миссАрфография• 24 марта 2025

Стогодні вітруган. В садках ваших дітей ведуть на вулицю?

Я вважаю що там нема що сьогодні робити, сиро холодно вітер🤷‍♀️, у нас ще садок між будинками, постійно протягті так.
Написала їм, чи поведуть. Кажуть як дощ не авде, то да. Кажу що вітер. Кажуть: «у нас на територіі нема деоев. І є альтанка»
Я якось не зрозуміла
Svitlo_• 24 марта 2025
Прийшли вранці - сказали побажання. А писати у вайбер протягом дня відволікати вихователя для мене не норм
автор миссАрфография • 24 марта 2025
Ответ дляУпругая попка
Дилетанты в чем? В вождении ребенка на прогулку в ветреную погоду? А есть профссионалы в этом вопросе? Вы врачей наверное имеете в виду.
Ви написала про «мої проблеми «в собі», які я маю випішити», тобто психологічні. Тобто для таких діагнозів - і Ви навряд психолог, і я не так відверто говорю, щоб подібні висновки робити.
Так, є хвилювання. Дитина маленька, в садік ходить недавно. Але ж це наче нормально, не вважати прогулянку в болоті такою необхідною.
Я лише запитала чи повели у всіх дітей на вулицю🤷‍♀️бо садок у нас справді трохи дивний і там все не так як в других
автор миссАрфография • 24 марта 2025
Ответ дляУпругая попка
Валяться в лужах и копирсаться в грязи обязательное условие?
Мою дитину болото внизу горки не смущає
Не догледять - вона з‘їде🤷‍♀️
Це ж рахується за «копирсатися в грязі»?
автор миссАрфография • 24 марта 2025
Ответ дляSvitlo_
Ну вранці, так
Просто без казань, назвем це так, були вже реально приколи
Памперс навіть попросила раз вдягати на вул., ні , не робили так. Тобто треба було щоранку казати
автор миссАрфография • 24 марта 2025
Ответ дляSvitlo_
Ну бачете, всяке може бути
У от вдягла їй світшотіще теплий. Куртку знімуть - його треьа зняти тиж, бо в групі жарко. А я от кофту ту що була поверх футболки вранці, випадково унесла додому, як речі заносила зараз. Але там є змінна кофтинка в шафі у сумочці. Номера виховательки я не маю. На ресепшн я вже адміністратора задовбла і так з тими питаннями про те що там мокро, не ведіть мол дітей. Отже не пишу. Забиратиму - побачу як вони зробили. Благо вона вже скоро додому, не зажараться так уж сильно
Мудрецыха мира• 24 марта 2025
Ответ длямиссАрфография
А що дитині на вітру-то робить? Ви б гуляли годину, коли, вибачте, в харю дує без перестану. Ви виходили сьогодні на вулицю? Не знаю де саме Ви територіально, але мене с ніг сшибало, візок перекидало можно вважати
у меня садик под окнами, играют дети в капюшонах, все ок
автор миссАрфография • 24 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Я теж бачила
Моя безпосередньо прпою сиділи на каруселі, мокрій
Мудрецыха мира• 24 марта 2025
Ответ длямиссАрфография
Я теж бачила
перестаньте так тривожиться, вы делаете хуже себе и соответственно ребенку
Пи Пи Пилюля• 24 марта 2025
Ответ длямиссАрфография
А я так не вважаю. Прийшла, скажала: оце зняти перед вулицею, оце вдягти. Все.
Або оце їсти і оце - да, а оце - ні(ну от у подруги син має лактозні якісь проблеми), поїсть молочку, буде і живіт боліти, і на язику щось вилазить..
Відповідальність за життя - під час садка - на вихователі. А відповідальність в цілому - на батьках дитини.
Зараз потепліло, ще ок з одягом тим
А коли мінус був? Меня напииклад було для вулиці як: колготки плотні і реглан+фліска. Тобто прийшли, знімаю фліску і верня частина ок. А нижня - в групі жарко для плотних колгот. Я їх знімала і вдягала штани і носки, як вдома типу. Забираю з вулиці якось(як починали садок, зсбирала ще раніше ніж зараз) - якась порнографія. Отак як була в групі - наділи комбінезон просто і все. Штани задралися там до колін, носки короткі, тобто ноги голі. Чорті що. І навряд дитині зручно. Ну як не казати, якщо якось вихователі самі не можуть скеруватися🤷‍♀️
А молочка тут до чого? І в українському, і в садочку в Європі потрібна була довідка від лікаря про безмолочну дієту. І інформація про це доводилася на зборах.
Від того, що кусочок ноги буде голим дитина не захворіє. Дитину в садочок треба вдягати так, щоб вона могла сама, без допомоги, швидко і комфортно одягнутися на прогулянку. І відповідно роздягнутися.
У нас супер тривожні мами взагалі суцільні комбінезони на дітей вдягали, спочатку зимові, потім демісезонні
автор миссАрфография • 24 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Та чому. Я спитала буде чи ні прогулянка. Буде. Збігала віднесла штани непромокажмі. Бо повела вранці в спортивках, і не самих плотних. Погуляла вона
автор миссАрфография • 24 марта 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Моя дитина роздягтися ще може, а вдягтися не вміє🤷‍♀️ це мали бути яслі. Але🤷‍♀️

Про лактозу я не в курсі. Но подруга каже що у них один варіант харчування. Тобто якщо на сніданок каша з молоком, какао з молоком і мандарин, то сину дають лише мандарин.
автор миссАрфография • 24 марта 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Конкретно до теми - молочка ні до чого) просто кажу до чого доходить інколи.
сою не люблю• 24 марта 2025
Ответ длямиссАрфография
А навіщо виводити? Мені в цілому не ясно. І дитина моя таке не любить
Вас кто-то заставляет? Это же не работа. Не ведите.
Пупс• 24 марта 2025
Не знаю, моему ребенку почти 2. Только вернулись с прогулки, гуляли полтора часа, ели домой затащила. Погода не была помехой