Ласую колобками• Изменено 24 марта в 14:30
Якби ви віднеслися би якби у майстра ваших нігтів була б відпустка в кожному
місяці
Ходити би тоді до майстра в такому разі?

пьЯНА• 24 марта в 14:56
Ответ дляЛасую колобками
Щомісяця?
Автор, у меня был отпуск каждый месяц, брала его за свой счет. Это время проходила лечение, но никто и не знал на работе об этом. Вам какое вообще дело, сколько отпуск у человек и когда, и почему. Это ее личное дело

Незламна• 24 марта в 14:56
Ответ дляЛасую колобками
Дивний графік із урахуванням сфери діяльності
Становитесь мастером маникюра и работайте 365 дней в году без выходных и отпусков .

Незламна• 24 марта в 14:59
Ответ дляЛасую колобками
Ну дивно якось
Что странно ? Что человек работает , чтобы деньги зарабатывать ?

ПироженкА• 24 марта в 15:04
Ответ дляЛасую колобками
Тому що важко записатися до такого майстра відповідно і не зручно зовсім
Не записуйтесь.
Колись давноходила до майстра, яка вдень вчилась в університеті, а ввечері робила манікюр. В неї теж були відпустки то на заліки, то на сесії, то просто на відпочинок.
Знаю майстра, яка в аспірантурі теж підробляла і звичайно більше часу на дисертацію йшло.
Хто хоче-тому не заважає.
Кому заважає-шукає іншого майстра
Хто хоче-тому не заважає.
Кому заважає-шукає іншого майстра

Ласую колобками
• 24 марта в 15:12
Ответ дляНезламна
Так дивно працює

Ласую колобками
• 24 марта в 15:13
Ответ дляНезламна

Ну прямо кожен місяць то занадто

Пописанная парта• 24 марта в 15:14
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Що вас турбує - що людина може собі дозволити «багато» відпочивати? Заздрість?
Записуйтесь у вільні дати - там же їх багато все одно
А лучше к другому
Шоп ни завидывать

Потужна махіна• 24 марта в 15:16
Ответ дляЛасую колобками
Может человек болеет ? И каждый месяц в больнице курс проходит лечения? Может она вахтовым методом за лежачим человеком ухаживает ? Она не обязана перед вами отчитыватьься .Не нравиться ищите другого мастера. В вашем случае не мастер под Вас а вы под мастера подстраиваетесь. Я к массажист своей еду когда удобно ей , потому что только она может мою спину спасать и в норме держать.

НашлаПерепискуМужа• 24 марта в 15:20
Ответ дляЛасую колобками
Ну прямо кожен місяць то занадто
У вас забыли спросить, когда отдыхать. Я работаю 1,5 недели в месяц. Удобно мне так. И что?

Пописанная парта• 24 марта в 15:21
Ответ длядякую аж підскакую
Моя ортодонт постоянно то по отпускам, то по обучениям, то по конференциям)
Планировала с ней 3 визита на перед (на полгода)
А все почему, потому что я хотела лечиться именно у нее
Ну не надо ровнять ортодонта и обычную маникюршу.
Коих тысяча друг другу цены перебивают

Незламна• 24 марта в 15:28
Ответ дляЛасую колобками
Так дивно працює
А это не ваше дело . Как хочет - так и работает . Она у вас не в рабстве и вы ей не начальник .

Незламна• 24 марта в 15:29
Ответ дляЛасую колобками
Ну прямо кожен місяць то занадто
А вы - начальник Вселенной , что бы решать , занадто или не занадто ?

Весела пiсенька• 24 марта в 15:48
Ответ дляЛасую колобками
кому незручно - шукає іншого, щоб було зручно

Ласую колобками
• 24 марта в 16:01
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А ви хто ?

НашлаПерепискуМужа• 24 марта в 16:06
Ответ дляЛасую колобками
А ви хто ?
А Вам я дивлюся прям до всього є діло?

ЯсноВидящая• 24 марта в 16:07
Я з таким майстром попрощалася.
Спеціліст вона класний, але у неї дуже незручний час для запису. В основному це будні дні типу з 10 до 16 години і одна чи дві робочих суботи на місяць.
Ще й поміж того регулярно відпустки тижень-два.
Мені такий графік не підходить,бо я працюю 5/2

Весела пiсенька• 24 марта в 16:11
Ответ дляПописанная парта
Коих тысяча друг другу цены перебивают
то чого автор вчепилась в ’обычную маникюршу’. І взагалі, що за а-ля проня прокопівна зверхність до професії людини?

Без комплексів• 24 марта в 16:14
Я завжди записуюсь на наступний манік відразу. Тоді не проблема вибрати день і годину.
Незламна• 24 марта в 16:16
Ответ дляЛасую колобками
А ви хто ?
Дед Пихто . Гораздо интересней , кто вы .

Пасти Ла• 24 марта в 18:30
Ответ дляЛасую колобками
Ну прямо кожен місяць то занадто
Для вас или для мастера? Я работаю 2 дня в неделю. В остальное время отдыхаю. Мне так нравится.
дякую аж підскакую• 24 марта в 19:10
Ответ дляПописанная парта
Коих тысяча друг другу цены перебивают
Ну я бы не сказала
Если мы говорим прям про хорошего мастера, то там цены не демпингуются
Репетиторша• 24 марта в 20:08
Я б змінила майстра, а не вираховувала б щоразу свій наступний похід до неї з урахуванням її відпусток.
Ласую колобками
• 24 марта в 20:48
Ответ дляРепетиторша
Так не можливо записатися на вчасно до неї ,а нігті то ростуть то ламаються ,ходити із такими?
Ласую колобками
• 24 марта в 20:49
Ответ дляБез комплексів
Так вже зайнято може бути наперед
Ласую колобками
• 24 марта в 20:50
Ответ дляЯсноВидящая
Я з таким майстром попрощалася.
Я теж так працюю
Репетиторша• 24 марта в 20:53
Ответ дляЛасую колобками
Я ж написала, що змінила б майстра.
Ласую колобками
• 24 марта в 20:56
Ответ дляПасти Ла
Це інше
Ласую колобками
• 24 марта в 21:01
Ответ дляНезламна
Так ви хоч одну професію знаєте коли відпустка щомісяця?