тому що на дворі нема що робити.
Спитала у подруги, у якої син ходить в сад, але державний. Вона відповіла так -«в таку погоду наші не гуляють»
А от у нас в приватному - насрать. Пруть твди дітей незрозуміло для чого. Скажіть, для чого? Полукомбєз я можу з кладовки піти і взять. Це не велика біда
миссАрфография
• 24 марта в 10:46
Ответ длясою не люблю
Купите ребенку непродуваемую куртку с капюшоном.
А навіщо виводити? Мені в цілому не ясно. І дитина моя таке не любить
миссАрфография
• 24 марта в 10:48
Ответ дляУпругая попка
Якщо не вели б - не було б питань.
Про що Ви? Я відвела і забираоа б в 12:30
А так забрать в 11:30 ( якщо мене щось не влаштовує). Чого не вести-то, не пойму?
Танцепесенная• 24 марта в 10:50
Ответ дляТаЕщеОптимистка
а что не так с таким ветром?
чем он опасен?
Унесёт в страну Оз
Первоклашка Я• 24 марта в 10:52
Ответ длямиссАрфография
Ну бо я погана мать кукушка, чого
У вас какие-то внутренние проблемы. Разберитесь в себе.
Если вас не устраивает конкретный сад - переведите в другой, оставьте дома в этот день...
Или что вы хотите от советчиц?
миссАрфография
• 24 марта в 10:55
Ответ дляТанцепесенная
Унесёт в страну Оз
Таке враження, що прогулянка це щось критично необхідне🤷♀️ і що не дивлячись що мокре бо вночі йшов дощ, і діти зможуть тільки походить туди-сюди, а грати вихователі із ними не будуть, все одно ТРЕБА вивести. Дивно.
Якщо мокро і сиро, коли сада не було, ми могли лишитися. Або вийти подихати в рамках погода в маназин (це швиденько). А годину іі пускати лазити по мокрому майданчику і займатися там незрозіміло чим (нема чим) - ну таке.
Твердая валюта• 24 марта в 10:57
Автор, вас тут не підтртмають. Останнім часом всі стали адептами західного підходу, коли діти в будь-яку погоду чи дощ в калюжах валяються і в грязюці копирсаються. Яким чином це їм додає здоров´я, я не знаю, чесно. Але навіть не про те мова. Якось всі забувають, що дитина в даному випадку не має вибору, це, фактично, порушення її прав. Наприклад, доросла людина в таку погоду не виходила б без крайньої необхідності, бо неприємно і дискомфорт. За дитину це рішення приймають дорослі -тобто дитина вимушена терпіти, бо дорослі так вирішили.
миссАрфография
• 24 марта в 10:58
Ответ дляПервоклашка Я
Или что вы хотите от советчиц?
Хочу щоб в банальних темах делетанти не роздавали діагнози
Да що хочу - щоб пояснили нафіг та прогулка. Може я щось не розумію дійсно?
Я-то або речі інші віднесу, або заберу.
Просто сиджу і думаю, чого жінкам місцевим так насрать на дітей.
Я-то або речі інші віднесу, або заберу.
миссАрфография
• 24 марта в 11:00
Ответ дляТвердая валюта
Ну так, першочергово я кажу що там нефіг що робить. Вітер то я так приплела просто. Бо знаю що от моя таке не любить. Поки їдемо посіж домами , де протяг цей дебільний, вона навіть капюшон коляски опускає. Бо не подобається що вітер в обличчя
Упругая попка• 24 марта в 11:01
Ответ дляТвердая валюта
Валяться в лужах и копирсаться в грязи обязательное условие?
Твердая валюта• 24 марта в 11:02
Ответ длямиссАрфография
Ну так ми ж беремо приклад з закордону у всьому. Навіть такий безглуздий.
Упругая попка• 24 марта в 11:03
Ответ длямиссАрфография
Я-то або речі інші віднесу, або заберу.
Дилетанты в чем? В вождении ребенка на прогулку в ветреную погоду? А есть профссионалы в этом вопросе? Вы врачей наверное имеете в виду.
Твердая валюта• 24 марта в 11:04
Ответ дляУпругая попка
Так, а ви що, не знали? Це ж сенсорний розвиток. Без цього ніяк дитина нормальна не виросте:)
Твердая валюта• 24 марта в 11:07
Ответ длямиссАрфография
Це нікого не цікавить. Зараз прийнято дітей водити на прогулянку в будь-яку погоду. Особливо в приватних садках. Бо в державних вихователі хоч самі себе бережуть і в таку погоду самі можуть не схотіти йти. А в приватних -все як закордоном, велкам.
Упругая попка• 24 марта в 11:07
Ответ дляТвердая валюта
Сочувствую вашему ребенку.
Твердая валюта• 24 марта в 11:08
Ответ дляУпругая попка
Сочувствую вашему ребенку.
Шкода, ви не відчуваєте сарказм.
Пи Пи Пилюля• 24 марта в 11:16
Інколи хочеться вийти на роботу... Але почитала ... Нє-нє, я з такими батьками, як автор не готова спілкуватися
120-120-120 (не худею)• 24 марта в 11:24
Ответ дляТвердая валюта
Ну вы зря иронизируете, это сейчас большая проблема среди современных детей. Нельзя ни в песке покопаться, ни в луже потопать, а когда это ещё делать, как не в детстве?
Пи Пи Пилюля• 24 марта в 11:41
Ответ дляSvitlo_
Ще б батьки не керували вихователями. Ніколи не розуміла писання вихователям на вайбер.
Та, деякі і дзвонять
А ще одна мамочка скандал учинила. На вулиці + 20, діти в пісочниці вовтузяться. І у її сина футболка не заправлена в штани та кусочок голої спини виглядає! Це для неї шок, учинила ругань - вихователь не догляділа!
І так, для довідки - сину на той час було 6 повних рочків
А ще одна мамочка скандал учинила. На вулиці + 20, діти в пісочниці вовтузяться. І у її сина футболка не заправлена в штани та кусочок голої спини виглядає! Це для неї шок, учинила ругань - вихователь не догляділа! І так, для довідки - сину на той час було 6 повних рочків
миссАрфография
• 24 марта в 11:44
Ответ дляПервоклашка Я
Дивіться
Занесла я комбінезон. Все норм. Світшот підоділа тепліший під куртку. Все агонь.
Але. Бачила є діти не те що в нормальних спортивних утеплених шнанах - а в типу лосінок. Дівчата. І зараз дивлюся я з вікна на картину маслом: попами і їздять з гірки, на гірці вода прям краплями; на каруселі катаються - там крапель-то нема, вона там дерев‘яна. Але я так думаю воно увібрало воду, вологе і холодне. І дівчата. Попами. Я розумію новомодний скандинавський підхід. Але що що, а таке точно здоров‘ям не пахне. І дорослим жінкам в капронках по холоду не можна ходить. І сидіти на холодному жінкам не можна. Ніяким. А тут дитина.
Ну може я квочка. Уж не знаю. Свою дитину вихователі б навряд так садили б попою
миссАрфография
• 24 марта в 11:51
Ответ дляSvitlo_
А я так не вважаю. Прийшла, скажала: оце зняти перед вулицею, оце вдягти. Все.
Або оце їсти і оце - да, а оце - ні(ну от у подруги син має лактозні якісь проблеми), поїсть молочку, буде і живіт боліти, і на язику щось вилазить..
Відповідальність за життя - під час садка - на вихователі. А відповідальність в цілому - на батьках дитини.
Зараз потепліло, ще ок з одягом тим
А коли мінус був? Меня напииклад було для вулиці як: колготки плотні і реглан+фліска. Тобто прийшли, знімаю фліску і верня частина ок. А нижня - в групі жарко для плотних колгот. Я їх знімала і вдягала штани і носки, як вдома типу. Забираю з вулиці якось(як починали садок, зсбирала ще раніше ніж зараз) - якась порнографія. Отак як була в групі - наділи комбінезон просто і все. Штани задралися там до колін, носки короткі, тобто ноги голі. Чорті що. І навряд дитині зручно. Ну як не казати, якщо якось вихователі самі не можуть скеруватися🤷♀️
Зараз потепліло, ще ок з одягом тим