Ласую колобками• Изменено 24 марта в 14:30
Якби ви віднеслися би якби у майстра ваших нігтів була б відпустка в кожному
місяці
Ходити би тоді до майстра в такому разі?
Весела пiсенька• 24 марта в 14:41
Ответ дляЛасую колобками
Щомісяця?
і що? Ви їй оплачуєте відпустку? Значить, може собі дозволити
Ласую колобками
• 24 марта в 14:41
Ответ дляЧервона ікорка
А якщо в неї припустимо онко і їй треба колоти хімію, або щось типу такого, тощо їй робити.
Немає цього
дякую аж підскакую• 24 марта в 14:41
Ответ дляЛасую колобками
Дивний графік із урахуванням сфери діяльності
Почему вы считаете его странным? Тем что он не подходит именно вам?
Если она его себе так организовала, значит ее все устраивает, как и большинство ее клиентов
Ласую колобками
• 24 марта в 14:41
Ответ дляНесу пургу
Хоч щотижня.
Сенс тоді працювати в такому разі?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 марта в 14:42
Ответ дляЛасую колобками
Сенс тоді працювати в такому разі?
🤡🤡🤡
Весела пiсенька• 24 марта в 14:42
Ответ дляЛасую колобками
В чому дивний? І до чого тут сфера діяльності?
Несу пургу• 24 марта в 14:43
Ответ дляЛасую колобками
Навпаки здивування
Здивування від того, що людина планує своє життя, незважаючи на Ваше бажання робити манікюр? Дійсно, дивина.
Ласую колобками
• 24 марта в 14:43
Ответ дляВесела пiсенька
Тому що важко записатися до такого майстра відповідно і не зручно зовсім
Ля-ля-ля• 24 марта в 14:43
Ответ дляЛасую колобками
Сенс тоді працювати в такому разі?
Для денег
Крим мій• 24 марта в 14:43
Ответ дляЛасую колобками
Ну якось дивно мати відпуску щомісяця,ніде такого не зустрічала раніше,і звісно це ускладнює запис
І скільки це? Тиждень-два?
Мій ортодонт щомісяця теж у відпустці, вже всі країни облітала практично. Люди мають змогу і так рятуються від вигоряння
Каяспер• 24 марта в 14:43
вообще пофиг, может у нее ребенок маленький или родители больные. Даже если на Мальдивы ездит каждый месяц то что? Если хорошо делает и есть места когда мне надо, то в чем проблема.
дякую аж підскакую• 24 марта в 14:43
Ответ дляЛя-ля-ля
Вы можете объяснить в чем конкретно ваша проблема?
Зависть и обида, что кто-то себе позволил отдыхать ежемесячно
Обида и злость, что нужно подстраиваться под мастера, а не мастер под автора
Каяспер• 24 марта в 14:44
Ответ дляЛя-ля-ля
в том, что маникюрщица отдыхает, а она нет.
Ля-ля-ля• 24 марта в 14:44
Ответ дляЛасую колобками
Значит у нее достаточно более расторопных клиентов.
Крим мій• 24 марта в 14:44
Ответ дляЛасую колобками
Щомісяця?
А ви хто щоб іншим людям вказувати коли брати відпустки?
Каяспер• 24 марта в 14:44
Ответ дляЛасую колобками
тогда найдите другого
дякую аж підскакую• 24 марта в 14:45
Ответ дляКрим мій
І скільки це? Тиждень-два?
Моя ортодонт постоянно то по отпускам, то по обучениям, то по конференциям)
Планировала с ней 3 визита на перед (на полгода)
А все почему, потому что я хотела лечиться именно у нее
Крим мій• 24 марта в 14:45
Ответ дляЛасую колобками
Так це не зручно ,справа не тільки в днях ,а і в годинах
Хіба дефіцит майстрів? Профіцит мабуть.
Відчепіться від неї. Може їй до баттків треба чи лікування чи ще щось
Отжигающая• 24 марта в 14:45
Ответ дляЛя-ля-ля
надо с ней пожестче
Кто ты такой? Давай, до свидания.
Автор, вам тут девушки сразу указали на проблему - у вас зависть к мастеру и ее образу жизни. Потому что вы сами так жить и работать позволить себе не можете. Снимите свою «корону» чтоб вас обслуживали по вашему велению; просто примите что другой человек = другие правила . И ее это вполне устраивает
ПлакалаВАвто• 24 марта в 14:46
Ответ дляЛасую колобками
В сенсі в день вашого приходу?
автор, а вы уверенны, что вам тот маникюр нужен?
Весела пiсенька• 24 марта в 14:46
Ответ дляНесу пургу
А вона бере відпустку спеціально на ті дні, на які Ви хочете записатися?
Розстріляла б її. Що ж з такою робити?
Ага, ач, посміла.... зовсім прислуга обнагліла
Крим мій• 24 марта в 14:46
Ответ дляЛя-ля-ля
+1 вообще не понимаю в чем проблема.
Моя парикмахер работает только в субботу и в воскресенье. В другие дни она вообще не работает. Просто записываюсь заранее
Моя теж тільки вт і чт. Деколи в суботу) нічого страшного
Крим мій• 24 марта в 14:48
Ответ дляЛасую колобками
Хто хоче записується, хто не хоче - ні
Ви з тих хто жумає що майстри мають цілодобово працювати і 31 грудня до 22:00??))
Светка-пипетка• 24 марта в 14:48
Ответ дляЛасую колобками
Сенс тоді працювати в такому разі?
Да! Напишите ей, чтоб забирала своё барахло и катилась из салона. Нам такое не подходит! Всё!
Несу пургу• 24 марта в 14:48
Ответ дляЛасую колобками
Сенс тоді працювати в такому разі?
Подобається їй, гроші заробляє.
Чи Ви думали, що сенс роботи майстра - годити Вам і підлаштовуватись під Ваш графік?
Весела пiсенька• 24 марта в 14:50
Ответ дляКрим мій
Но-но, Ви хіба не в курсі, що ’пАкупатІль всІгда прав’?
Зараз Вам автор відсипле по самі ’помідори’
Крим мій• 24 марта в 14:51
Ответ дляЧервона ікорка
Ви звідки знаєте?
Авториця все знає
не дооцінили ви її