Семенівни сусідка• 24 марта 2025
Ветки смородины для грызунов можно в чай заваривать?))
Мне, не грызунам конечно же)))
Обожаю веточки смородины, но нашла только в зоо такое, оно ж безопасно для людей?)
Листья тоже нашла, магазы типа лавок здоровья
Библиотекарь• 24 марта 2025
даже не факт, что это смородина. дождитесь уже лета, скоро будут наборы для засолки продавать, там купите себе смородину) или посмотрите на олх, наверняка кто-то сушит и продает, или просто в интернете
Семенівни сусідка
• 24 марта 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Та там 1-2 веточки в вениках, я их конечно беру, но это мизер. Даже просила продавцов отдельно привезти веток продать, никто не согласился.
Ветки просто по сети конечно искала, это единственное что нашла
Семенівни сусідка
• 24 марта 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Це буде несмачно. Для чая треба листя
Это будет очень вкусно, они ж варятся. Просто для чая листья, да
Харчовий тріль• 24 марта 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Не зовсім зрозуміла, а ви що збираєтеся варити?
Не борщ же?
Семенівни сусідка
• 24 марта 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Не борщ же?
Веточки)) бабушка в селе делала отвар из веточек смородины и вишни, он был рубинового цвета и очень пах вишней и смородиной, называла это чаем, заварной не пила)
Вот я люблю такой и обычный чай, но с листьями
Харчовий тріль• 24 марта 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Щось незвичне....
ПоЗиТиВнАя• 24 марта 2025
Я знаю з малини патики заварюють, а інше якби листя
А по факту тто звичайно смородина, тому щоб продати те що осінню в селі кубами палять то обізвали її для гризунів
Тому пийте... головне на чоловіка не кидайтися потім
Стриптизерка• 24 марта 2025
Ну теоретически можно, если это просто веточки, по первому глотку почувствуете
Но вот это надпись для грызунов меня смущает, конечно
Кубик Рубика• 24 марта 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
просто заради вас ніхто гілки не буде різати. а лістя збірають багато людей. для засолки огірків і тощо
Мааарковная• 24 марта 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Моя теж таке робила. І ще гілки груші кидала. Дуже смачно було . На фото я думаю це старі гілки і вони не дадуть того аромату , треба молоді
Библиотекарь• 24 марта 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
а если спросить на рынке, где саженцы деревьев продают? сейчас как раз сезон начался, за спрос не бьют, попробуйте)
Най хоч раз• 24 марта 2025
ці гілочки я б не радила до чаю. як що що -в мене шиншила. то ж купувала подібні.
напитуйте в групах, хто домашні продукти продає/чи продає саджанці смородини. може вам наріжуть. але зараз навесні вирізають тільки некондиційні гілочки. А вам на чай треба однорічні пагони. Обов’язково саме однорічні . Такі зайві пагони починають визізати десь з вересня і до піздньої осіні.
Семенівни сусідка
• 24 марта 2025
Ответ дляНай хоч раз
Спасибо🌹
Най хоч раз• 24 марта 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Спасибо🌹
однорічні - це рівні тоненькі світлі корою гілочки. вони ароматні .
2-3- іт. річні - це чорнуваті покручені гілочки, з боковими гілочками - вони дуже сухі всередині. а на весні вирізають ще гілки , яки померзли- вони теж сухі в середині. з таких не буде смачний чай.
ми на дачі частенько п’ємо чай з гілочок смородини і малини , коли вже\ще немає листя на кущах.
Пиши-пропало• 24 марта 2025
Пробуйте. Вообще, я вам скажу, то что для животных, часто гораздо безопаснее и экологичнее дряни для людей из супермаркетов. Иногда и дешевле. Например, некоторые вет препараты можно смело применять (мази).